Zimowa widokówka z FALI

Pierwszy tydzień 2021 roku za nami, tak jak i pierwszy śnieg. Tak wygląda zima na FALI.

Zbliżenie na śnieg leżący na zielonej roślinności w drewnianych donicach wokół basenu wypływowego. W tle basen, drewniany mostek i hala basenowa z przeszkloną ścianą, a nad nią logotyp Aquaparku.

Po raz pierwszy od wielu lat nie spotkaliśmy się #naFALI 1 stycznia. Nowy Rok powitaliśmy osobno, a doskonale wiemy, że z każdym dniem tęsknicie za naszym Aquaparkiem coraz bardziej. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo brakuje Wam codziennej aktywności fizycznej, czy też relaksu, jaki odnajdujecie w Strefie Saun lub gorących solankach. Nasz Zespół również nie może się doczekać ponownego spotkania i aktywnie działa w ramach Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie, byśmy mogli Was jak najszybciej i jak najbezpieczniej zaprosić na FALĘ.

Tymczasem wszystkich stęsknionych zapraszamy do naszej mini-galerii, w której uwieczniliśmy zimową odsłonę naszego Aquaparku.

Zobacz również:

Dzień Kobiet na FALI. 20% zniżki na bilety do Strefy Saun dla Pań, 12% zniżki na masaże w spa. Naparzania z Emilem, porady dietetyczne, owocowa niespodzianka.

Dzień Kobiet na FALI

Już w najbliższy poniedziałek (8 marca) zapraszamy wszystkie Panie do Strefy Saun i SPA. więcej

Logotyp Aquaparku FALA oraz jednostki certyfikującej IMQ na białym tle. Logotyp Aquaparku w kolorach: niebieski, żółty, pomarańczowy. Logotyp IMQ w kolorach: granatowy i zielony.

ISO 9001 na FALI

Przeprowadzony audit nadzoru potwierdził wysokie standardy zarządzania jakością. więcej

Kobieta w białym turbanie trzyma w dłoniach biały plakat z różowym napisem: Kobieca Strefa Saun. W tle różowe elementy graficzne.

Kobieca Strefa Saun

3 marca zapraszamy do Strefy Saun na pierwszą w tym roku wSPAniałą środę dla Pań! więcej

Saunamistrz Damian Białas - młody mężczyzna siedzi na stylizowanym, skórzanym fotelu. Spogląda w obiektyw, opiera brodę na splecionych dłoniach. Ma na sobie czarną koszulę.

Gość Specjalny w saunarium!

27 i 28 lutego zapraszamy na wyjątkowe ceremonie wielkiego otwarcia Strefy Saun! więcej

Aquapark FALA: Strefa Saun otwarta! www.aquapark.lodz.pl W tle młoda para wewnątrz sauny fińskiej, otaczają ich gęste kłęby pary.

Strefy Saun i SPA czekają!

Od 26 lutego zapraszamy na codzienne seanse saunowe i relaksujące zabiegi pielęgnacyjne. więcej

Facebook
Instagram