Zostań Syrenką na FALI

Spełnienie marzeń każdej dziewczynki będzie możliwe już jutro (3.10) podczas Zdrowej Soboty!

Zajęcia fizyczne wcale nie muszą być nudne! Zwłaszcza te skierowane do najmłodszych muszą nie tylko świetnie rozwijać ich zdolności ruchowe i dbać o kondycję młodego organizmu, ale również nie mogą zrazić maluchów do dalszej aktywności. Skupienie uwagi dzieci i zaciekawienie ich zajęciami to klucz do sukcesu!

Problemów z utratą koncentracji i zainteresowania z pewnością nie ma podczas zajęć mermaidingu, czyli pływania w syrenim ogonie, które od niedawna pojawiły się w ofercie naszego Aquaparku dzięki współpracy ze szkółką Bąbelkowy Świat. Certyfikowane Syrenki postanowiły włączyć się również w naszą sobotnią walkę o lepsze samopoczucie i sprawność. Wśród bezpłatnych zajęć przygotowanych z myślą o aktywności najmłodszych nie zabraknie animacji Zostań Syrenką!

Spróbować swoich sił jako syrenka będzie można w sobotę (3 października) między 15:00 a 16:00 w basenie sportowym przy zjeżdżalni trójtorowej. 

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

Dziecko na basenie.

To nie kolejny kurs – to wakacyjna przygoda!

Pływanie i nurkowanie, wizyty w zoo i parku Hopa Lupa, nocowanie pod namiotami i podchody,… więcej

Fala: Weekend w Paryżu bez wyjeżdżania z miasta

Malowanie w stylu Moneta, pokaz mody jak z paryskich wybiegów, konkurs na budowanie wieży Eiffla i… więcej

Pink Party Nocne Pływanie i Saunowanie

IMPREZA NA FALI JAK NA BASENIE U BARBIE!

Szykuje się najbardziej różowa letnia impreza w mieście. Gdzie? W Aquaparku Fala, który w nocy z 19… więcej

Muzyczny plener na Fali

Przepis na idealne letnie popołudnie w centrum miasta? Basen, leżak i didżejskie sety na żywo!… więcej

Aquapark Fala na Łódź Summer Festival!

Łódź Summer Festival (25–27 lipca) to jedna z najgorętszych miejskich imprez tego lata. Swój udział… więcej

Facebook
Instagram