Festiwal Śniadań przy Piotrkowskiej, na który zapraszamy Was razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń, to też idealne celebrowanie Urodzin Łodzi.
Zabierajcie rodzinę i przyjaciół, wybierajcie ulubione dania i świętujcie niespieszną niedzielę na Piotrkowskiej.
W tym roku śniadania będą kosztowały 33 zł
Wszystkie propozycje przygotowane są specjalnie na festiwal, a niektóre będą dostępne nawet przez cały dzień! Bądźcie z nami i czekajcie na ogłoszenie festiwalowych dań.Ale, ale, to jeszcze nie koniec! W tym roku ucztujemy na bogato. Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi śniadań będzie Targ Śniadaniowy w Fuzji, który odbędzie się tego samego dnia w zabytkowej kotłowni Karola Scheiblera!
---
Restauratorzy z Piotrkowskiej! Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie pod linkiem: https://forms.gle/M4Fyx3H9J4Tw9dhz5
Na zgłoszenia i zdjęcia czekamy do 14 lipca 2025 (poniedziałek).