Aquapark FALA

Video

NOWA WIEŻA ZJEŻDŻALNI - SIERPIEŃ 2020

Film prezentuje najnowszą atrakcję Aquaparku FALA, czyli otwartą w sierpniu 2020 roku wieżę zjeżdżalni z czterema nowymi zjeżdżalniami - w tym trzema zjeżdżalniami pontonowymi i jedną zjeżdżalnią ekstremalną z zapadnią w podłodze. Spot zrealizowany został z wykorzystaniem drona i prezentuje teren zewnętrzny Strefy Basenowej Aquaparku FALA obejmujący basen sportowy i dwa baseny rekreacyjne oraz brodzik dla dzieci z minizjeżdżalniami, a także plaże piaszczyste. Większość kadrów skupiona jest wokół nowych zjeżdżalni, pokazując je z różnych stron i kątów. 

Nowe zjeżdżalnie to:

- niebiesko-białej zjeżdżalni pontonowej Thunder

- żółto-białej zjeżdżalni pontonowej Twister

- zielonej zjeżdżalni pontonowej Anaconda

- różowej zjeżdżalni ekstremalnej Banzai

RODZINA NA FALI

Spot prezentuje atrakcje Strefy Basenowej, które czekają na rodziny odwiedzające Aquapark FALA. W nagraniu bierze udział pięcioosobowa rodzina: młodzi rodzice wraz z dwójką dzieci w wieku przedszkolnym (chłopcem i dziewczynką) oraz dwuletnim maluchem. W pierwszej kolejności korzystają oni z atrakcji wewnętrznych, czyli z: basenu z efektem fali, Wodnego Placu Zabaw z Ośmiornicą, Brodzika wewnętrznego, Wodnego Placu Zabaw ze Statkiem oraz Wodnego Placu Zabaw z Muszlą. Dzieci zjeżdżają z minizjeżdżalni, bawią się armatkami wodnymi na statku i korzystają z wodnych zabawek dostępnych w brodziku. W ostatnim kadrze do rodziny dołączają dziadkowie i cała rodzina wspólnie korzysta z uroków słonecznego dnia kąpiąc się w zewnętrznym basenie wypływowym. Film kończy się planszą z logotypem Aquaparku i hasłem: Bądź na FALI razem z nami!

POWIĘKSZONA STREFA SAUN

Spot realizowany jest w saunarium Aquaparku FALA, a jego celem jest przedstawienie nowych atrakcji czekających na saunowiczów. W nagraniach bierze udział grupa sześciorga osób w zróżnicowanym wieku, wszyscy są jednak pełnoletni. Po kąpieli w basenie wody gorącej, nad którym sufit imituje piękne błękitne niebo, grupa przenosi się do nowej części saunarium składającej się z tężni solnej, groty śnieżnej, sauny infrared oraz dwóch odnowionych saun: sauny solnej i sauny z chromoterapią. Na filmie ukazany jest również fragment ceremonii saunowej, na którą zaprasza dwoje saunamistrzów. Podczas seansu Falowicze zasiadają na ręcznikach rozłożonych na drewnianych ławach, a zadaniem saunamistrzów jest równomierne rozprowadzenie ciepłego powietrza znad pieca przy pomocy precyzyjnych ruchów wykonywanych ręcznikami. Spot kończy się planszą z logotypem Aquaparku oraz hasłem: Bądź na FALI razem z nami!

DZIEŃ NA FALI

W spocie prezentowane są atrakcje czekające na Falowiczów korzystających zarówno ze Strefy Saun, jak i Strefy Basenowej. W pierwszej części nagrania grupa znajomych złożona z trójki młodych dorosłych oraz pary w średnim wieku relaksuje się w Strefie Saun. Korzystają z gorących leżaków w tepidarium, seansu saunowego w jednej z saun zewnętrznych, a także kąpieli w basenie wody gorącej. Odwiedzają również wewnętrzną saunę fińską. Następnie dołączają do nich dzieci w wieku szkolnym i cała grupa bawi się wspólnie w Strefie Basenowej. Rodzice razem z dzieci testują możliwości Wodnego Placu Zabaw ze Statkiem, a młodsi Falowicze spędzają czas w basenie z falą. Grupa korzysta także z pomarańczowej zjeżdżalni pontonowej oraz gorących wanien jacuzzi. Podczas całego filmu wzdłuż dolnej krawędzi kadru wyświetlane jest hasło: Aquapark FALA codziennie!

