Saunamistrzowie

 PIOTR RAJEWSKI 

Fan motoryzacji i muzyki rockowej, przy której uwielbia prowadzić seanse z wykorzystaniem aromatów drzewnych. Wielbiciel wycieczek rowerowych oraz spontanicznych wyjazdów, na które chętnie zabiera gitarę, by dać koncert np. przy ognisku. Saunowanie traktuje jako idealną formę relaksu po całym dniu.


 KACPER KUCHARSKI 

Pozytywnie nastawiony do życia i ludzi. Saunuje od dawna. Ceremonie w jego wykonaniu są gorące i klimatyczne. Kacper kocha naturę, dlatego podczas seansów najchętniej używa przepełnionych głębią zapachów drzew żywiczych. Kacper lubi również orzeźwiający zapach cytrusów. Poza saunowaniem,  preferuje relaks na łonie natury. Lubi strzelać z łuku tradycyjnego oraz jazdę na rowerze. W ostatnich latach pokochał góry, gdzie z dala od cywilizacji, na szlaku, czuje prawdziwą wolność. Dzięki niej, otoczony naturą, może napełnić się mnóstwem pozytywnej energii, którą przekazuje później podczas seansów w saunie.


 KRZYSZTOF BARAŃSKI 

Krzysztof saunuje regularnie od wczesnej młodości, kiedy to aktywnie grał w piłkę nożną. Saunarium na FALI odwiedza od początku jej istnienia – najpierw jako klient, a następnie jako specjalista od ceremonii inhalacyjnych, które mają zbawienny wpływ na zatoki i drogi oddechowe wszystkich uczestników seansów. Krzysztof to mocno pochłonięty pracą realista o wyraźnie technicznym spojrzeniu na świat. Na co dzień pasjonuje go gra w tenisa ziemnego, jazda na rowerze i pływanie, w wolnych chwilach z chęcią ogląda filmy przyrodnicze i dokumentalne.<s></s>


 MARCIN RICHTER 

Uwielbia ekstremalny wysiłek i skrajne warunki pogodowe - w upalne lato startuje w 80-kilometrowych biegach po Bieszczadach, więc gorąca sauna od razu stała się jego drugim domem. Na co dzień ceni sobie spokój, rośliny i piękne widoki. Po kilku latach wygrzewania się na najwyższych ławach zdecydował się przenieść swoje doświadczenia saunowe na inny poziom, aby zapewnić Wam gorące, przyjemne dla zmysłów i satysfakcjonujące doznania w trakcie ceremonii. Ulubione olejki Marcina to pobudzające cytrusy oraz intensywne iglaki. Każda jego ceremonia zawsze jest wypełniona wysoką temperaturą. W 2023 roku został laureatem trzeciego miejsca w Pucharze Saunamistrzów PTS Freestyle.


 BARTŁOMIEJ WILAMEK  

Wicemistrz świata i mistrz Europy w karate. Przez 7 lat był zawodnikiem polskiej kadry zdobywając wraz z nią kolejne tytuły. Aktualnie zajmuje się sędziowaniem podczas licznych turniejów. Na co dzień wesoły i dobrze zorganizowany, a swoje pasje przekuwa w zajęcia codzienne, czego najlepszym przykładem jest gotowanie i saunowanie. Bartek kocha jeść i gotować, co wykorzystuje prowadząc własną restaurację. Kulturę saunową pokochał wiele lat temu i – będąc saunamistrzem – umila czas klientom swoimi precyzyjnie przygotowanymi seansami.


 DOMINIK PONIŃSKI 

Bardzo energiczny i towarzyski, uwielbia zawierać nowe znajomości, co przejawia się w jego otwartości w rozmowach z Falowiczami. Nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, a po pracy najchętniej spotyka się ze znajomymi. Maniak seriali, interesujący się również sportem, a w szczególności piłką nożną, którą trenuje już kilkunastu lat. W saunach zakochał się od pierwszego wejrzenia, bo uwielbia wysokie temperatury, a podczas swoich seansów wykorzystuje najczęściej zapachy cytrusów - nie stroni również od mieszanek z nutą mięty. 

 


 KLAUDIUSZ POBORSKI 

Niezależny, kochający towarzystwo i dzielnie zwalczający wszystkie stojące mu na drodze przeszkody - taki jest Klaudiusz. Charakteryzują go poczucie obowiązku i wyjątkowa wrażliwość. Mimo nie zawsze jasnych barw - stara się patrzeć na życie optymistycznie. Prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia biegać i jeździć na rowerze, choć prawdziwą miłością darzy piłkę nożną. Od kilku lat jest trenerem tej właśnie dyscypliny pilnie pracując z najmłodszymi. Wśród licznych zajęć znajduje czas również na muzykę, kino, teatr oraz relaks na łonie natury i oczywiście w saunarium! Przygodę z saunami rozpoczął kilkanaście lat temu w Szwecji. W "machaniu ręcznikiem" odnalazł nie tylko ogromną przyjemność, ale i połączenie swoich dwóch pasji - saunowania oraz aktywności fizycznej.

 


 MARCIN WYMYSŁOWSKI 

Człowiek pełen pasji i pozytywnego myślenia. Zawsze z uśmiechem na twarzy. Zasady poprawnego saunowania zna bardzo dobrze, gdyż sauny odwiedza regularnie od kilkunastu lat. Ceremonie przeprowadza w taki sposób, aby każdy uczestnik seansu czuł się zrelaksowany, zadowolony i usatysfakcjonowany. Lubi nawiązywać nowe kontakty z ludźmi, kocha też zwierzęta, w szczególności psy. Uwielbia uczestniczyć w zawodach biegowych, jednak nie dla rywalizacji, a dla zabawy i pozytywnych emocji. Jego dewiza życiowa brzmi "Pokonując własne słabości, stajesz się zwycięzcą".


 ŁUKASZ KOROWAJCZYK 

Odkąd rozpoczął swoją przygodę z sauną, zakochał się w gorących seansach widząc w tym doskonałą formę odstresowania. Swoje ceremonie prowadzi tak, by zapewnić uczestnikom takie same wrażenia, jakich sam by oczekiwał. Na co dzień Łukasz zajmuje się kontrolowaniem procesów IT, a w wolnych chwilach uczy dzieci języka angielskiego. Uwielbia Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jako żeglarz miłością darzy również żaglówki. Jest niepoprawnym wielbicielem kotów, żyjącym zgodnie z zasadą "Dom bez kota to głupota".

 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem Środingów, na które przygotowuje specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i seanse typu bania. Jest także gospodarzem ceremonii Cannabis Relaks, wykorzystujących zdrowotne właściwości konopi siewnej. W czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram