Zmiany w Strefie Saun

Zachęcamy, by osobiście przekonać się, co zmieniło się w naszym saunarium po przerwie.

7 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Wymuszona przerwa technologiczna pozwoliła na realizację wielu projektów zwiększających komfort korzystania z naszego Aquaparku - w tym również ze Strefy Saun. W saunarium udało się m.in. przeprowadzić gruntowną renowację pieców saunowych oraz powiększyć jedną ze stref prysznicowych, dzięki czemu w nowej aranżacji zmieściły się trzy dodatkowe prysznice. Dodatkowo w obu fińskich saunach zewnętrznych wymieniliśmy podłoże, co pozwoli na przeprowadzanie w nich seansów typu "ruska bania". 

Pierwsze zmiany można jednak dostrzec już tuż po wejściu do szatni saunowej, gdzie poza nowym pomieszczeniem z dodatkowymi szafkami i kabinami przebieralni zagościł wyjątkowy mural. Klimaty tropikalnej dżungli idealnie wpisują się w niepowtarzalną atmosferę magicznej Strefy Saun.

Gorrrąco zapraszamy do zapoznania się ze zmianami i brania udziału w ceremoniach saunowe prowadzonych przez naszych saunamistrzów - codziennie od 16:30!

Powiązane linki

Zobacz również:

Nowa sauna fińska

Uruchamiamy nową saunę!

Wiemy, że czekaliście na tę informację! Nowa sauna fińska już działa! więcej

Dzieci w basenie.

Fala na ferie - zapisz dziecko

Pływanie, nurkowanie ze sprzętem, budowanie tratwy, kajakarstwo, podchody, nauka węzłów żeglarskich,… więcej

Aquapark Fala i Orientarium Zoo Łódź zapraszają na dwa turnusy dobrej zabawy!

Ferie wypełnione po brzegi. Specjalna oferta Fali i ZOO. Kliknij, by dowiedzieć się więcej. więcej

Wodny plac zabaw - grafika

Spektakularne zmiany i nowe atrakcje na Fali

Pierwsza w Polsce zjeżdżalnia z technologią VR, wielopoziomowy wodny plac zabaw dla dzieci czy ogród… więcej

Fala dla WOŚP gra do 1 lutego

Weź udział w licytacji i wygraj Wieczór panieński/kawalerski lub imprezę Urodzinową. więcej

Facebook
Instagram