Saunamistrzowie

 SZYMON KLESZCZ 

Swoją przygodę z saunowaniem rozpoczął ponad 10 lat temu. I choć zaczynał od niezdrowego korzystania z sauny w celu odwodnienia organizmu przed zawodami judo, teraz propaguje kulturę poprawnego saunowania na FALI. Na co dzień zajmuje się kontrolingiem finansowym. Ze sportem związany jest od ponad 17 lat, popołudnia najczęściej poświęca na treningi z dziećmi, a weekendy na sędziowanie imprez na szczeblu krajowym. Amatorsko zajmuje się także hodowlą jedwabników. W swoich seansach przywiązuje dużą wagę do oprawy muzycznej, dzięki której nadaje każdemu z nich indywidualny charakter.


 CESAR ISRAEL TRUJILLO OJEDA

Przyjechał do nas z gorącego Meksyku i takie też są jego seanse w saunie. W swoich ojczystych stronach przeprowadzał tradycyjne ceremonie zwane Temazcal, w Polsce znalazł miejsce dla swoich umiejętności w seansach typu Aufguss. Dla niego sauna to nie tylko uzdrawianie ciała, ale też i duszy. Cesar z wykształcenia jest psychologiem i lubi nawiązywać nowe kontakty - oczywiście bardzo się stara by były to relacje w języku polskim!


 AGNIESZKA BUGAJ 

Pełna gracji, harmonii i równowagi wewnętrznej, lubi kolor niebieski ze wszystkimi jego odcieniami. Jej motto życiowe  to: „Trening czyni mistrza”. Ręcznik i wachlarz nie mają przed nią żadnych tajemnic. Dokłada starań, aby na jej seansach wszyscy poczuli się znakomicie, zrelaksowali się, a każdemu klientowi poświęca swoją uwagę. Interesuje się zielarstwem i aromaterapią.  W wolnych chwilach relaksuje się na rowerze i uczestniczy w spływach kajakowych, jej pasją są komedie i kino akcji. Często fotografuje i… szydełkuje.


 SYLWIA DROBISZEWSKA 

Roztańczona i rozśpiewana,  żywiołowa dziewczyna z Mazur. Pokochała Łódź podczas pobytu na studiach pedagogicznych. Sauna jest jej drugim domem, w której jest ciepłą i uśmiechniętą gospodynią, a jej bywalców traktuje jak bliskich znajomych. Na swoich seansach potrafi nieźle dogrzać i zarazić wszystkich swoim entuzjazmem i pasją.  Znakomicie odnajduje się w seansach typu show. Życie Sylwii to także podróże, gry komputerowe, książki i sport.


 AGATA ŚWISTEK 

Nietuzinkowa osobowość - połączenie subtelności i dynamizmu. Wielbicielka dobrej muzyki, którą stwarza wyjątkowy nastrój podczas seansów. Agata miłością do saunowania została „zarażona” przez rodziców. W swojej pracy jako saunamistrzyni poszukuje nieustannie nowych form wyrazu, uczy się nowych technik, zadziwia i zachwyca jednocześnie. Jej kreatywność, ogromna pasja, temperament oraz wysoka temperatura naparzań, przyciągają rzesze zadowolonych klientów na jej seanse. Wielbicielka dobrej książki i psów.


 EMIL TYROLCZYK 

Energiczny, przystępny i kochający ludzi. Uwielbia kawę i spotkania z przyjaciółmi. Z saunami zaprzyjaźnił się wiele lat temu i  na stałe został ich pasjonatem. Specjalizuje się w seansach klasycznych, ale potrafi zrobić także świetne show i dogrzać, jak mało kto… Jest niezastąpionym gospodarzem wSPAniałych śród dla kobiet, przygotowując specjalne seanse pielęgnacyjne na ciało, twarz i włosy, hammam i ruską banię. Na co dzień jest zwariowanym naukowcem, a w czasie wolnym majsterkuje, wyjeżdża na narty i żaglówki.

Facebook
Instagram