Aquapark FALA

Saunamistrzowie

 NATAN NOGAJ 

Miłośnik teatru i filmu. Na co dzień pracuje jako zawodowy aktor. Można go spotkać m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, Teatru Muzycznego w Toruniu oraz Teatru Muzycznego w Gdyni. Oprócz Teatru uwielbia solidny zastrzyk adrenaliny, który gwarantują mu rollercoastery oraz inne ekstremalne przejażdżki. Saunowaniem zainteresował się kilka lat temu co zdeterminowało go do pozostania certyfikowanym saunamistrzem. Saunę traktuje jako odskocznię od życia artystycznego. Natan słucha muzyki z lat 80tych oraz musicali, które możecie również usłyszeć podczas jego seansów.


 KACPER KUCHARSKI 

Pozytywnie nastawiony do życia i trochę szalony człowiek. Saunuje od dawna, ale pierwszy seans dane mu było zobaczyć na początku 2022 roku. Kilka miesięcy później został certyfikowanym saunamistrzem. Lubi ciepełko, dlatego w saunie przesiaduje w najwyższym rzędzie. Ceremonie w jego wykonaniu są gorące i klimatyczne. Kacper kocha naturę, dlatego podczas seansów ceni sobie pełne głębi zapachy drzew żywiczych. Lubi również orzeźwiający zapach cytrusów.
Poza saunowaniem preferuje relaks na łonie natury. Lubi strzelać z łuku tradycyjnego oraz jazdę na rowerze. W ostatnich latach pokochał góry. Z daleka od cywilizacji, na szlaku, czuje prawdziwą wolność. Dzięki niej, otoczony naturą, może napełnić się mnóstwem pozytywnej energii, którą przekazuje później podczas seansów w saunie.


 MATEUSZ GRUBALSKI 

Z sauną związany od trzech lat. Zaczął swoją pracę w Parku Wodnym Koszalin, gdzie uzyskał certyfikat Saunamistrza. Przez rok był żołnierzem zawodowym. Bardzo otwarty, uśmiechnięty i przyjazny. Lubi dobre jedzenie i znakomite towarzystwo. Chce żeby jego seanse były wyjątkowe dlatego umila je swoją grą na bębnach afrykańskich. Uwielbia gorące seanse do których dobiera  ulubione ziołowe aromaty. Na jego seansie nigdy nie jest nudno! KRZYSZTOF BARAŃSKI 

Krzysztof saunuje regularnie od wczesnej młodości, kiedy to aktywnie grał w piłkę nożną. Saunarium na FALI odwiedza już od blisko dekady – pierwotnie jako klient, a następnie jako specjalista od ceremonii inhalacyjnych. Weekendowe seanse na bazie solanek leczniczych przeprowadza już od ponad 5 lat. Ceremonie te mają zbawienny wpływ na zatoki i drogi oddechowe wszystkich uczestników seansów. Krzysztof to mocno pochłonięty pracą realista o wyraźnie technicznym spojrzeniu na świat. Na co dzień pasjonuje go gra w tenisa ziemnego, jazda na rowerze i pływanie, w wolnych chwilach z chęcią ogląda filmy przyrodnicze i dokumentalne. W przyszłości planuje ukończenie kursu nurkowania, aby poznać egzotyczne głębiny ciepłych mórz wraz z ich flora i fauną.


 MARCIN RICHTER 

Uwielbia ekstremalny wysiłek i skrajne warunki pogodowe - w upalne lato startuje w 80-kilometrowych biegach po Bieszczadach, więc gorąca sauna od razu stała się jego drugim domem. Na co dzień niezależnie od pogody wszędzie jeździ rowerem, ceni sobie spokój, rośliny i piękne widoki, odnajdując to wszystko również w aranżacji naszej Strefy Saun. Po kilku latach wygrzewania się na najwyższych ławach zdecydował się przenieść swoje doświadczenia saunowe na inny poziom, aby zapewnić Wam gorące, przyjemne dla zmysłów i satysfakcjonujące doznania w trakcie ceremonii. Ulubione olejki Marcina to pobudzające cytrusy oraz intensywne iglaki, zawsze dopełnione wysoką temperaturą.


