Szczególny gość w Aquaparku FALA

Zapraszamy do poznania historii niezwykłego Seniora

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych to święto podkreślające wyjątkową rolę Seniorów w naszym życiu. Doświadczenie życiowe i wewnętrzny spokój najstarszych członków społeczeństwa często pomagają rozwikłać wiele problemów oraz kształtują wzory zachowania. Do grona godnych naśladowania osób zalicza się również Pan Mirosław Ścibiorski. Pan Mirosław to osoba pod wieloma względami niesamowita. Hartu ducha i radości z życia pozazdrości mu z pewnością wiele osób. Poniżej zamieszczamy mini wywiad z Seniorem.

Aquapark Fala: Dzień dobry, często widujemy Pana w naszym Aquaparku,
Mirosław: Tak, bywam na Fali 2- 3 razy w tygodniu.
Aquapark FALA: Jest Pan seniorem, a dokładnie ile ma Pan lat?
Mirosław: A na ile wyglądam?
Aquapark Fala: Jakoś tak po siedemdziesiątce?
Mirosław: 70 lat skończyłem ponad 20 lat temu, teraz na liczniku już 91 lat!
Aquapark Fala: Piękny wiek, gratulacje, świetnie Pan wygląda, a jak zdrowie?
Mirosław: Na pewno nastąpiło już jakieś zużycie materiałów, ale ciągle się ruszam, pływam, chodzę na spacery.
Aquapark FALA: Lubi Pan pływać?
Mirosław: Tak, przepływam 40 basenów w 45 minut.
Aquapark Fal: Serio? To świetny wynik, nawet dla młodej osoby. A dużo pływał Pan w młodości?
Mirosław: Nie, wtedy nie było takich basenów, jak teraz. W młodości pociągała mnie siatkówka, koszykówka i jazda na rowerze. Na Fale chodzę regularnie od 10 lat. Po pływaniu oczywiście przyjemności-  kąpiel w solankach.
Aquapark Fala: Jak wyglądało Pana życie zawodowe?
Mirosław: Jestem absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej i Warszawskiej, po studiach przez wiele lat pracowałam w Zakładach STRZELCZYKA jako inżynier-konstruktor, mam nawet na swoim koncie kilka patentów.
Aquapark FALA: To ciekawe, a teraz ma Pan jakieś hobby?
Mirosław: Do niedawana moją pasją było pszczelarstwo, teraz zdecydowanie pociąga mnie gra w brydża i czytanie…
Aquapark FALA: Czy przestrzega Pan jakiejś specjalnej diety?
Mirosław: Przez całe życie jem wszystko, ale w umiarze.
Aquapark FALA: Bardzo dziękujemy, życzymy zdrowia, odporności na okres jesienno-zimowy, dobrego samopoczucia i humoru.
Mirosław: Dziękuję, życzę Wam wielu zadowolonych seniorów!

Niech Pan Mirosław będzie inspiracją dla każdego z nas!

Zobacz również:

HAPPY EASTER NA FALI

Godzina gratis na basenie lub w saunie, specjalne szafki na święconkę i mnóstwo atrakcji dla całej… więcej

Fala na zdrowie: nie tylko pływanie!

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Gdzie warto go spędzić? Najlepiej, czyli najzdrowiej,… więcej

Kolejne Babskie Saunowanie już 17 maja!

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejną imprezę z cyklu Babskie Saunowanie. Zapraszamy do naszego sklepu… więcej

Aquapark FALA napędza maratończyków!

Spektakularna strefa kibica, bezpłatne wejścia na basen i sauny, wyjątkowe nagrody, relaksujące… więcej

Finał morsowaia na Fali

W sobotę, 29 marca miłośnicy zimowych kąpieli będą mieli ostatnią w tym sezonie okazję do morsowania… więcej

Facebook
Instagram