Pożegnanie Lata na FALI

Przyjdź na FALĘ w pierwszy weekend września i zgarnij meganagrody.

Pożegnanie lata? A może przedłużenie wakacji? 3 i 4 września szykuje się weekend z pompą na FALI. W tych dniach czekają na Was ciekawe atrakcje. Jakie? Sprawdźcie poniżej.

Wydarzenia zaplanowane na 3 i 4 września:

11:00 – 17:00 podobały Wam się Animacje w Wakacje? Jeśli tak, to świetnie, gdyż wakacyjne gry, zabawy i konkursy potrwają aż do pierwszej niedzieli września.  

16:15 – Zjazd na Czas to gratka dla wielbicieli zabawy z nutką rywalizacji. Dla osób mających najlepszy czas zjazdu przewidzieliśmy meganagrody. Na konkurs obowiązują zapisy, które będą prowadzone 3 i 4 września w Strefie Basenowej. 

Wakacyjny konkurs na FB:

Masz ciekawe fotki z pobytu na FALI? Jeśli nie, to warto je zrobić, gdyż przydadzą Ci się w wakacyjnym konkursie na FB. Więcej informacji na temat konkursu opublikujemy na naszym fanpage’u już niedługo ;)

Powiązane pliki

Zobacz również:

DZIEŃ DZIECKA NA FALI NOWOŚCI – PIERWSZA W POLSCE AQUA BATLLE!

Najpierw zjeżdżalnia w okularach VR, a teraz Aqua Battle, czyli bitwa na wodnych skuterach – łódzki… więcej

Dziecko na basenie.

To nie kolejny kurs – to wakacyjna przygoda!

Pływanie i nurkowanie, wizyty w zoo i parku Hopa Lupa, nocowanie pod namiotami i podchody,… więcej

Kobieta leżąca na ławie sauny.

TATA W ZOO, MAMA NA RELAKSIE – WSPÓLNA AKCJA AQUAPARK FALA I ORIENTARIUM ZOO ŁÓDŹ NA DZIEŃ MAMY

26 maja w Orientarium Zoo Łódź z okazji Dnia Matki obowiązywać będzie nietypowy scenariusz. Tego… więcej

2 osoby w basenie

ŁÓDZKIE SENIORALIA: FINAŁ NA FALI

Bezpłatny wstęp na basen i do saunarium, aerobik i zumba w wodzie, ceremonie saunowe i inhalacje… więcej

Kolejne Babskie Saunowanie już 17 maja!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Facebook
Instagram