Masaże wodne

Wodospady wodne masujące kark i plecy

Baseny rekreacyjne Aquaparku FALA to miejsca, w których można skorzystać z całego szeregu wodnych atrakcji poprawiających nasze samopoczucie. Jedną z nich są kaskady wodne, które doskonale masują kark i plecy, zmniejszając tym samym napięcia mięśniowe pojawiające się w tych okolicach.

Z wodnych wodospadów cyklicznie pod dużym ciśnieniem tryska woda, która zapewnia głęboki, intensywny masaż rozluźniający, relaksacyjny i odprężający.

Masaże powietrzne

Leżaki do masażu powietrznego to niezwykle przyjemna atrakcja basenowa Aquaparku Fala. Połóż się wygodnie na jednym z naszych leżaków, zamknij oczy i oddaj się pełnemu relaksowi.

Kto może korzystać z masażu powietrznego?

Z masażu powietrznego mogą korzystać wszyscy – dzieci, dorośli i osoby starsze. Tę formę relaksu docenią zwłaszcza Ci, którzy przez wiele godzin pracują w pozycji obciążającej kręgosłup – stojąc lub siedząc. Masaże wodne redukują bowiem stres i zmęczenie, zmniejszają napięcie mięśni, łagodzą bóle głowy i zapewniają dobry sen. Z kolei kobiety pokochają masaże wodne za poprawę ukrwienia skóry, przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.

Część leżaków do masażu powietrznego znajduje się w wewnętrznym basenie rekreacyjnym. W okresie letnim można dodatkowo korzystać z leżaków masujących umieszczonych w basenach zewnętrznych.

Bicze wodne

Bicze wodne masujące plecy to doskonała forma masażu wodnego, który cechuje się zdecydowanie większą siłą i intensywnością niż masaż klasyczny. Dzięki niemu nasze tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, a mięśnie rozluźnione.

Bicze wodne znajdują się w basenach rekreacyjnych zarówno w strefie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Facebook
Instagram