Aquapark FALA

Saunamistrzowie

 MATEUSZ GRUBALSKI 

Z sauną związany od trzech lat. Zaczął swoją pracę w Parku Wodnym Koszalin, gdzie uzyskał certyfikat Saunamistrza. Przez rok był żołnierzem zawodowym. Bardzo otwarty, uśmiechnięty i przyjazny. Lubi dobre jedzenie i znakomite towarzystwo. Chce żeby jego seanse były wyjątkowe dlatego umila je swoją grą na bębnach afrykańskich. Uwielbia gorące seanse do których dobiera  ulubione ziołowe aromaty. Na jego seansie nigdy nie jest nudno!


 ROBERT SOCHACKI 

Kochający naturę człowiek wielu pasji. Jest miłośnikiem gór i uwielbia wspinaczkę, która, pozwala mu na integrację z siłami natury i poznawanie własne możliwości, jednocześnie ucząc pokory i rozwagi. Ma za sobą wiele wypraw w Alpy i Dolomity przypieczętowanych licznymi sukcesami jak i ekstremalnymi przeżyciami. Preferuje sportowy tryb życia dlatego uczucie wolności daje mu także narciarstwo, trekking, kajak oraz jazda na rowerze. Uwielbia podróżować, fotografować i zwiedzać najdrobniejsze zakątki otaczającego go świata, na co dzień podróżuje na motocyklu. Saunuje od zawsze jednak nadmiar energii sprowadził go z górnej ławki na parkiet sauny. Od 2020 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. Prowadzi dynamiczne i gorące ceremonie saunowe znakomicie stopniując temperaturę oraz bawiąc się nutami zapachowymi i dobrej muzyki.


 KRZYSZTOF BARAŃSKI 

Krzysztof saunuje regularnie od wczesnej młodości, kiedy to aktywnie grał w piłkę nożną. Saunarium na FALI odwiedza już od blisko dekady – pierwotnie jako klient, a następnie jako specjalista od ceremonii inhalacyjnych. Weekendowe seanse na bazie solanek leczniczych przeprowadza już od ponad 5 lat. Ceremonie te mają zbawienny wpływ na zatoki i drogi oddechowe wszystkich uczestników seansów. Krzysztof to mocno pochłonięty pracą realista o wyraźnie technicznym spojrzeniu na świat. Na co dzień pasjonuje go gra w tenisa ziemnego, jazda na rowerze i pływanie, w wolnych chwilach z chęcią ogląda filmy przyrodnicze i dokumentalne. W przyszłości planuje ukończenie kursu nurkowania, aby poznać egzotyczne głębiny ciepłych mórz wraz z ich flora i fauną.


 MARCIN RICHTER 

Uwielbia ekstremalny wysiłek i skrajne warunki pogodowe - w upalne lato startuje w 80-kilometrowych biegach po Bieszczadach, więc gorąca sauna od razu stała się jego drugim domem. Na co dzień niezależnie od pogody wszędzie jeździ rowerem, ceni sobie spokój, rośliny i piękne widoki, odnajdując to wszystko również w aranżacji naszej Strefy Saun. Po kilku latach wygrzewania się na najwyższych ławach zdecydował się przenieść swoje doświadczenia saunowe na inny poziom, aby zapewnić Wam gorące, przyjemne dla zmysłów i satysfakcjonujące doznania w trakcie ceremonii. Ulubione olejki Marcina to pobudzające cytrusy oraz intensywne iglaki, zawsze dopełnione wysoką temperaturą.


 BARTŁOMIEJ WILAMEK  

Wicemistrz świata i mistrz Europy w karate, z którym związany jest już od 12 lat. Przez 7 lat był zawodnikiem polskiej kadry zdobywając z nią kolejne tytuły, aktualnie nadal związany z tą dyscypliną zajmuje się sędziowaniem podczas licznych turniejów. Prywatnie uwielbia wyzwania, jest wesoły i dobrze zorganizowany, a swoje pasje przekuwa w zajęcia codzienne, czego najlepszym przykładem jest gotowanie i saunowanie właśnie. Bartek kocha jeść i gotować, co wykorzystuje prowadząc własną restaurację, a kulturę saunową pokochał 10 lat temu - od półtora roku jest saunamistrzem dzielącym się swoją pasją z uczestnikami jego precyzyjnie przygotowanych seansów.


