Słoneczna FALA zimy

Blue Monday? Na FALI znamy tylko sunny monday - nawet w środku dawno niewidzianej zimy.

Basen wypływowy w słoneczny zimowy dzień. Na pierwszym planie błękitna tafla wody, nad którą unosi się gęsta para. W tle w oparach pary widać kolorowe MegaZjeżdżalnie.

Koniec ferii, środek mroźnej zimy, a do tego Blue Monday? To się dopiero nazywa kumulacja!

Standardowo czekalibyśmy na Was w ten (ponoć) najbardziej depresyjny dzień roku #naFALI by odpędzić wszelkie niepożądane smutki, ale niestety w tym roku musi Wam wystarczyć kolejna śnieżna widokówka z naszego Aquaparku. Na szczęście jednak słoneczko skutecznie przebijające się zza chmur gwarantuje nie tylko piękne widoki, ale i zastrzyk tak cennych endorfin!

Wiemy, że wielu z Was najchętniej wskoczyłoby dziś razem z nami do naszego podgrzewanego basenu wypływowego - mamy jednak nadzieję, że już niedługo będziemy mogli nadrobić te zmarnowane okazje!

Zobacz również:

Dzień Kobiet na FALI. 20% zniżki na bilety do Strefy Saun dla Pań, 12% zniżki na masaże w spa. Naparzania z Emilem, porady dietetyczne, owocowa niespodzianka.

Dzień Kobiet na FALI

Już w najbliższy poniedziałek (8 marca) zapraszamy wszystkie Panie do Strefy Saun i SPA. więcej

Logotyp Aquaparku FALA oraz jednostki certyfikującej IMQ na białym tle. Logotyp Aquaparku w kolorach: niebieski, żółty, pomarańczowy. Logotyp IMQ w kolorach: granatowy i zielony.

ISO 9001 na FALI

Przeprowadzony audit nadzoru potwierdził wysokie standardy zarządzania jakością. więcej

Kobieta w białym turbanie trzyma w dłoniach biały plakat z różowym napisem: Kobieca Strefa Saun. W tle różowe elementy graficzne.

Kobieca Strefa Saun

3 marca zapraszamy do Strefy Saun na pierwszą w tym roku wSPAniałą środę dla Pań! więcej

Saunamistrz Damian Białas - młody mężczyzna siedzi na stylizowanym, skórzanym fotelu. Spogląda w obiektyw, opiera brodę na splecionych dłoniach. Ma na sobie czarną koszulę.

Gość Specjalny w saunarium!

27 i 28 lutego zapraszamy na wyjątkowe ceremonie wielkiego otwarcia Strefy Saun! więcej

Aquapark FALA: Strefa Saun otwarta! www.aquapark.lodz.pl W tle młoda para wewnątrz sauny fińskiej, otaczają ich gęste kłęby pary.

Strefy Saun i SPA czekają!

Od 26 lutego zapraszamy na codzienne seanse saunowe i relaksujące zabiegi pielęgnacyjne. więcej

Facebook
Instagram