Aquapark FALA

Saunamistrzowie

 ROBERT SOCHACKI 

Kochający naturę człowiek wielu pasji. Jest miłośnikiem gór i uwielbia wspinaczkę, która, pozwala mu na integrację z siłami natury i poznawanie własne możliwości, jednocześnie ucząc pokory i rozwagi. Ma za sobą wiele wypraw w Alpy i Dolomity przypieczętowanych licznymi sukcesami jak i ekstremalnymi przeżyciami. Preferuje sportowy tryb życia dlatego uczucie wolności daje mu także narciarstwo, trekking, kajak oraz jazda na rowerze. Uwielbia podróżować, fotografować i zwiedzać najdrobniejsze zakątki otaczającego go świata, na co dzień podróżuje na motocyklu. Saunuje od zawsze jednak nadmiar energii sprowadził go z górnej ławki na parkiet sauny. Od 2020 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. Prowadzi dynamiczne i gorące ceremonie saunowe znakomicie stopniując temperaturę oraz bawiąc się nutami zapachowymi i dobrej muzyki.


 KRZYSZTOF BARAŃSKI 

Krzysztof saunuje regularnie od wczesnej młodości, kiedy to aktywnie grał w piłkę nożną. Saunarium na FALI odwiedza już od blisko dekady – pierwotnie jako klient, a następnie jako specjalista od ceremonii inhalacyjnych. Weekendowe seanse na bazie solanek leczniczych przeprowadza już od ponad 5 lat. Ceremonie te mają zbawienny wpływ na zatoki i drogi oddechowe wszystkich uczestników seansów. Krzysztof to mocno pochłonięty pracą realista o wyraźnie technicznym spojrzeniu na świat. Na co dzień pasjonuje go gra w tenisa ziemnego, jazda na rowerze i pływanie, w wolnych chwilach z chęcią ogląda filmy przyrodnicze i dokumentalne. W przyszłości planuje ukończenie kursu nurkowania, aby poznać egzotyczne głębiny ciepłych mórz wraz z ich flora i fauną.


 MARCIN RICHTER 

Uwielbia ekstremalny wysiłek i skrajne warunki pogodowe - w upalne lato startuje w 80-kilometrowych biegach po Bieszczadach, więc gorąca sauna od razu stała się jego drugim domem. Na co dzień niezależnie od pogody wszędzie jeździ rowerem, ceni sobie spokój, rośliny i piękne widoki, odnajdując to wszystko również w aranżacji naszej Strefy Saun. Po kilku latach wygrzewania się na najwyższych ławach zdecydował się przenieść swoje doświadczenia saunowe na inny poziom, aby zapewnić Wam gorące, przyjemne dla zmysłów i satysfakcjonujące doznania w trakcie ceremonii. Ulubione olejki Marcina to pobudzające cytrusy oraz intensywne iglaki, zawsze dopełnione wysoką temperaturą.


 BARTŁOMIEJ WILAMEK  

Wicemistrz świata i mistrz Europy w karate, z którym związany jest już od 12 lat. Przez 7 lat był zawodnikiem polskiej kadry zdobywając z nią kolejne tytuły, aktualnie nadal związany z tą dyscypliną zajmuje się sędziowaniem podczas licznych turniejów. Prywatnie uwielbia wyzwania, jest wesoły i dobrze zorganizowany, a swoje pasje przekuwa w zajęcia codzienne, czego najlepszym przykładem jest gotowanie i saunowanie właśnie. Bartek kocha jeść i gotować, co wykorzystuje prowadząc własną restaurację, a kulturę saunową pokochał 10 lat temu - od półtora roku jest saunamistrzem dzielącym się swoją pasją z uczestnikami jego precyzyjnie przygotowanych seansów.


 DOMINIK PONIŃSKI 

Jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Bardzo energiczny i towarzyski, uwielbia zawierać nowe znajomości, co przejawia się w jego otwartości w rozmowach z Falowiczami. Nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, a po pracy najchętniej spotyka się ze znajomymi. Maniak seriali interesujący się sportem, a w szczególności piłką nożną, którą trenuje już od 11 lat. Swoją przygodę z saunowaniem zaczął stosunkowo niedawno, jednak bardzo szybko zakochał się w tej gorącej kulturze i może pochwalić się tytułem certyfikowanego saunamistrza. Uwielbia wysokie temperatury, a podczas swoich seansów wykorzystuje najczęściej zapachy cytrusów - nie stroni również od mieszanek z nutą mięty.   