 DOMINIK PONIŃSKI 

Jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Bardzo energiczny i towarzyski, uwielbia zawierać nowe znajomości, co przejawia się w jego otwartości w rozmowach z Falowiczami. Nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, a po pracy najchętniej spotyka się ze znajomymi. Maniak seriali interesujący się sportem, a w szczególności piłką nożną, którą trenuje już od 11 lat. Swoją przygodę z saunowaniem zaczął stosunkowo niedawno, jednak bardzo szybko zakochał się w tej gorącej kulturze i może pochwalić się tytułem certyfikowanego saunamistrza. Uwielbia wysokie temperatury, a podczas swoich seansów wykorzystuje najczęściej zapachy cytrusów - nie stroni również od mieszanek z nutą mięty.   


 KLAUDIUSZ POBORSKI 

Niezależny, kochający towarzystwo i dzielnie zwalczający wszystkie stojące mu na drodze przeszkody - taki jest Klaudiusz. Chętnie pomaga wszystkim potrzebującym wsparcia i świetnie sobie radzi z sytuacjami wymagającymi zachowania zimnej krwi. Potrafi zrozumieć ludzką niedolę, jest wyrozumiały i opiekuńczy. Charakteryzują go poczucie obowiązku i wyjątkowa wrażliwość. Mimo nie zawsze jasnych barw - stara się patrzeć na życie optymistycznie. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia biegać i jeździć na rowerze, choć prawdziwą miłością darzy piłkę nożną. Od kilku lat jest trenerem tej właśnie dyscypliny pilnie pracując z najmłodszymi. Wśród licznych zajęć znajduje czas również na muzykę, kino, teatr oraz relaks na łonie natury i oczywiście w saunarium! Przygodę z saunami rozpoczął kilkanaście lat temu w Szwecji, a od 2017 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. W "machaniu ręcznikiem" odnalazł nie tylko ogromną przyjemność, ale i połączenie swoich dwóch pasji - saunowania i aktywności fizycznej.


 MARCIN WYMYSŁOWSKI 

Człowiek pełen pasji i pozytywnego myślenia. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Zasady poprawnego saunowania zna bardzo dobrze, gdyż sauny odwiedza regularnie już od kilkunastu lat. Ceremonie przeprowadza w taki sposób, aby każdy uczestnik seansu czuł się zrelaksowany, zadowolony i usatysfakcjonowany. Lubi nawiązywać nowe kontakty z ludźmi, kocha też zwierzęta, w szczególności psy. W wolnych chwilach biega, w okresie zimowym nie tylko na nogach, ale i na nartach. Uwielbia uczestniczyć w zawodach biegowych, jednak nie dla rywalizacji, a dla zabawy i towarzyszących zmaganiom pozytywnych emocji. Jego dewiza życiowa brzmi "Pokonując własne słabości, stajesz się zwycięzcą".


 ŁUKASZ KOROWAJCZYK 

Swoją przygodę z sauną rozpoczął w 2016 roku i od razu zakochał się w gorących seansach widząc w tym doskonałą formę odstresowania. Niedługo później zagłębił się bardziej w tajniki saunowania i uzyskał certyfikat saunamistrza. Swoje ceremonie prowadzi tak, by zapewnić uczestnikom takie same wrażenia, jakich sam by oczekiwał. Na co dzień Łukasz zajmuje się kontrolowaniem procesów IT, a w wolnych chwilach uczy dzieci języka angielskiego. Uwielbia Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jako żeglarz miłością darzy również żaglówki. Jest niepoprawnym wielbicielem kotów, żyjącym zgodnie z zasadą "Dom bez kota to głupota".


 CESAR ISRAEL TRUJILLO OJEDA 

Przyjechał do nas z gorącego Meksyku i takie też są jego seanse w saunie. W swoich ojczystych stronach przeprowadzał tradycyjne ceremonie zwane Temazcal, w Polsce znalazł miejsce dla swoich umiejętności w seansach typu Aufguss. Dla niego sauna to nie tylko uzdrawianie ciała, ale też i duszy. Cesar z wykształcenia jest psychologiem i lubi nawiązywać nowe kontakty - oczywiście bardzo się stara by były to relacje w języku polskim! SYLWIA PIOTROWSKA 

Roztańczona i rozśpiewana,  żywiołowa dziewczyna z Mazur. Pokochała Łódź podczas pobytu na studiach pedagogicznych. Sauna jest jej drugim domem, w której jest ciepłą i uśmiechniętą gospodynią, a jej bywalców traktuje jak bliskich znajomych. Na swoich seansach potrafi nieźle dogrzać i zarazić wszystkich swoim entuzjazmem i pasją.  Znakomicie odnajduje się w seansach typu show. Życie Sylwii to także podróże, gry komputerowe, książki i sport.


 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych śród dla kobiet, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i ruską banię. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram