Aquapark FALA

598. Urodziny Łodzi

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Falowiczów z okazji kolejnych już 598. Urodzin Łodzi.

Panorama Aquaparku widoczna od strony wejścia głównego. Trzy przeszklone piramidy Aquparku otoczone zielonym parkiem.

W związku z pojawiającymi się w internecie błędnymi informacjami pragniemy sprostować, iż w najbliższy weekend (24-25 lipca) w naszym Aquaparku obowiązuje standardowy cennik weekendowo-świąteczny. Promocja urodzinowa nie obejmuje biletów wstępu na FALĘ.

Chcąc uczcić kolejne już święto naszego Miasta serdecznie zapraszamy wszystkich Falowiczów na zorganizowane z tej okazji Nocne Pływanie i Saunowanie, które rozpoczniemy w sobotę (24 lipca) o godz. 22:00. Zabawa potrwa aż do 1:00 w nocy w niedzielę!

Bilety są już dostępne na naszej stronie: https://aquapark.lodz.pl/kup-bilet-online/.
W dniu imprezy kupicie je również w naszych kasach.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

Saunamistrz Jakub Wowra - brunet z ciemnym zarostem, w niebieskiej koszulce. Pozuje na tle wieżowców w mieście. Po prawej stronie fragment dźwigu.

Gość na weekend

2 i 3 października zapraszamy na kolejny weekend wrażeń w Strefie Saun. więcej

Dzień seniora na FALI 11 października od 10 do 17. Bilety na basen i saunę 25 zł za godzinę. Gimnastyka w wodzie i na lądzie. Nauka pływania. Pomiary ciśnienia i cukru. Jesienne makijaże i pielęgnacja. Warsztat florystyczny. Nordic walking.

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy piątek - 1 października - świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych! więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Sylwia Skarbek w szarej bluzce bez rękawów i niebieskich spodniach. Z prawej strony saunamistrzyni Marlena Wolder w żółto zielonej sukience z długim rękawem. Kobiety siedzą i opierają się o siebie plecami.

Goście na weekend

25 i 26 września zapraszamy na gorący weekend. więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.  -  Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.

Goście na weekend

18 i 19 września zapraszamy na ceremonie wyjątkowego duetu. więcej

Nowe wanny solankowe

Nowe wanny solankowe otwarte!

13 września otworzyliśmy dwie nowe wanny solankowe. więcej

Facebook
Instagram