Zimowa widokówka z FALI

Pierwszy tydzień 2021 roku za nami, tak jak i pierwszy śnieg. Tak wygląda zima na FALI.

Zbliżenie na śnieg leżący na zielonej roślinności w drewnianych donicach wokół basenu wypływowego. W tle basen, drewniany mostek i hala basenowa z przeszkloną ścianą, a nad nią logotyp Aquaparku.

Po raz pierwszy od wielu lat nie spotkaliśmy się #naFALI 1 stycznia. Nowy Rok powitaliśmy osobno, a doskonale wiemy, że z każdym dniem tęsknicie za naszym Aquaparkiem coraz bardziej. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo brakuje Wam codziennej aktywności fizycznej, czy też relaksu, jaki odnajdujecie w Strefie Saun lub gorących solankach. Nasz Zespół również nie może się doczekać ponownego spotkania i aktywnie działa w ramach Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie, byśmy mogli Was jak najszybciej i jak najbezpieczniej zaprosić na FALĘ.

Tymczasem wszystkich stęsknionych zapraszamy do naszej mini-galerii, w której uwieczniliśmy zimową odsłonę naszego Aquaparku.

Zobacz również:

Basen wypływowy w słoneczny zimowy dzień. Na pierwszym planie błękitna tafla wody, nad którą unosi się gęsta para. W tle w oparach pary widać kolorowe MegaZjeżdżalnie.

Słoneczna FALA zimy

Blue Monday? Na FALI znamy tylko sunny monday - nawet w środku dawno niewidzianej zimy. więcej

Kartka świąteczna: zimowy krajobraz w błękitnych barwach. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzą Pracownicy i Zarząd Aquaparku FALA. www.aquapark.lodz.pl

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

W tym szczególnym czasie życzymy naszym Falowiczom wszystkiego, co najlepsze. więcej

miniKARNET w mini cenie za 3,75 zł za dzień! Dotyczy Strefy Basenowej, wejścia od poniedziałku do piątku na 2 godziny, 75 zł za miesiąc, wejście między 9:00 a 14:00. Aquapark FALA Łódź al. Unii Lubelskiej 4.

miniKARNET pod choinkę

Grudzień zaczniemy od niespodzianki - 1 grudnia do sprzedaży powracają miniKARNETY! więcej

Grafika rysunkowa - Super Prezent na Święta Karta Podarunokowa do Aquaparku FALA: niebieska karta z logotypem Aquaparku FALA przewiązana czerwoną kokardą na tle zimowego krajobrazu.

FALA świątecznych prezentów

Pomyśl o przyszłości i już teraz kup najbliższym kartę upominkową do Aquaparku FALA. więcej

Logotyp Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie - niebieskie napisy na białym tle, biała drabinka basenowa na tle niebieskiej mapy konturowej Polski. Całość umieszczona na tle lustra wody.

Stowarzyszenie PAiP

W czwartek (19 listopada) oficjalnie zawiązano stowarzyszenie Polskie Aquaparki i Pływalnie. więcej

Facebook
Instagram