Ceremonie saunowe

Wszystkich, którzy pragną mocniejszych, saunowych wrażeń, zapraszamy na ceremonie saunowe (tzw. naparzania, seanse parowe) w Aquaparku Fala. Prowadzone są one przez wyszkolonych saunamistrzów i dostępne w cenie biletu do Strefy Saun, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak przebiegają ceremonie saunowe?

Podczas ceremonii saunamistrz trzy razy polewa rozgrzane kamienie wodą z olejkami zapachowymi, przy czym każde kolejne polanie jest intensywniejsze. Po każdym polaniu wytworzona para wodna zostaje skierowana na uczestników ceremonii za pomocą specjalnej techniki poruszania ręcznikiem bądź wachlarzem, co zapewnia efekt intensywnego uderzenia ciepła oraz gwarantuje niepowtarzalne wrażenia wizualne. Dodatkową atrakcją jest muzyka dobrana odpowiednio do danej ceremonii.

Ceremonie w Strefie Saun Aquparku Fala odbywają się przez cały tydzień, w godzinach popołudniowych, w zewnętrznych saunach fińskich.

Każdy seans trwa średnio kilkanaście minut.

Dobór sauny przeznaczonej do prowadzenia weekendowych ceremonii solankowych (11:30, 12:30, 13:30) będzie uzależniony od aktualnego obłożenia Strefy Saun w danym dniu. 

Wielbicieli seansów mentolowych zapraszamy na dodatkowe inhalacje. Godziny tych seansów aktualizowane są co tydzień, dlatego przed wizytą prosimy o sprawdzenie harmonogramu. 

 

Facebook
Instagram