STREFA SAUN CODZIENNIE

Na filmie ukazane są atrakcje czekające na Falowiczów w Strefie Saun Aquaparku FALA. W nagraniach udział wzięła piątka dorosłych w zróżnicowanym wieku. Korzystają oni z sauny na podczerwień, a także wewnętrznej sauny fińskiej. Następnie saunamistrzyni zaprasza Falowiczów na seans saunowy w małej saunie zewnętrznej. Zgodnie z ideą poprawnego saunowania, po seansie grupa kieruje się do tepidarium, gdzie wypoczywa na gorących, ceramicznych leżakach. Wizyta kończy się kąpielą w basenie wody gorącej, którą poprzedza kilkuminutowy relaks w tężni solnej. Podczas całego filmu wzdłuż dolnej krawędzi kadru wyświetlane jest hasło: Aquapark FALA codziennie!

STREFA BASENOWA CODZIENNIE

W spocie prezentowane są największe atrakcje Strefy Basenowej Aquaparku FALA. Nagranie rozpoczyna się w słoneczny dzień przed głównym wejściem - widzimy jak czteroosobowa rodzina kieruje się do wnętrza. Następnie przenosimy się na część basenową, gdzie najmłodsza dziewczynka korzysta z basenu sportowego, podczas gdy rodzice ze znajomymi relaksują się w jacuzzi. W dalszej kolejności cała grupa przenosi się na wewnętrzne zjeżdżalnie: czerwoną i pomarańczową, gdzie świetnie się bawią zjeżdżając na żółtych pontonach. Dzieci wraz z rodzicami wykorzystują atrakcje Wodnego Placu Zabaw ze Statkiem, a ich młodzi znajomi w tym czasie korzystają z basenu z efektem fali. Nagranie kończy się wizytą rodziny w Barze Mokrym, gdzie zamawiają pyszną pizzę. Podczas całego filmu wzdłuż dolnej krawędzi kadru wyświetlane jest hasło: Aquapark FALA codziennie.

STUDENCI NA FALI

Film przedstawia wizytę grupy młodych studentów, którzy postanawiają przetestować atrakcje Strefy Basenowej Aquaparku FALA. Nagranie rozpoczyna się w słoneczny dzień przed wejściem głównym, gdzie spotyka się piątka znajomych - trzy dziewczyny oraz dwóch chłopaków. Razem podchodzą do kasy i po przebraniu się w stroje kąpielowe kierują się na część basenową. Korzystają ze zjeżdżalni trójtorowej, leżaków powietrznych w basenie rekreacyjnym, pomarańczowej zjeżdżalni pontonowej, a także z basenu z falą. Następnie przenoszą się na teren zewnętrzny, by skorzystać z pięknej pogody. W basenie rekreacyjnym grają w piłkę wodną i testują siłę nurtu w rwącej rzece. Dziewczyny rozkładają się na leżakach i opalają się obserwując chłopaków trenujących w basenie sportowym. Na koniec wszyscy robią sobie wspólne zdjęcie w pamiątkowej ramce czekającej w holu głównym. Podczas całego filmu wzdłuż dolnej krawędzi kadru wyświetlane jest hasło: Aquapark FALA zaprasza.

RESTAURACJA FALA ZAPRASZA

Spot zachęca do skorzystania z oferty Restauracji w Aquaparku FALA, gdzie poza pysznymi daniami domowymi oraz pizzami, czekają również soki pełne witamin. Na nagraniu uwieczniony został proces produkcji soku ze świeżo wyciskanych pomarańczy. 

ROZBUDOWA LIPIEC 2018 - WIZUALIZACJA

Wizualizacja przedstawia pierwotny projekt, który po drobnych modyfikacjach stał się podstawą do rozbudowy Aquaparku FALA, która nastąpiła w lipcu 2018 roku. Kolejne kadry prezentują powiększoną strefę wypoczynku z leżakami i parasolami, basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie, a także przeszkloną halę z basenem sportowym. Ostatecznie Aquapark został powiększony o kolejną halę z nowym basenem sportowym oraz kanałem wypływowym łączącym go z całorocznym basenem zewnętrznym otoczonym dodatkową strefą wypoczynkową. W hali powstały również trzy nowe wanny jacuzzi, które łącznie mogą pomieścić równocześnie prawie 30 osób!

