Wakacyjne hity na Fali: Nocne Pływanie

Jeśli marzysz o tym, żeby w upalną letnią noc popluskać się w wodzie rozświetlonej blaskiem gwiazd, nie może Cię zabraknąć 20 lipca na Nocnym Pływaniu na Fali. Start imprezy o godz. 22:00.

Nocne zdjęcie basenu wypływowego.

– Udostępnianie basenów w wybrane letnie noce to już stały punkt w naszym wakacyjnym kalendarzu i co roku cieszy się ogromną popularnością – mówi Krzysztof Babij, prezes Aquaparku Fala. – To naprawdę wyjątkowa okazja, bo przecież nawet w zagranicznych hotelach, do których jeździmy na wycieczki all-inclusive baseny są wieczorami wyłączone z użytku. Oprócz możliwości pływania i jednoczesnego podziwiania rozgwieżdżonego nieba przygotowaliśmy też szereg innych atrakcji, aby ta noc była niezapomniana.

Nocne Pływanie rozpocznie się w sobotę, 20 lipca o godz. 22:00 i potrwa do niedzieli, do godz. 2:00. W tym czasie czynne będą zarówno baseny zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Zostanie uruchomiona strefa sportowa z dmuchanymi elementami do waterpolo, koszykówki i siatkówki.

Z myślą o osobach, którym zależy przede wszystkim na wieczornym relaksie, Aquapark zaplanował seans filmowy w wodzie. Plenerowy ekran stanie przy basenie wypływowym. W programie uwielbiany musical Phyllidy Lloyd „Mamma Mia” z przebojami zespołu ABBA i główną rolą Meryl Streep. Specjalnie na ten wieczór zostanie również przygotowany występ stand-upera, Adama Sobańca – łodzianina z wyboru, zwycięzcy m.in. pierwszego Pojedynku Stand-uperów w warszawskich Hybrydach (program jest przeznaczony dla widzów powyżej 16. roku życia). Wśród atrakcji nie może również zabraknąć imprezy tanecznej z didżejem i oferty gastronomicznej.

Wydarzenie jest biletowane (45 zł – bilet normalny, 35 zł – bilet ulgowy), a wszystkie atrakcje oprócz występu Adama Sobańca będą dostępne bez ograniczeń wiekowych. Ważne! Podczas imprezy nie są honorowane karty benefitowe (jak Multisport, Medicover Sport, Fit Profit itp.) ani rabatowe (jak Karta Łodzianina, Łódzka Karta Dużej Rodziny itp.). Bilety na Nocne Pływanie można kupić online (kliknij, by przejść do sklepu), a w dniu imprezy w kasach Aquaparku Fala.

Powiązane pliki

Zobacz również:

Zdjęcie brodzika zewnętrznego.

Nieczynny brodzik zewnętrzny

Brodzik zewnętrzny dla dzieci z powodu awarii jest nieczynny. Prace naprawcze potrwają… więcej

Euro 2024

Wielki finał Euro 2024 już 14 lipca

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Tekst informacyjny

WAŻNE INFORMACJE

Planujesz obejrzeć finał Euro 2024 na Fali? Zapoznaj się z dołączoną informacją :) więcej

Wakacje na Fali - zapisz dziecko :)

W Aquaparku Fala (al. Unii Lubelskiej 4) trwają zapisy na wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży… więcej

Zdjęcie budynku Aquaparku

Wakacyjne hity na Fali: weekend hawajski

Ile trwa podróż na Hawaje? Samolotem z Warszawy prawie dobę… lub zaledwie chwilę dla tych, którzy w… więcej

Facebook
Instagram