 BARTŁOMIEJ WILAMEK  

Wicemistrz świata i mistrz Europy w karate, z którym związany jest już od 12 lat. Przez 7 lat był zawodnikiem polskiej kadry zdobywając z nią kolejne tytuły, aktualnie nadal związany z tą dyscypliną zajmuje się sędziowaniem podczas licznych turniejów. Prywatnie uwielbia wyzwania, jest wesoły i dobrze zorganizowany, a swoje pasje przekuwa w zajęcia codzienne, czego najlepszym przykładem jest gotowanie i saunowanie właśnie. Bartek kocha jeść i gotować, co wykorzystuje prowadząc własną restaurację, a kulturę saunową pokochał 10 lat temu - od półtora roku jest saunamistrzem dzielącym się swoją pasją z uczestnikami jego precyzyjnie przygotowanych seansów.


 DOMINIK PONIŃSKI 

Jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Bardzo energiczny i towarzyski, uwielbia zawierać nowe znajomości, co przejawia się w jego otwartości w rozmowach z Falowiczami. Nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, a po pracy najchętniej spotyka się ze znajomymi. Maniak seriali interesujący się sportem, a w szczególności piłką nożną, którą trenuje już od 11 lat. Swoją przygodę z saunowaniem zaczął stosunkowo niedawno, jednak bardzo szybko zakochał się w tej gorącej kulturze i może pochwalić się tytułem certyfikowanego saunamistrza. Uwielbia wysokie temperatury, a podczas swoich seansów wykorzystuje najczęściej zapachy cytrusów - nie stroni również od mieszanek z nutą mięty.   


 KLAUDIUSZ POBORSKI 

Niezależny, kochający towarzystwo i dzielnie zwalczający wszystkie stojące mu na drodze przeszkody - taki jest Klaudiusz. Chętnie pomaga wszystkim potrzebującym wsparcia i świetnie sobie radzi z sytuacjami wymagającymi zachowania zimnej krwi. Potrafi zrozumieć ludzką niedolę, jest wyrozumiały i opiekuńczy. Charakteryzują go poczucie obowiązku i wyjątkowa wrażliwość. Mimo nie zawsze jasnych barw - stara się patrzeć na życie optymistycznie. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia biegać i jeździć na rowerze, choć prawdziwą miłością darzy piłkę nożną. Od kilku lat jest trenerem tej właśnie dyscypliny pilnie pracując z najmłodszymi. Wśród licznych zajęć znajduje czas również na muzykę, kino, teatr oraz relaks na łonie natury i oczywiście w saunarium! Przygodę z saunami rozpoczął kilkanaście lat temu w Szwecji, a od 2017 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. W "machaniu ręcznikiem" odnalazł nie tylko ogromną przyjemność, ale i połączenie swoich dwóch pasji - saunowania i aktywności fizycznej.


 MARCIN WYMYSŁOWSKI 

Człowiek pełen pasji i pozytywnego myślenia. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Zasady poprawnego saunowania zna bardzo dobrze, gdyż sauny odwiedza regularnie już od kilkunastu lat. Ceremonie przeprowadza w taki sposób, aby każdy uczestnik seansu czuł się zrelaksowany, zadowolony i usatysfakcjonowany. Lubi nawiązywać nowe kontakty z ludźmi, kocha też zwierzęta, w szczególności psy. W wolnych chwilach biega, w okresie zimowym nie tylko na nogach, ale i na nartach. Uwielbia uczestniczyć w zawodach biegowych, jednak nie dla rywalizacji, a dla zabawy i towarzyszących zmaganiom pozytywnych emocji. Jego dewiza życiowa brzmi "Pokonując własne słabości, stajesz się zwycięzcą".


 ŁUKASZ KOROWAJCZYK 

Swoją przygodę z sauną rozpoczął w 2016 roku i od razu zakochał się w gorących seansach widząc w tym doskonałą formę odstresowania. Niedługo później zagłębił się bardziej w tajniki saunowania i uzyskał certyfikat saunamistrza. Swoje ceremonie prowadzi tak, by zapewnić uczestnikom takie same wrażenia, jakich sam by oczekiwał. Na co dzień Łukasz zajmuje się kontrolowaniem procesów IT, a w wolnych chwilach uczy dzieci języka angielskiego. Uwielbia Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jako żeglarz miłością darzy również żaglówki. Jest niepoprawnym wielbicielem kotów, żyjącym zgodnie z zasadą "Dom bez kota to głupota".

 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych Środingów, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i seanse typu Bania. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram