Nowe zasady na FALI

Od 26 czerwca Aquapark FALA prężnie działa. Obowiązują jednak nowe zasady bezpieczeństwa.

Podobnie jak inne pływalnie i parki wodne, również FALA zobowiązana została do dostosowania zasad działalności i przyjmowania Falowiczów do nowej rzeczywistości i wytycznych zaprezentowanych przez specjalistów rządowych. Wszelkie zmiany mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi regułami

Podczas pobytu w Aquaparku Falowicze zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu (łącznie z halami basenowymi, basenami oraz saunarium i saunami). Dodatkowo koniecznym jest noszenie osłon ust i nosa od momentu wejścia na FALĘ aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. W szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa podczas pobytu u nas.

Uspokajamy również, iż w przypadku Aquaparku FALA maksymalną liczbą osób mogącą przebywać na terenie obiektu w jednym czasie jest 1 284, co umożliwia nam przyjęcie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Należy jednak pamiętać, iż przedstawione wytyczne umożliwiają równoczesne przebywanie na torze pływackim wyłącznie 4 osobom, z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia (przed ceremoniami saunowymi nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc, zajmowanie miejsc w saunach odbywać się będzie zgodnie z dotychczasowymi zasadami). Temperatura w saunach infrared oraz saunach parowych została natomiast podwyższona do 60°C.

W załączonych plikach znajdą Państwo czytelne infografiki podsumowujące nowe zasady obowiązujące w naszym Aquaparku. 

Przypominamy, że nie prowadzimy sprzedaży biletów przez internet oraz rezerwacji wejść (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Powiązane aktualności

Powiązane pliki

Zobacz również:

Zmiany w Strefie Saun

Pogoda zachęca, by osobiście przekonać się, co zmieniło się w naszym saunarium podczas przerwy. więcej

Wakacje na FALI 2020

Pierwszy tydzień wakacji za nami - WAKACJE NA FALI nie zwalniają jednak tempa! Zapraszamy. więcej

Wakacyjna Akademia Pływania

Od 4 lipca ruszają zapisy na wakacyjne kursy pływania oraz zajęcia dla najmłodszych. więcej

Bezpieczeństwo - nasz priorytet

W tym wyjątkowym czasie dokładamy starań, by zadbać o zdrowie Falowiczów i pracowników. więcej

Nowość! Kasy letnie

Pierwszy raz w historii naszego Aquaparku zapraszamy Was do dodatkowych kas letnich. więcej

Facebook
Instagram