Zapraszamy na teren zewnętrzny!

Wakacyjny nastrój sprzyja zabawom na świeżym powietrzu - u nas jesteście bezpieczni.

Teren zewnętrzny naszej Strefy Basenowej to nie tylko dwa baseny rekreacyjne i basen sportowy, ale również liczne atrakcje dla najmłodszych: brodzik z minizjeżdżalniami, plac zabaw, czy też piaskownice. Fani sportu mogą natomiast aktywnie spędzić czas korzystają z naszej plenerowej siłowni zewnętrznej, stołów do ping-ponga, czy też boisk do siatkówki i badmintona. Jeśli natomiast podczas świetnej zabawy dopadnie Was głód lub pragnienie, możecie zajrzeć do Baru Mokrego przy basenie z falą lub wybierać wśród szerokiej oferty punktów zewnętrznych - na grillu spróbujecie pysznych kiełbasek i frytek, w punkcie gastronomicznym przy piaszczystych plażach czekają na Was lody, gofry i kawa mrożona, a do punktu przy zewnętrznym basenie sportowym zapraszamy na zimne lody i słodkie przekąski. 

W tym wyjątkowym czasie podjęliśmy wiele działań powodowanych troską o bezpieczeństwo naszych Falowiczów i pracowników. Poza obowiązującymi na terenie całego obiektu zasadami dystansu społecznego, udostępniliśmy możliwość korzystania z Kas Letnich, które nie tylko sprzyjają szybszemu cieszeniu się naszymi atrakcjami, ale również ułatwiają zachowanie bezpiecznych odległości przed zakupem biletu. Pamiętajcie, że we wszystkich naszych kasach bez problemu przeprowadzicie transakcje bezgotówkowe, do których serdecznie zachęcamy. 

W pobliżu kas letnich znajdziecie również przebieralnie na świeżym powietrzu oraz dodatkowe toalety i prysznice - wszystkie wyposażone w dozowniki z płynem do dezynfekcji, które licznie rozmieszczone zostały na terenie całego Aquaparku. 

Na FALI czeka na Was prawie półtora tysiąca leżaków zapewniających wytchnienie między kolejnymi wodnymi szaleństwami, idealnie nadają się one również do zażywania kąpieli słonecznych (zawsze pamiętajcie jednak o kremie z filtrem). Nasz kilkudziesięciotysięczny teren zewnętrzny bezproblemowo umożliwia także przestrzeganie zalecanych odległości podczas relaksu. Poza przestrzenią wokół basenów, możecie bezpiecznie wypoczywać na naszych piaszczystych plażach w cieniu parasoli czy też palm królewskich. 

Przypominamy również, że wykorzystywane przez nas sposoby dezynfekcji i oczyszczania wody basenowej nie tylko spełniają normy Ministra Zdrowia, ale i są uzupełniane przez metody dodatkowe takie jak: lampy UV, czy technologię ozonowania. Więcej o jakości i bezpieczeństwie wody w naszych basenach przeczytasz TUTAJ.

Odwiedzając nas pamiętajcie o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa!

 

Zobacz również:

Zgodnie z decyzją rządu od dnia 17 października aż do odwołania Aquapark FALA jest zamknięty.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z rządową decyzją Aquapark FALA od dnia 17 października pozostaje zamknięty. więcej

Wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA zostają zawieszone na okres zamknięcia Aquaparku. Zostaną automatycznie wznowione w dniu ponownego otwarcia.

Karty i karnety zawieszone

W związku z rządową decyzją Aquapark FALA od 17.10 zostaje tymczasowo zamknięty. więcej

16 Października Aquapark czynny do godz. 22:00

Aquapark czynny do 22:00!

W dniu 16 października Aquapark czynny będzie wyjątkowo do godziny 22:00. Zapraszamy! więcej

Mężczyzna w stroju inspirowanym białym mundurem marynarskim w charakterystycznej dla niego białej czapce.

Weekendowy Gość saunarium

17 i 18 października zapraszamy na kolejny wyjątkowy weekend z Gościem Specjalnym. więcej

Witki suszone, trzy kule lodowe oraz drewniane wiadro ułożone przy piecu w pomieszczeniu sauny.

Seanse "bania" w Strefie Saun

W środę (14.10) zapraszamy na specjalny seans w wykonaniu dwójki naszych saunamistrzów. więcej

Facebook
Instagram