Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa.

Aquapark Fala zawsze bezpiecznie: automatyczne rozpoznawanie symptomów infekcji, lampy UV, chlor, ozon.

Podobnie jak inne pływalnie i parki wodne, również FALA zobowiązana została do dostosowania zasad działalności i przyjmowania Falowiczów do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

Pierwszą zmianę Falowicze mogą zauważyć już przy wejściu na teren Aquaparku. W holu głównym pojawiła się bramka służąca pomiarom temperatury ciała - badanie trwa kilka sekund i jest obowiązkowe, a jego pozytywny wynik jest warunkiem skorzystania z atrakcji FALI. Pamiętajmy, by w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale i zdrowie otaczających nas osób.

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Obowiązek noszenia osłon ust i nosa, analogicznie do zasad ich osłaniania w innych miejscach publicznych, może być zawieszany w przypadku osób, których stan zdrowia na to nie pozwala.

Uspokajamy również, iż zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami w Aquaparku FALA w jednym czasie może przebywać maksymalnie 1 926 osób, co umożliwia nam przyjęcie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Należy jednak pamiętać, iż zgodnie z przedstawionymi wytycznymi z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami). Temperatura w saunach infrared oraz saunach parowych została natomiast podwyższona do 60°C.

Niezmiennie nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Przypominamy również, że we wszystkie nieckach Aquaparku FALA w całodobowej eksploatacji basenów prowadzona jest dezynfekcja chlorem gazowym (zgodna z zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju), a dodatkowo część basenów i zjeżdżalni wyposażona jest również w technologię ozonowania. Więcej o bezpieczeństwie i czystości naszej wody przeczytasz TUTAJ.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Otwarcie 28.05.2021 www.aquapark.lodz.pl W tle zdjęcie nowego kompleksu kolorowych MegaZjeżdżalni w słoneczny dzień.

Otwieramy 28 maja!

Dłuuugie miesiące czekaliśmy, by w końcu móc Was ponownie zaprosić na FALĘ. więcej

Basen solankowy przy basenie sportowym - wizualizacja. Nad powierzchnią wody unosi się mgiełka solankowa, przy lewym brzegu widać wodospad. Wewnątrz kilkoro ludzi, mały chłopiec na schodach przed basenem.

Basen solankowy 2.0

Mimo, iż decyzją rządu Aquapark pozostaje zamknięty to my nie zwalniamy tempa rozwoju! więcej

Na okres tymczasowego zamknięcia Aquaparku FALA wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA są zawieszone. Automatycznie wznowimy je po ponownym otwarciu.

Karty i karnety zawieszone

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami jest zamknięty do odwołania. więcej

Aquapark FALA decyzją rządu tymczasowo zamknięty. Do zobaczenia! W tle czarno-biała panorama terenu zewnętrznego Strefy Basenowej.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami Aquapark pozostaje zamknięty do odwołania. więcej

Wiosenny weekend w Strefie Saun. 20 i 21 marca. Ceremonie saunowe przez cały dzień co godzinę ...a nawet częściej!

Wiosenny weekend

Powitanie wiosny na FALI szykuje się hucznie. 20 i 21 marca seansów będzie jeszcze więcej! więcej

Facebook
Instagram