Gastronomia zewnętrzna

Pływanie w basenach, szaleństwa na zjeżdżalniach i w basenie z falą, zabawa na placach zabaw, gra w siatkówkę plażową, trening na siłowni plenerowej, saunowanie… Od tego wszystkiego można nie tylko się zmęczyć, ale i solidnie zgłodnieć.

Wszystkich głodnych i spragnionych Falowiczów zapraszamy do skorzystania z oferty trzech gastronomicznych punktów zewnętrznych! Są one dostępne w sezonie wakacyjnym - przez cały rok zapraszamy natomiast do Baru Mokrego znajdującego się wewnątrz, przy basenie z falą.

BAR PRZY PLAŻACH PIASZCZYSTYCH

Chętnych na zimne orzeźwienie zapraszamy do baru mieszczącego się przy plażach piaszczystych. Czekają tam na Was nie tylko chłodne napoje i lody w wielu smakach, ale również kawa mrożona i przepyszne gofry! Z polewą, czy z bitą śmietaną? A może klasycznie z cukrem pudrem? Wybierzcie sami!

GRILL

Punkt z grillem oferuje świetne opcje idealne na zaspokojenie większego głodu między kolejnymi wodnymi zabawami. W jego ofercie znajdziecie m.in. kiełbaski z grilla, gorące hot-dogi, czy chrupiące frytki. Wszystkich spragnionych zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zimnych napojów gazowanych i niegazowanych.

BAR PRZY BASENIE SPORTOWYM

W pobliżu zewnętrznego basenu sportowego znajdziecie punkt oferujący nie tylko chłodne napoje idealne po treningu w wodzie, ale również słodkie przekąski i lody, które pozwolą uzupełnić zapasy energii przed dalszą zabawą w naszym Aquaparku.

Facebook
Instagram