Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa.

Aquapark Fala zawsze bezpiecznie - grafika ilustracyjna

Podobnie jak inne pływalnie i parki wodne, również FALA zobowiązana została do dostosowania zasad działalności i przyjmowania Falowiczów do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

Pierwszą zmianę Falowicze mogą zauważyć już przy wejściu na teren Aquaparku. W holu głównym pojawiła się bramka służąca pomiarom temperatury ciała - badanie trwa kilka sekund i jest obowiązkowe, a jego pozytywny wynik jest warunkiem skorzystania z atrakcji FALI. Pamiętajmy, by w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale i zdrowie otaczających nas osób.

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Obowiązek noszenia osłon ust i nosa, analogicznie do zasad ich osłaniania w innych miejscach publicznych, może być zawieszany w przypadku osób, których stan zdrowia na to nie pozwala.

Uspokajamy również, iż zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami w Aquaparku FALA w jednym czasie może przebywać maksymalnie 1 926 osób, co umożliwia nam przyjęcie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Należy jednak pamiętać, iż zgodnie z przedstawionymi wytycznymi z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami). Temperatura w saunach infrared oraz saunach parowych została natomiast podwyższona do 60°C.

Niezmiennie nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Przypominamy również, że we wszystkie nieckach Aquaparku FALA w całodobowej eksploatacji basenów prowadzona jest dezynfekcja chlorem gazowym (zgodna z zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Rozwoju), a dodatkowo część basenów i zjeżdżalni wyposażona jest również w technologię ozonowania. Więcej o bezpieczeństwie i czystości naszej wody przeczytasz TUTAJ.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Zgodnie z decyzją rządu od dnia 17 października aż do odwołania Aquapark FALA jest zamknięty.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z rządową decyzją Aquapark FALA od dnia 17 października pozostaje zamknięty. więcej

Wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA zostają zawieszone na okres zamknięcia Aquaparku. Zostaną automatycznie wznowione w dniu ponownego otwarcia.

Karty i karnety zawieszone

W związku z rządową decyzją Aquapark FALA od 17.10 zostaje tymczasowo zamknięty. więcej

16 Października Aquapark czynny do godz. 22:00

Aquapark czynny do 22:00!

W dniu 16 października Aquapark czynny będzie wyjątkowo do godziny 22:00. Zapraszamy! więcej

Mężczyzna w stroju inspirowanym białym mundurem marynarskim w charakterystycznej dla niego białej czapce.

Weekendowy Gość saunarium

17 i 18 października zapraszamy na kolejny wyjątkowy weekend z Gościem Specjalnym. więcej

Witki suszone, trzy kule lodowe oraz drewniane wiadro ułożone przy piecu w pomieszczeniu sauny.

Seanse "bania" w Strefie Saun

W środę (14.10) zapraszamy na specjalny seans w wykonaniu dwójki naszych saunamistrzów. więcej

Facebook
Instagram