Wakacje na FALI

Wakacje na FALI

Wakacje to ulubiony czas w roku wszystkich dzieciaków i… nie lada wyzwanie dla ich rodziców. Sensowne zagospodarowanie ponad dwóch wolnych miesięcy wymaga pomysłowości i zaangażowania. Z pomocą przychodzi Aquapark Fala, który wraz z Akademią Pływania po raz kolejny zaprasza dzieci i młodzież na wakacje w wodzie.

Kursy trwają przez całe wakacje – zaczynają się w każdy poniedziałek i kończą w piątek. Pierwszy startuje 24 czerwca (i trwa do 28 czerwca); ostatni wypada na tydzień od 26 do 30 sierpnia. Program obejmuje m.in. intensywną naukę i doskonalenie pływania, naukę nurkowania ze sprzętem ABC, pokaz nurkowania z aqualungiem, a dla chętnych także samodzielną próbę pod nadzorem instruktora. Dzieci poznają zasady bezpieczeństwa nad wodą, w górach i na drodze oraz dowiedzą się, jak zorganizować bezpieczne ognisko. Pojawią się też elementy ratownictwa wodnego i podstawy pierwszej pomocy.

Nie zabraknie gier i innych atrakcji w basenie – w tym rozgrywek zespołowych z piłką, pływania łódkami i skuterami wodnymi oraz wspólnych zabaw na zjeżdżalniach – a także na całym terenie Aquaparku. Dodatkową atrakcją jest wyjście do Orientarium (w środę rano) oraz nocowanie na Fali (w nocy z czwartku na piątek). Kurs zakończą egzaminy i sprawdziany na certyfikaty i karty pływackie dla chętnych.

Zajęcia na Fali będą trwały w godz. 7:00–17:00. Można wykupić udział w kursie na jeden lub kilka dni w dowolnej jego części (nie muszą to być kolejne dni). Dzieci otrzymają trzy posiłki – śniadania, obiady i podwieczorki – z menu wybranym przez rodziców: w opcjach z mięsem, wegetariańskiej i bez laktozy. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęt: deski, pianki, naramienniki, pasy wypornościowe, zestawy ABC do nurkowania, podręczny sprzęt ratowniczy, piłki, zabawki pływające, itp. Wakacje na Fali są przeznaczone dla uczestników w wieku od czterech do 16 lat.

Kurs pięciodniowy kosztuje w przedsprzedaży 1050 zł (od 1 czerwca – 1200 zł), a jeden wybrany dzień 310 zł (od 1 czerwca – 325 zł). Cena zawiera całodzienny bilet wstępu do Aquaparku Fala z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji basenowych, opiekę instruktorską od godz. 7:00 do 17:00, naukę i doskonalenie pływania oraz inne zajęcia przewidziane w programie a także trzy posiłki i wstęp do Orientarium. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Akademii Pływania

Cennik:

1200 zł – 5 dni (od pon. do pt.) lub 5 wybranych dni

325 zł – 1 wybrany dzień

240 zł – szósty i każdy kolejny dzień kursu

1050 zł – drugi i każdy kolejny kurs pięciodniowy

1050 zł – 5 dni od od pon. do pt. dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

149 zł – nocowanie (z czw. na pt. od 17:00 do 7:00). 

Ważne informacje:

  • Zapisy są możliwe poprzez elektroniczny formularz (kliknij).
  • Rodzice zobowiązani są do przyprowadzenia dzieci na zajęcia w godzinach między: 7.00-8.45 oraz punktualnego odbioru dziecka z zajęć o godzinie 17.00. W przypadku niemożności odbioru dziecka o godzinie 17.00 spowodowanego siłą wyższą prosimy o poinformowanie pod numerem telefonu: +48 605 679 676 - Marta Wilhelmi. Za każde rozpoczęte 30 minut opieki po godzinie 17:00 opłata wynosi 50 zł. 

Zapraszamy! ;)

Facebook
Instagram