WIELKIE OTWARCIE w naszym Aquaparku! Zapraszamy 21.07.2018 r.

Już w najbliższą sobotę WIELKIE OTWARCIE w Aquaparku Fala! Do użytku naszych gości oddamy: halę basenową, basen sportowy, 3 jacuzzi oraz basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie i z ogrzewaną wodą! Na miejscu czeka na was mnóstwo atrakcji: animacje, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami :)

Już 21 lipca otwieramy nowoczesną halę basenową z basenem sportowym o długości 25 metrów.

Obok basenu sportowego czekają na Was 3 ogromne jacuzzi, mogące pomieścić na raz 30 osób! Można teraz przyjść z całą rodziną lub z paczką znajomych i zrelaksować się w ciepłych bąbelkach.

Dodatkowo oddajemy do użytku rekreacyjny basen zewnętrzny o nieregularnych kształtach, z podgrzewana wodą, którym można wpłynąć do nowej hali basenowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy na event rodzinny z okazji  otwarcia nowych inwestycji, który odbędzie się dnia 21 lipca. W godzinach od 11:00 do 16:00, przed oraz wewnątrz nowej hali basenowej zaplanowaliśmy dla Was szereg atrakcji. Wśród nich: konkursy i gry rodzinne z nagrodami. Na miejscu będziemy rozgrywać zawody rodzinnej sztafety pływackiej oraz zawody o wdzięcznej nazwie „Poławiacze pereł” - całkowita nowość. Wśród nagród nie zabraknie kart na basen, sprzętu sportowego, piłek, letnich i gadżetów.

Wśród dodatkowych atrakcji będzie Aquazorbing czyli chodzenie po wodzie w plastikowych kulach. Przez cały dzień każdy może bezpłatnie wypróbować naszą nową usługę Aqua Bike, czyli ćwiczenia na rowerze w wodzie. Dzieci zapraszamy na Aqua Fun czyli zabawy w wodzie z animatorem oraz do Fotobudki, gdzie można zrobić sobie fajne zdjęcie okolicznościowe. Będziemy malować buźki, będą balony i wata cukrowa.

Szczegółowy program w załączniku.

Zapraszamy!

Powiązane pliki

Zobacz również:

Harmonogram saunowy

Saunowiczom przypominamy, że co poniedziałek pojawia się harmonogram seansów. więcej

Kamikze = emocje!

Obejrzyjcie nagranie i przekonajcie się sami, co Was czeka podczas zjazdu. więcej

Kobieca Strefa Saun

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca, 5.08 zapraszamy wszystkie Panie do saunarium! więcej

Nowe zjeżdżalnie w sierpniu!

Oficjalne wielkie otwarcie najnowszej atrakcji Aquaparku FALA odbędzie się 14 sierpnia. więcej

KONKURS!

Chcesz jako jeden z pierwszych przetestować nasze nowe zjeżdżalnie? Sprawdź jak to zrobić! więcej

Facebook
Instagram