Saunamistrzowie

 AGNIESZKA BUGAJ 

Pełna gracji, harmonii i równowagi wewnętrznej, lubi kolor niebieski ze wszystkimi jego odcieniami. Jej motto życiowe  to: „Trening czyni mistrza”. Ręcznik i wachlarz nie mają przed nią żadnych tajemnic. Dokłada starań, aby na jej seansach wszyscy poczuli się znakomicie, zrelaksowali się, a każdemu klientowi poświęca swoją uwagę. Interesuje się zielarstwem i aromaterapią.  W wolnych chwilach relaksuje się na rowerze i uczestniczy w spływach kajakowych, jej pasją są komedie i kino akcji. Często fotografuje i… szydełkuje.


 SYLWIA DROBISZEWSKA 

Roztańczona i rozśpiewana,  żywiołowa dziewczyna z Mazur. Pokochała Łódź podczas pobytu na studiach pedagogicznych. Sauna jest jej drugim domem, w której jest ciepłą i uśmiechniętą gospodynią, a jej bywalców traktuje jak bliskich znajomych. Na swoich seansach potrafi nieźle dogrzać i zarazić wszystkich swoim entuzjazmem i pasją.  Znakomicie odnajduje się w seansach typu show. Życie Sylwii to także podróże, gry komputerowe, książki i sport.


 AGATA ŚWISTEK 

Nietuzinkowa osobowość - połączenie subtelności i dynamizmu. Wielbicielka dobrej muzyki, którą stwarza wyjątkowy nastrój podczas seansów. Agata miłością do saunowania została „zarażona” przez rodziców. W swojej pracy jako saunamistrzyni poszukuje nieustannie nowych form wyrazu, uczy się nowych technik, zadziwia i zachwyca jednocześnie. Jej kreatywność, ogromna pasja, temperament oraz wysoka temperatura naparzań, przyciągają rzesze zadowolonych klientów na jej seanse. Wielbicielka dobrej książki i psów.


 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych śród dla kobiet, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i ruską banię. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram