WIELKIE OTWARCIE w naszym Aquaparku! Zapraszamy 21.07.2018 r.

Już w najbliższą sobotę WIELKIE OTWARCIE w Aquaparku Fala! Do użytku naszych gości oddamy: halę basenową, basen sportowy, 3 jacuzzi oraz basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie i z ogrzewaną wodą! Na miejscu czeka na was mnóstwo atrakcji: animacje, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami :)

Już 21 lipca otwieramy nowoczesną halę basenową z basenem sportowym o długości 25 metrów.

Obok basenu sportowego czekają na Was 3 ogromne jacuzzi, mogące pomieścić na raz 30 osób! Można teraz przyjść z całą rodziną lub z paczką znajomych i zrelaksować się w ciepłych bąbelkach.

Dodatkowo oddajemy do użytku rekreacyjny basen zewnętrzny o nieregularnych kształtach, z podgrzewana wodą, którym można wpłynąć do nowej hali basenowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy na event rodzinny z okazji  otwarcia nowych inwestycji, który odbędzie się dnia 21 lipca. W godzinach od 11:00 do 16:00, przed oraz wewnątrz nowej hali basenowej zaplanowaliśmy dla Was szereg atrakcji. Wśród nich: konkursy i gry rodzinne z nagrodami. Na miejscu będziemy rozgrywać zawody rodzinnej sztafety pływackiej oraz zawody o wdzięcznej nazwie „Poławiacze pereł” - całkowita nowość. Wśród nagród nie zabraknie kart na basen, sprzętu sportowego, piłek, letnich i gadżetów.

Wśród dodatkowych atrakcji będzie Aquazorbing czyli chodzenie po wodzie w plastikowych kulach. Przez cały dzień każdy może bezpłatnie wypróbować naszą nową usługę Aqua Bike, czyli ćwiczenia na rowerze w wodzie. Dzieci zapraszamy na Aqua Fun czyli zabawy w wodzie z animatorem oraz do Fotobudki, gdzie można zrobić sobie fajne zdjęcie okolicznościowe. Będziemy malować buźki, będą balony i wata cukrowa.

Szczegółowy program w załączniku.

Zapraszamy!

Powiązane pliki

Zobacz również:

Kamikaze: czas start!

Od soboty (12 czerwca) zjeżdżalnia Kamikaze czeka na wszystkich miłośników adrenaliny. więcej

Saunamistrz Radek Gomólak - uśmiechnięty brunet w lewej dłoni nad głową trzyma szeroko rozłożony biały ręcznik.

Weekend z Gościem

W najbliższy weekend (12-13 czerwca) nasze piece rozgrzeją kolejne gościnne występy. więcej

Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi. -  Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi.

Plaża Naturystów czeka!

Uwolnij siebie i opalaj się nago na jedynej, legalnej plaży naturystycznej w Polsce centralnej. więcej

Aquapark FALA zawsze bezpiecznie. Automatyczne rozpoznawanie symptomów infekcji, lampy UV, chlor, ozon.

FALA zawsze bezpieczna

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Saunamistrz Rafał Golombek - mężczyzna pozuje na tle górskiego krajobrazu. Ma na sobie zieloną koszulkę i niebieską bandanę na głowie.

Gość Strefy Saun

Już 5 i 6 czerwca powitamy gorrrąco w naszym saunarium pierwszego po długiej przerwie Gościa. więcej

Facebook
Instagram