Aquapark FALA

Lipcowa noc na FALI

Nocne Pływanie i Saunowanie powraca na FALĘ! Zapraszamy w nocy z 24 na 25 lipca!

Nocne pływanie i saunowanie na Fali. 24/25 lipca 22:00-01:00 Bilety: 20 zł Strefa Basenowa 30 zł Strefa Saun 40 zł bilet łączony.

W ostatni pełny weekend lipca zapraszamy Was na relaks pod gwiazdami! W nocy z 24 na 25 lipca na FALI odbędzie się uwielbiane Nocne Pływanie i Saunowanie, w ramach którego obie Strefy naszego Aquaparku dostępne będą dla Was aż do 1:00 w nocy!

W sprzedaży dostępne będą wyłącznie bilety 3-godzinne w szalenie atrakcyjnych cenach! Każdy z Was będzie mógł wybrać, gdzie spędzi te noc: Falowiczów uwielbiających wysokie temperatury zapraszamy do saunarium, natomiast na tych spragnionych kąpieli w świetle księżyca czeka oczywiście Strefa Basenowa. Jeśli jednak nie chcecie wybierać zdecydujcie się na bilet łączony, który umożliwi korzystanie ze wszystkich atrakcji (oczywiście osobom pełnoletnim!). 

OBOWIĄZUJĄCE BILETY:

  • STREFA BASENOWA - 20 zł/osoba
  • STREFA SAUN - 30 zł/osoba
  • BILET ŁĄCZONY - 40 zł/osoba

Sprzedaż internetowa biletów na ten event już ruszyła.
Oczywiście bilety będziecie mogli również nabyć w dniu imprezy w naszych kasach.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

Saunamistrz Jakub Wowra - brunet z ciemnym zarostem, w niebieskiej koszulce. Pozuje na tle wieżowców w mieście. Po prawej stronie fragment dźwigu.

Gość na weekend

2 i 3 października zapraszamy na kolejny weekend wrażeń w Strefie Saun. więcej

Dzień seniora na FALI 11 października od 10 do 17. Bilety na basen i saunę 25 zł za godzinę. Gimnastyka w wodzie i na lądzie. Nauka pływania. Pomiary ciśnienia i cukru. Jesienne makijaże i pielęgnacja. Warsztat florystyczny. Nordic walking.

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy piątek - 1 października - świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych! więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Sylwia Skarbek w szarej bluzce bez rękawów i niebieskich spodniach. Z prawej strony saunamistrzyni Marlena Wolder w żółto zielonej sukience z długim rękawem. Kobiety siedzą i opierają się o siebie plecami.

Goście na weekend

25 i 26 września zapraszamy na gorący weekend. więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.  -  Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.

Goście na weekend

18 i 19 września zapraszamy na ceremonie wyjątkowego duetu. więcej

Nowe wanny solankowe

Nowe wanny solankowe otwarte!

13 września otworzyliśmy dwie nowe wanny solankowe. więcej

Facebook
Instagram