Aquapark FALA

Środing na FALI

Kto powiedział, że na odpoczynek musimy czekać aż do piątku? Na FALI mały weekend mamy już w środę! W środku tygodnia pracy zapraszamy Was na prawdziwy reset od codzienności w zaciszu Strefy Saun, gdzie możecie rozkoszować się nie tylko dobroczynnym wpływem saunowania na organizm, ale również specjalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi przygotowanymi przez naszych saunamistrzów. 

W każdą środę na FALI w ramach ŚRODINGU czekają na Was kąpiele saunowe zaskakujące wyjątkowym klimatem i kojące wszelkie bolączki ciała i ducha. Od godz. 16:30 co pół godziny zapraszamy na ceremonie w wykonaniu naszych saunamistrzów, którzy szykują masę niespodzianek.

Nie zabraknie zarówno seansów klasycznych, jak i tych bardziej widowiskowych. W programie przewidziane są również inhalacje solankowe oraz naparzania z użyciem mentolu, dymów z naturalnych żywic i oczywiście aromatycznych olejków zapachowych, które za pomocą wachlarza lub ręcznika saunamistrz rozprowadza po saunie. 

Na FALI woda jest podstawową codzienności, dlatego też podczas ŚRODINGU Falowicze będą mieli okazję skorzystać z przygotowanych specjalnie z myślą o nich ceremonii SPA (łac. Sanus per aquam - zdrowy przez wodę). Seanse te zostaną wzbogacone o możliwość skorzystania z maski pielęgnacyjnej na włosy, maseczki odżywczej na twarz lub dłonie, a także peelingu twarzy i ciała. Wszystkie zabiegi i preparaty stosowane podczas środowych ceremonii są całkowicie bezpłatne - można z nich skorzystać w ramach standardowego biletu na Strefę Saun

Każdą środę w saunarium kończymy uwielbianym przez Falowiczów Seansem Bania, podczas którego saunamistrzowie za pomocą witek z brzozy, dębu lub eukaliptusa przeprowadzają dodatkowo pobudzający masaż dla chętnych. Poprawia on ukrwienie ciała, przyspieszając tym samym proces oczyszczania organizmu z toksyn. Masaże naturalnymi witkami mają silne działalnie bakteriobójcze, poprawiają przemianę materii i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. 

Gorrrąco zapraszamy!

Facebook
Instagram