Nowe zasady na FALI

Od 26 czerwca Aquapark FALA prężnie działa. Obowiązują jednak nowe zasady bezpieczeństwa.

Podobnie jak inne pływalnie i parki wodne, również FALA zobowiązana została do dostosowania zasad działalności i przyjmowania Falowiczów do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

Pierwszą zmianę Falowicze mogą zauważyć już przy wejściu na teren Aquaparku. W holu głównym pojawiła się bramka służąca pomiarom temperatury ciała - badanie trwa kilka sekund i jest obowiązkowe, a jego pozytywny wynik jest warunkiem skorzystania z atrakcji FALI. Pamiętajmy, by w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale i zdrowie otaczających nas osób.

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas. Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Obowiązek noszenia osłon ust i nosa, analogicznie do zasad ich osłaniania w innych miejscach publicznych, może być zawieszany w przypadku osób, których stan zdrowia na to nie pozwala.

Uspokajamy również, iż zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami w Aquaparku FALA w jednym czasie może przebywać maksymalnie 1 926 osób, co umożliwia nam przyjęcie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Należy jednak pamiętać, iż zgodnie z przedstawionymi wytycznymi z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami). Temperatura w saunach infrared oraz saunach parowych została natomiast podwyższona do 60°C.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Przypominamy, że nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Powiązane aktualności

Powiązane pliki

Zobacz również:

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora! więcej

Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Bułgarski weekend z Gościem

Seanse specjalne 26 i 27 września poprowadzi saunamistrz zwany Bułgarskim Pociskiem. więcej

D3 - Witamina Słońca

Wizyta na FALI zamiast wizyty w aptece? Przekonaj się sam i naładuj baterie na całą jesień! więcej

Strefa SPA & Wellness

Aquapark FALA to nie tylko baseny i saunarium - nasze Terra Rossa SPA zaprasza na zabiegi! więcej

Facebook
Instagram