Relacja z naszych 14 urodzin

Dziękujemy za Waszą obecność! Był to dla nas piękny prezent!

5 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Od rana z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozpoczęcie tej imprezy. Nasze 14 urodziny świętowaliśmy w towarzystwie wspaniałych gości. Punktualnie w południe, w towarzystwie fanfar Pan Prezes Andrzej Pirek rozpoczął symboliczne krojenie tortu. Nie brakowało życzeń i radości, które były dla nas pięknym prezentem.

Do godzin popołudniowych bawiliśmy pod przewodnictwem konferansjera, który nie tylko prowadził imprezę, ale również oczarował nas niesamowitymi sztuczkami magicznymi. Odpowiedniego klimatu pilnowali piraci, którzy umieścili na terenie Aquaparku 14 skarbów. Musimy przyznać, że Falowicze zaskoczyli nas niezwykłą spostrzegawczością i bez problemu poradzili sobie ze znalezieniem skarbów – kuponów o wartości 50 zł umożliwiających zakupy w sklepie internetowym Kubota Store.

Urodzinowa atmosfera w Strefie Saun to przede wszystkim specjalne ceremonie przygotowane z myślą o naszych Saunowiczach. Zorganizowany został również konkurs będący gratką dla specjalistów od zapachów. W trosce o zapewnienie urodzinowej atmosfery dla gości saunarium przygotowaliśmy pyszne przekąski w formie owoców i słodyczy.

Dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę!

Zobacz również:

3 osoby na basenie

Ferie w Aquaparku Fala dla dzieci… i nie tylko!

Dorosłość dorosłością, ale wewnętrzne dziecko też ma swoje potrzeby! Wszystkie zrealizujesz w… więcej

Ferie 2+2

Rodzinne ferie na Fali: bilety 2+2 za pół ceny!

Zaplanuj ferie na Fali i skorzystaj z promocji, zanim się skończy więcej

Dziewczynka na kajaku w basenie

Ferie na Fali – nudy nie będzie!

Od nauki pływania po akademię saunowania dla dzieci – program ferii w Aquaparku Fala tradycyjnie… więcej

Aquapark z drona

Aquapark FALA z nominacją w plebiscycie „Zimowe Gwiazdy Travelist 2026”!

Aquapark FALA został nominowany w prestiżowym plebiscycie „Zimowe Gwiazdy Travelist” w kategorii… więcej

Zdjęcie
Facebook
Instagram