Wakacyjne hity na Fali: weekend hawajski

Ile trwa podróż na Hawaje? Samolotem z Warszawy prawie dobę… lub zaledwie chwilę dla tych, którzy w weekend odwiedzą Aquapark Fala!

Zdjęcie budynku Aquaparku

Weekend w stylu hawajskim, zaplanowany na 13 i 14 lipca, to kolejna już wakacyjna atrakcja przygotowana przez Falę. Poprzednio dzieci i dorośli bawili się w towarzystwie piratów, a jeszcze wcześniej najmłodsi szaleli na dmuchanych placach zabaw. Tym razem sobota i niedziela upłyną w klimatach z Waikīkī, w czym niewątpliwie pomogą zapowiadane na te dni 30-stopniowe upały.

Pierwsze skojarzenie z kulturą hawajską to oczywiście charakterystyczne kwiatowe naszyjniki – Fala przygotowała blisko tysiąc łańcuchów, które będzie rozdawać klientom na basenie. Miejscem wszystkich atrakcji tego dnia będzie zewnętrzny teren Aquaparku. W godz. 12:00–15:00 zaplanowano animacje i konkursy dla rodzin z dziećmi, m.in. wyścigi po sztuczne ananasy, hawajskie pląsy, przejście pod limbo, czyli coraz niżej zawieszaną tyczką, czy skoki na wielkiej skakance. Klienci będą mogli również spróbować swoich sił podczas jedzenia cytryn. Kto nie zrobi kwaśnej miny, dostanie nagrodę – kokos, cukierek lub kwiatowy łańcuch. Muzykę do rodzinnej zabawy zapewni didżej, który urozmaici całą imprezę hawajskimi hitami.

Ale animacje i konkursy to nie wszystko, co czeka na gości Fali w ten weekend. Jak wiadomo, rajskie wyspy Polinezji są mekką dla wszystkich amatorów sportów wodnych, w tym przede wszystkim surfingu. Plaże takie jak np. Banzai Pipeline na Oahu i rozbijające się tam spektakularne fale przyciągają surferów z całego świata. – Oczywiście i u nas nie mogło zabraknąć atrakcji sportowych ściśle kojarzących się z Hawajami – zapowiada Anna Duda z działu marketingu Fali. – Największą niespodzianką będzie niewątpliwie symulator deski surfingowej, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w walce z falami bez wyjeżdżania nad Pacyfik.

Na zewnętrznym terenie Aquaparku stanie również 20-metrowy tor do skimboardingu umożliwiający ślizganie się na desce, jak na nadmorskiej plaży. Klienci będą mogli również nagrać krótkie filmiki na tle hawajskich atrakcji w fotobudce 360.

Na łódzkie Hawaje można wybrać się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godz. 11:00–17:00 w cenie biletu wstępu na Falę. A już w kolejny weekend Aquapark zaprasza na niezapomnianą noc w basenach, czyli Nocne Pływanie z masą wydarzeń towarzyszących, jak stand-up, plenerowy seans filmowy, set DJ-ski czy atrakcje sportowe.

Zobacz również:

Euro 2024

Wielki finał Euro 2024 już 14 lipca

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Tekst informacyjny

WAŻNE INFORMACJE

Planujesz obejrzeć finał Euro 2024 na Fali? Zapoznaj się z dołączoną informacją :) więcej

Wakacje na Fali - zapisz dziecko :)

W Aquaparku Fala (al. Unii Lubelskiej 4) trwają zapisy na wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży… więcej

Informacja

WAŻNE INFORMACJE

Prosimy o zapoznanie się z dołączoną informacją. więcej

Zdjęcie basenu wypływowego.

Wakacyjne hity na Fali: weekend z piratami

Aqupark Fala zaprasza 6 i 7 lipca na kolejny letni weekend pełen wrażeń – tym razem w towarzystwie… więcej

Facebook
Instagram