„Życia mała garść” – wyjątkowy koncert w hołdzie Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu w Atlas Arenie

autor:

Atlas Arena w Łodzi (al. Bandurskiego 7)

12.10.2025

Atlas Arena w Łodzi będzie gospodarzem niezwykłego muzycznego wydarzenia – koncertu „Życia mała garść”, poświęconego twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. 12 października 2025 roku na scenie pojawi się plejada wybitnych artystów, by oddać hołd ponadczasowym utworom tej niezapomnianej pary twórców.

Podczas wieczoru publiczność usłyszy legendarne przeboje, które przez dekady poruszały serca Polaków – „Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Moje jedyne marzenie” i wiele innych. W nowoczesnych aranżacjach Adama Sztaby utwory wykonają m.in. Ralph Kaminski, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Natalia Przybysz, Kayah, Kasia Lins oraz Ania Karwan.

Koncert ma szczególny wymiar – w tym roku przypada 75. rocznica urodzin Anny Jantar, 45. rocznica jej tragicznej śmierci oraz 15 lat od odejścia Jarosława Kukulskiego. To nie tylko muzyczna podróż w czasie, ale i spotkanie pokoleń, które wspólnie celebrować będą dorobek tych wielkich artystów.

Wydarzenie, którego kierownictwo artystyczne objęła Natalia Kukulska, zostanie zrealizowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii scenicznej, wzbogaconej o multimedialne wizualizacje i narrację przyjaciół muzycznej pary. Podczas występu nie zabraknie momentów zadumy nad przeszłością, ale także radości i muzycznej celebracji życia. Bo choć czas płynie nieubłaganie, to piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego oraz emocje, jakie ze sobą niosą, pozostaną z nami na zawsze.

- Ten koncert to dla mnie zawsze osobiste przeżycie pełne wzruszeń. Jestem szczęśliwa, że po tylu latach dorobek artystyczny moich rodziców cieszy się nadal żywą pamięcią i sympatią publiczności, a kolejne wykonania dają ich piosenkom nowe życie i cały czas możemy je odkrywać na nowo. Wspaniałe aranżacje Adama Sztaby zyskały nowych, nietuzinkowych i nieoczywistych wykonawców. Przeżyjmy razem tę życia garść okraszoną niezapomnianą muzyką. Zapraszam z całego serca - mówi Natalia KukulskaNiech ta muzyczna podróż przypomni wszystkim, że nic nie może wiecznie trwać… poza pięknem twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Bilety na koncert dostępne na stronie www.biletserwis.pl oraz www.atlasarena.pl.

Przed przyjściem - sprawdź godzinę wydarzenia. 


Bądź na bieżąco z informacjami koncertowymi i śledź social media Atlas Areny:

Facebook

Instagram

Polecane wydarzenia

poniedziałek, 21 kwietnia 2025

Dotknij Teatru 2025: Rewolucje w Łódzkim Centrum Wydarzeń

Piętnasta edycja Festiwalu Dotknij Teatru stawia w centrum uwagi rewolucję – nie tylko jako historyczny wstrząs, lecz także jako codzienny akt odwagi, jako gest zmiany, bunt wobec zastanego porządku i… więcej

Łódzkie Centrum Wydarzeń (ul. Zachodnia 54/56)
21.04.2025 - 25.04.2025 00:00

wtorek, 22 kwietnia 2025

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

22.04.2025 - 25.04.2025 00:00

środa, 23 kwietnia 2025

Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź

23 kwietnia zapraszamy Was na pachnącą tradycją i smakiem edycję kultowego Jarmarku Produktów Regionalnych! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
23.04.2025 - 27.04.2025 10:00

czwartek, 24 kwietnia 2025

 -  „Tata" w Teatrze Lalek Arlekin

„Tata" w Teatrze Lalek Arlekin

Spektakl dla widzów od 5. roku życia i całych rodzin. więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
24.04.2025 09:00

"Piaskowy Wilk" w Teatrze Pinokio

Spektakl na podstawie opowiadań autorstwa Åsy Lind. więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
24.04.2025 09:00

Kiermasz Winyli w Pasażu Łódzkim

Już w czwar­tek i pią­tek, 24 i 25 kwiet­nia, w godz. 09:00-21:00, za­pra­sza­my na ko­lej­ny Kier­masz Wi­ny­li i Płyt CD! więcej

Centrum Handlowe Pasaż Łódzki (al. Jana Pawła II 30)
24.04.2025 09:00

ZLOT DMUCHAŃCÓW w PARKU PODOLSKIM!

Zapraszamy na Wielki Zlot Dmuchańców w Parku Podolskim w Łodzi! więcej

Park Podolski w Łodzi
24.04.2025 11:00
 -  „Tata" w Teatrze Lalek Arlekin

„Tata" w Teatrze Lalek Arlekin

Spektakl dla widzów od 5. roku życia i całych rodzin. więcej

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi (ul. Wólczańska 5)
24.04.2025 11:00

"Piaskowy Wilk" w Teatrze Pinokio

Spektakl na podstawie opowiadań autorstwa Åsy Lind. więcej

Teatr Pinokio w Łodzi (ul. Sienkiewicza 75/77)
24.04.2025 11:00

Festiwal Karuzel w Manufakturze

Między 19 kwietnia a 4 maja rynek Manufaktury zamieni się w magiczny świat lat 90. – pełen kolorów, świateł i szalonych przeżyć. więcej

Manufaktura (Łódź, ul. Karskiego 5)
24.04.2025 12:00
Facebook
Instagram