Wakacyjne hity na Fali: weekend z piratami

Aqupark Fala zaprasza 6 i 7 lipca na kolejny letni weekend pełen wrażeń – tym razem w towarzystwie morskich rozbójników. W programie fabularyzowane animacje, pokazy i zabawy dla młodszych i starszych.

Zdjęcie basenu wypływowego.

W każdy weekend lipca i sierpnia Aquapark Fala (al. Unii Lubelskiej 4) organizuje inną atrakcję. Była już Noc Świętojańska z klubową imprezą dla dorosłych oraz dwa dni zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i torach przeszkód dla dzieci. Teraz czas na „Piratów”. – To znacznie więcej niż spektakl, choć są w nim obecne typowo teatralne elementy, jak kostiumy i fragmenty scenografii – wyjaśnia Anna Duda z działu marketingu Fali. – Artyści i animatorzy zapraszają widzów do wspólnej przygody i wciągają ich do swojej morskiej opowieści. Taka forma twórczego zaangażowania zapewnia niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Twórcy za każdym razem dostosowują swoje działania do wieku i wrażliwości widowni, dlatego to atrakcja dla wszystkich.

Program wypełnią różnorodne działania artystyczne, takie jak akrobacje, żonglerka czy pokazy szczudlarzy, a także klasyczne animacje, jak np. uwielbiane przez dzieci bańki mydlane czy balony. Nie zabraknie również zabaw i działań rekreacyjnych dla całych rodzin, w tym wielopokoleniowej rywalizacji sportowej i konkursów. Natomiast najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych z malowaniem ekologicznych magnesów w pirackie wzory, pirackimi warkoczykami i tatuażami. Piraci opanują teren Fali zarówno w sobotę, jak i w niedzielę (w godz. 11:00–17:00).

Dodatkowo, od godz. 15:00 do 16:00, na terenie basenów zewnętrznych będzie można posłuchać kwartetu smyczkowego Charisma, który zagra hity wszech czasów – zarówno współczesne, jak i klasyki, a także ścieżki dźwiękowe ze znanych filmów. Usłyszymy m.in. muzykę z „Piratów z Karaibów” (w końcu to weekend piracki), „Pocahontas” czy „Pretty Woman” a także składankę ABBA (m.in. „Mamma Mia”, „I Have a Dream”, „Dancing Queen”), „What a Wonderful World”, „Happy”, „Despacito” czy „Copacabanę”. Koncert odbędzie się na sztucznej wyspie przy leniwej rzece, pod palmą.

A już w kolejny weekend Aquapark Fala zaprasza całe rodziny na zabawę w stylu hawajskim z animacjami i mnóstwem atrakcji sportowych, m.in. symulatorem deski surfingowej.

Zobacz również:

Zdjęcie brodzika zewnętrznego.

Nieczynny brodzik zewnętrzny

Brodzik zewnętrzny dla dzieci z powodu awarii jest nieczynny. Prace naprawcze potrwają… więcej

Euro 2024

Wielki finał Euro 2024 już 14 lipca

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Tekst informacyjny

WAŻNE INFORMACJE

Planujesz obejrzeć finał Euro 2024 na Fali? Zapoznaj się z dołączoną informacją :) więcej

Wakacje na Fali - zapisz dziecko :)

W Aquaparku Fala (al. Unii Lubelskiej 4) trwają zapisy na wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży… więcej

Zdjęcie budynku Aquaparku

Wakacyjne hity na Fali: weekend hawajski

Ile trwa podróż na Hawaje? Samolotem z Warszawy prawie dobę… lub zaledwie chwilę dla tych, którzy w… więcej

Facebook
Instagram