Saunamistrzowie

 DOMINIK PONIŃSKI 

Jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Bardzo energiczny i towarzyski, uwielbia zawierać nowe znajomości, co przejawia się w jego otwartości w rozmowach z Falowiczami. Nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, a po pracy najchętniej spotyka się ze znajomymi. Maniak seriali interesujący się sportem, a w szczególności piłką nożną, którą trenuje już od 11 lat. Swoją przygodę z saunowaniem zaczął stosunkowo niedawno, jednak bardzo szybko zakochał się w tej gorącej kulturze i może pochwalić się tytułem certyfikowanego saunamistrza. Uwielbia wysokie temperatury, a podczas swoich seansów wykorzystuje najczęściej zapachy cytrusów - nie stroni również od mieszanek z nutą mięty.   


 KLAUDIUSZ POBORSKI 

Niezależny, kochający towarzystwo i dzielnie zwalczający wszystkie stojące mu na drodze przeszkody - taki jest Klaudiusz. Chętnie pomaga wszystkim potrzebującym wsparcia i świetnie sobie radzi z sytuacjami wymagającymi zachowania zimnej krwi. Potrafi zrozumieć ludzką niedolę, jest wyrozumiały i opiekuńczy. Charakteryzują go poczucie obowiązku i wyjątkowa wrażliwość. Mimo nie zawsze jasnych barw - stara się patrzeć na życie optymistycznie. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia biegać i jeździć na rowerze, choć prawdziwą miłością darzy piłkę nożną. Od kilku lat jest trenerem tej właśnie dyscypliny pilnie pracując z najmłodszymi. Wśród licznych zajęć znajduje czas również na muzykę, kino, teatr oraz relaks na łonie natury i oczywiście w saunarium! Przygodę z saunami rozpoczął kilkanaście lat temu w Szwecji, a od 2017 roku jest certyfikowanym saunamistrzem. W "machaniu ręcznikiem" odnalazł nie tylko ogromną przyjemność, ale i połączenie swoich dwóch pasji - saunowania i aktywności fizycznej.


 MARCIN WYMYSŁOWSKI 

Człowiek pełen pasji i pozytywnego myślenia. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Zasady poprawnego saunowania zna bardzo dobrze, gdyż sauny odwiedza regularnie już od kilkunastu lat. Ceremonie przeprowadza w taki sposób, aby każdy uczestnik seansu czuł się zrelaksowany, zadowolony i usatysfakcjonowany. Lubi nawiązywać nowe kontakty z ludźmi, kocha też zwierzęta, w szczególności psy. W wolnych chwilach biega, w okresie zimowym nie tylko na nogach, ale i na nartach. Uwielbia uczestniczyć w zawodach biegowych, jednak nie dla rywalizacji, a dla zabawy i towarzyszących zmaganiom pozytywnych emocji. Jego dewiza życiowa brzmi "Pokonując własne słabości, stajesz się zwycięzcą".


 ŁUKASZ KOROWAJCZYK 

Swoją przygodę z sauną rozpoczął w 2016 roku i od razu zakochał się w gorących seansach widząc w tym doskonałą formę odstresowania. Niedługo później zagłębił się bardziej w tajniki saunowania i uzyskał certyfikat saunamistrza. Swoje ceremonie prowadzi tak, by zapewnić uczestnikom takie same wrażenia, jakich sam by oczekiwał. Na co dzień Łukasz zajmuje się kontrolowaniem procesów IT, a w wolnych chwilach uczy dzieci języka angielskiego. Uwielbia Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jako żeglarz miłością darzy również żaglówki. Jest niepoprawnym wielbicielem kotów, żyjącym zgodnie z zasadą "Dom bez kota to głupota".


 SZYMON KLESZCZ 

Swoją przygodę z saunowaniem rozpoczął ponad 10 lat temu. I choć zaczynał od niezdrowego korzystania z sauny w celu odwodnienia organizmu przed zawodami judo, teraz propaguje kulturę poprawnego saunowania na FALI. Na co dzień zajmuje się kontrolingiem finansowym. Ze sportem związany jest od ponad 17 lat, popołudnia najczęściej poświęca na treningi z dziećmi, a weekendy na sędziowanie imprez na szczeblu krajowym. Amatorsko zajmuje się także hodowlą jedwabników. W swoich seansach przywiązuje dużą wagę do oprawy muzycznej, dzięki której nadaje każdemu z nich indywidualny charakter.


 CESAR ISRAEL TRUJILLO OJEDA 

Przyjechał do nas z gorącego Meksyku i takie też są jego seanse w saunie. W swoich ojczystych stronach przeprowadzał tradycyjne ceremonie zwane Temazcal, w Polsce znalazł miejsce dla swoich umiejętności w seansach typu Aufguss. Dla niego sauna to nie tylko uzdrawianie ciała, ale też i duszy. Cesar z wykształcenia jest psychologiem i lubi nawiązywać nowe kontakty - oczywiście bardzo się stara by były to relacje w języku polskim!


 AGNIESZKA BUGAJ 

Pełna gracji, harmonii i równowagi wewnętrznej, lubi kolor niebieski ze wszystkimi jego odcieniami. Jej motto życiowe  to: „Trening czyni mistrza”. Ręcznik i wachlarz nie mają przed nią żadnych tajemnic. Dokłada starań, aby na jej seansach wszyscy poczuli się znakomicie, zrelaksowali się, a każdemu klientowi poświęca swoją uwagę. Interesuje się zielarstwem i aromaterapią.  W wolnych chwilach relaksuje się na rowerze i uczestniczy w spływach kajakowych, jej pasją są komedie i kino akcji. Często fotografuje i… szydełkuje.


 SYLWIA DROBISZEWSKA 

Roztańczona i rozśpiewana,  żywiołowa dziewczyna z Mazur. Pokochała Łódź podczas pobytu na studiach pedagogicznych. Sauna jest jej drugim domem, w której jest ciepłą i uśmiechniętą gospodynią, a jej bywalców traktuje jak bliskich znajomych. Na swoich seansach potrafi nieźle dogrzać i zarazić wszystkich swoim entuzjazmem i pasją.  Znakomicie odnajduje się w seansach typu show. Życie Sylwii to także podróże, gry komputerowe, książki i sport.


 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych śród dla kobiet, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i ruską banię. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram