Wodny plac zabaw ze Statkiem

Statek to temat przewodni wodnego placu zabaw, który powstał z myślą o miłośnikach morskich bitew i polowań na wieloryby. Usytuowany został w hali basenowej basenu rekreacyjnego i dysponuje powierzchnią 125 m2.

Główną atrakcją placu jest mierzący 7,5 metra długości statek z dwiema zjeżdżalniami o długości 9 i 7 metrów. Zjazd z wysokości górnego pokładu, czyli 185 cm dostarczy niezapomnianych wrażeń naszym milusińskim. Również pod pokładem czeka na Gości Fali miejsce do zabawy i możliwość obserwowania hali basenowej przez okienka.

Dodatkową atrakcją powiązaną ze statkiem jest zespół trzech armatek tryskających wodą, z których jedna znajduje się na górnym pokładzie, a dwie pozostałe przed statkiem. Nieopodal statku, przyczajony czeka 4,5-metrowy barwny wąż tryskający wodą w różnych kierunkach. Przed wężem można skryć się pod parasolem wody z grzyba wodnego, by zaraz potem wyruszyć na spotkanie z wielorybem. Nasz morski przyjaciel mierzy 3 m długości i 80 cm wysokości. Bacznie obserwuje bawiące się dzieci, a co jakiś czas sprawi naszym milusińskim mokrą niespodziankę.

Woda we wszystkich brodzikach dla dzieci oraz wodnych placach zabaw jest ozonowana!

Facebook
Instagram