Pożegnania Lata na FALI

W najbliższą sobotę - 12 września - dołącz do zabawy i pożegnaj lato razem z Aquaparkiem FALA.

Doskonale wiemy, że Falowicze nie lubią marnować pięknej pogody - my też nie! Dlatego w najbliższą sobotę (12 września) zapraszamy na huczne Pożegnania Lata w naszym Aquaparku! 

Przygotowaliśmy moc atrakcji z myślą nie tylko o najmłodszych! Na dorosłych czekają aż cztery tury zajęć w wodzie – do wyboru będą ogólnorozwojowe i uwielbiane zajęcia Aqua Bike, a także stosunkowo nowe w ofercie zajęcia Aqua Zumba. Świetna zabawa pod okiem uśmiechniętych instruktorów firmy Impuls gwarantowana!

Młodszym Falowiczom przypadną z pewnością do gustu różnorodne mini-konkursy i animacje zaplanowane w Strefie Basenowej. Animatorzy Akademii Pływania będą zachęcać do przetestowania swojej celności podczas zmagań „Na ratunek” oraz „Łuk Szczęścia”. Popołudniu natomiast część jednego z basenów sportowych zamieni się w tor kajakarski, na którym swoich sił będą mogli spróbować najmłodsi miłośnicy wodnych zabaw.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotnie popołudnie dostaniecie również szansę na zgarnięcie świetnych nagród rzeczowych i kart abonamentowych, które będziecie mogli wykorzystać podczas kolejnych wizyt na FALI. Poza znanym już Falowiczom konkursem „Poszukiwacze i Łowcy”, będziecie mogli spróbować swoich sił podczas zmagań na jednej z najnowszych zjeżdżalni Aquaparku w ramach konkursu „Anaconda Cię wzywa”. Emocji i zdrowej rywalizacji nie zabraknie!

Saunarium Aquaparku FALA zaprasza również na wyjątkowe ceremonie saunowe, które zarówno w sobotę, jak i w niedzielę poprowadzi gość specjalny - Marek Olszewski. To idealna propozycja dla miłośników relaksu, wysokich temperatur i przepięknych aromatów.

Zwieńczeniem Pożegnania Lata na FALI będzie… Nocne Pływanie i Saunowanie, czyli coś, na co czekało wielu wiernych fanów łódzkiego parku wodnego.

Z radością informujemy również, że w ten weekend (czyli 12 i 13 września) cały teren zewnętrzny Strefy Basenowej będzie dostępny, co pozwoli Wam korzystać nie tylko z basenu wypływowego i zjeżdżalni Kamikaze, ale również z zewnętrznego basenu sportowego i rekreacyjnego.

 

 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Kobieca Strefa Saun

Już jutro (30 września) ostatnia wrześniowa wSPAniała środa tylko dla Falowiczek. Zapraszamy! więcej

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora! więcej

Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Bułgarski weekend z Gościem

Seanse specjalne 26 i 27 września poprowadzi saunamistrz zwany Bułgarskim Pociskiem. więcej

D3 - Witamina Słońca

Wizyta na FALI zamiast wizyty w aptece? Przekonaj się sam i naładuj baterie na całą jesień! więcej

Facebook
Instagram