Środing na FALI

Nie możesz doczekać się weekendu? NA FALI zapraszamy na reset w środku tygodnia.

Kto powiedział, że na odpoczynek musimy czekać aż do piątku? Na FALI mały weekend mamy już w środę! W środku tygodnia pracy zapraszamy Was na prawdziwy reset od codzienności w zaciszu Strefy Saun, gdzie możecie rozkoszować się nie tylko dobroczynnym wpływem saunowania na organizm, ale również specjalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi przygotowanymi przez naszych saunamistrzów. 

W każdą środę na FALI w ramach ŚRODINGU czekają na Was kąpiele saunowe zaskakujące wyjątkowym klimatem i kojące wszelkie bolączki ciała i ducha. Od godz. 16:30 co pół godziny zapraszamy na ceremonie w wykonaniu naszych saunamistrzów, którzy szykują masę niespodzianek.

Nie zabraknie zarówno seansów klasycznych, jak i tych bardziej widowiskowych. W programie przewidziane są również inhalacje solankowe oraz naparzania z użyciem mentolu, dymów z naturalnych żywic i oczywiście aromatycznych olejków zapachowych, które za pomocą wachlarza lub ręcznika saunamistrz rozprowadza po saunie. 

Na FALI woda jest podstawą codzienności, dlatego też podczas ŚRODINGU Falowicze będą mieli okazję skorzystać z przygotowanych specjalnie z myślą o nich ceremonii SPA (łac. Sanus per aquam - zdrowy przez wodę). Seanse te zostaną wzbogacone o możliwość skorzystania z maski pielęgnacyjnej na włosy, maseczki odżywczej na twarz lub dłonie, a także peelingu twarzy i ciała. Wszystkie zabiegi i preparatu stosowane podczas środowych ceremonii są całkowicie bezpłatne - można z nich skorzystać w ramach standardowego biletu na Strefę Saun

Każdą środę w saunarium kończymy uwielbianym przez Falowiczów Seansem Bania, podczas którego saunamistrzowie za pomocą witek z brzozy, dębu lub eukaliptusa przeprowadzają dodatkowo pobudzający masaż dla chętnych. Poprawia on ukrwienie ciała, przyspieszając tym samym proces oczyszczania organizmu z toksyn. Masaże naturalnymi witkami mają silne działalnie bakteriobójcze, poprawiają przemianę materii i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. 

ŚRODING na FALI zastępuje tymczasowo zawieszony program Kobieca Strefa Saun, by w czasie obowiązujących limitów związanych z panującym reżimem sanitarnym zapewnić możliwie największej liczbie Falowiczów szansę na skorzystanie z atrakcji saunarium. 

Pierwszy ŚRODING już 2 czerwca od 16:30!

Gorrrąco zapraszamy!

Zobacz również:

16 sierpnia (sobota) Aquapark czynny do 20:30

Planujesz wizytę na Fali w najbliższy weekend? Zapoznaj się z dołączonymi informacjami. więcej

Aloha Party na Fali – hawajskie wakacje w Łodzi

Aquapark Fala w Łodzi zaprasza w weekend 9 i 10 sierpnia do zabawy w klimatach z Waikīkī. Hawajska… więcej

Nocny stand-up, pływanie i saunowanie na Fali

Szykujcie kąpielówki na kolejne nocne pływanie i saunowanie na Fali! Tym razem, oprócz basenów pod… więcej

Jeden bilet – dwa pomysły na rodzinną rozrywkę

Aquapark Fala w Łodzi i park rozrywki Mandoria wprowadzają do oferty wyjątkowy bilet łączony, który… więcej

Wybierz się na wakacje do Egiptu… na Falę!

Marzysz o niezapomnianej wyprawie do starożytnego Egiptu? W weekend 2 i 3 sierpnia możesz na nią… więcej

Facebook
Instagram