KAMIKAZE + MEGAZJEŻDŻALNIE: POMARAŃCZOWA I CZERWONA

Na filmie udokumentowano zjazdy z dwóch całorocznych MegaZjeżdżalni: Czerwonej oraz Pomarańczowej, a także ekstremalnej zjeżdżalni sezonowej, czyli uwielbianego przez Falowiczów Kamikaze. W pierwszej kolejności zjazd następuje ze zjeżdżalni Kamikaze, który prezentowany jest zarówno z perspektywy osoby zjeżdżającej, jak i osoby znajdującej się przy hamowni zjeżdżalni. Podczas kilkusekundowego zjazdu Falowicze mają możliwość podziwiania panoramy całego terenu zewnętrznego Strefy Basenowej. Z kolei zjazdy z MegaZjeżdżalni, które pokazane są następnie, to okazja do obserwacji gry światła dziennego oraz efektów świetlnych zastosowanych w rurach zjazdowych. 

LIGHT MOVE FESTIVAL 2017

W 2017 roku Aquapark FALA wziął udział we wrześniowym Light Move Festival. Festiwalowa instalacja świetlna stanęła w hali z basenem sportowym przy zjeżdżalni trójtorowej. Film prezentuje pokaz, którego świadkiem byli przebywający w Aquaparku Falowicze. W hali wyłączono standardowe oświetlenie, pozostały jedynie podwodne lampy oświetlające baseny, a pokaz świetlny składał się z różnokolorowych strumieni świetlnych, które krążyły po hali oraz efektów pirotechnicznych w postaci np. gęstej mgły widocznej na nagraniu.

AQUAPARK FALA PRZED ROZBUDOWĄ

Film pozwala na zapoznanie się z wyglądem Aquaparku przed rozbudową, która nastąpiła w lipcu 2018 roku. Spot rozpoczynają kadry przedstawiające wejście główne do Aquaparku oraz Restaurację FALA znajdującą się w holu. Następnie przenosimy się do Strefy Saun, by podziwiać basen wody gorącej, tepidarium, wewnętrzną saunę fińską oraz jedną z saun parowych - saunę krystaliczną. Przechodząc do Strefy Basenowej widzimy wewnętrzny basen rekreacyjny oraz basen z efektem fali oraz mamy okazję śledzić zjazd ze zjeżdżalni Kamikaze, co płynnie przenosi nas na część zewnętrzną, gdzie dzięki ujęciom z drona możemy podziwiać zewnętrzne baseny: rekreacyjny i sportowy, a także brodzik dla dzieci i rwącą rzekę.

DEKADA NA FALI

Film powstał z okazji 10-lecia Aquaparku FALA. Poza Falowiczami, którzy postanowili świętować okrągłe urodziny FALI wizytą w naszym Aquaparku, możemy podejrzeć jak wyglądał urodzinowy tort, który został przyozdobiony panoramą terenu zewnętrznego wraz ze zjeżdżalnią Kamikaze i basenami zewnętrznymi - na torcie widać również powstającą dopiero nową halę i basen wypływowy. Oczywiście każdy ze zgormadzonych łodzian został poczęstowany kawałkiem pysznego deseru. W filmie zawarte są również wypowiedzi pracowników z Działu Marketingu, Obsługi Klienta oraz Restauracji przeplatane z kadrami prezentującymi zabawę zgromadzonych Falowiczów w Strefie Basenowej. Widzimy dzieci korzystające ze zjeżdżalni pontonowej i trójtorowej, a także dokazywanie w wewnętrznym basenie rekreacyjnym. Nie brakuje również skoków przez fale w basenie z efektem fali oraz treningów w basenie sportowym. To wszystko oczywiście pod czujnym okiem zespołu ratowników, którzy wraz z prezentowanym na filmie sprzętem są gotowi na każdą ewentualność. Krótkie wywiady z Falowiczami korzystającymi z wodnego relaksu potwierdzają, iż przez 10 lat Aquapark FALA zyskał sobie szerokie grono wiernych fanów.

Facebook
Instagram