 KLAUDIUSZ POBORSKI 

Niezależny, kochający towarzystwo i dzielnie zwalczający wszystkie stojące mu na drodze przeszkody - taki jest Klaudiusz. Chętnie pomaga wszystkim potrzebującym wsparcia i świetnie sobie radzi z sytuacjami wymagającymi zachowania zimnej krwi. Potrafi zrozumieć ludzką niedolę, jest wyrozumiały i opiekuńczy. Charakteryzują go poczucie obowiązku i wyjątkowa wrażliwość. Mimo nie zawsze jasnych barw - stara się patrzeć na życie optymistycznie. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia biegać i jeździć na rowerze, choć prawdziwą miłością darzy piłkę nożną. Od kilku lat jest trenerem tej właśnie dyscypliny pilnie pracując z najmłodszymi. Wśród licznych zajęć znajduje czas również na muzykę, kino, teatr oraz relaks na łonie natury i oczywiście w saunarium! Przygodę z saunami rozpoczął kilkanaście lat temu w Szwecji, a od 2017 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. W "machaniu ręcznikiem" odnalazł nie tylko ogromną przyjemność, ale i połączenie swoich dwóch pasji - saunowania i aktywności fizycznej.


 MARCIN WYMYSŁOWSKI 

Człowiek pełen pasji i pozytywnego myślenia. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Zasady poprawnego saunowania zna bardzo dobrze, gdyż sauny odwiedza regularnie już od kilkunastu lat. Ceremonie przeprowadza w taki sposób, aby każdy uczestnik seansu czuł się zrelaksowany, zadowolony i usatysfakcjonowany. Lubi nawiązywać nowe kontakty z ludźmi, kocha też zwierzęta, w szczególności psy. W wolnych chwilach biega, w okresie zimowym nie tylko na nogach, ale i na nartach. Uwielbia uczestniczyć w zawodach biegowych, jednak nie dla rywalizacji, a dla zabawy i towarzyszących zmaganiom pozytywnych emocji. Jego dewiza życiowa brzmi "Pokonując własne słabości, stajesz się zwycięzcą".


 ŁUKASZ KOROWAJCZYK 

Swoją przygodę z sauną rozpoczął w 2016 roku i od razu zakochał się w gorących seansach widząc w tym doskonałą formę odstresowania. Niedługo później zagłębił się bardziej w tajniki saunowania i uzyskał certyfikat saunamistrza. Swoje ceremonie prowadzi tak, by zapewnić uczestnikom takie same wrażenia, jakich sam by oczekiwał. Na co dzień Łukasz zajmuje się kontrolowaniem procesów IT, a w wolnych chwilach uczy dzieci języka angielskiego. Uwielbia Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jako żeglarz miłością darzy również żaglówki. Jest niepoprawnym wielbicielem kotów, żyjącym zgodnie z zasadą "Dom bez kota to głupota".


 CESAR ISRAEL TRUJILLO OJEDA 

Przyjechał do nas z gorącego Meksyku i takie też są jego seanse w saunie. W swoich ojczystych stronach przeprowadzał tradycyjne ceremonie zwane Temazcal, w Polsce znalazł miejsce dla swoich umiejętności w seansach typu Aufguss. Dla niego sauna to nie tylko uzdrawianie ciała, ale też i duszy. Cesar z wykształcenia jest psychologiem i lubi nawiązywać nowe kontakty - oczywiście bardzo się stara by były to relacje w języku polskim!


 AGNIESZKA BUGAJ 

Pełna gracji, harmonii i równowagi wewnętrznej, lubi kolor niebieski ze wszystkimi jego odcieniami. Jej motto życiowe  to: „Trening czyni mistrza”. Ręcznik i wachlarz nie mają przed nią żadnych tajemnic. Dokłada starań, aby na jej seansach wszyscy poczuli się znakomicie, zrelaksowali się, a każdemu klientowi poświęca swoją uwagę. Interesuje się zielarstwem i aromaterapią.  W wolnych chwilach relaksuje się na rowerze i uczestniczy w spływach kajakowych, jej pasją są komedie i kino akcji. Często fotografuje i… szydełkuje.


 SYLWIA PIOTROWSKA 

Roztańczona i rozśpiewana,  żywiołowa dziewczyna z Mazur. Pokochała Łódź podczas pobytu na studiach pedagogicznych. Sauna jest jej drugim domem, w której jest ciepłą i uśmiechniętą gospodynią, a jej bywalców traktuje jak bliskich znajomych. Na swoich seansach potrafi nieźle dogrzać i zarazić wszystkich swoim entuzjazmem i pasją.  Znakomicie odnajduje się w seansach typu show. Życie Sylwii to także podróże, gry komputerowe, książki i sport.


 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych śród dla kobiet, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i ruską banię. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram