Pożegnania Lata na FALI

W najbliższą sobotę - 12 września - dołącz do zabawy i pożegnaj lato razem z Aquaparkiem FALA.

Pożegnanie Lata na FALI - 12 września sobota w godzinach 11:00-17:00. Zapraszamy na zajęcia w wodzie i konkursy z nagrodami.

Doskonale wiemy, że Falowicze nie lubią marnować pięknej pogody - my też nie! Dlatego w najbliższą sobotę (12 września) zapraszamy na huczne Pożegnania Lata w naszym Aquaparku! 

Przygotowaliśmy moc atrakcji z myślą nie tylko o najmłodszych! Na dorosłych czekają aż cztery tury zajęć w wodzie – do wyboru będą ogólnorozwojowe i uwielbiane zajęcia Aqua Bike, a także stosunkowo nowe w ofercie zajęcia Aqua Zumba. Świetna zabawa pod okiem uśmiechniętych instruktorów firmy Impuls gwarantowana!

Młodszym Falowiczom przypadną z pewnością do gustu różnorodne mini-konkursy i animacje zaplanowane w Strefie Basenowej. Animatorzy Akademii Pływania będą zachęcać do przetestowania swojej celności podczas zmagań „Na ratunek” oraz „Łuk Szczęścia”. Popołudniu natomiast część jednego z basenów sportowych zamieni się w tor kajakarski, na którym swoich sił będą mogli spróbować najmłodsi miłośnicy wodnych zabaw.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotnie popołudnie dostaniecie również szansę na zgarnięcie świetnych nagród rzeczowych i kart abonamentowych, które będziecie mogli wykorzystać podczas kolejnych wizyt na FALI. Poza znanym już Falowiczom konkursem „Poszukiwacze i Łowcy”, będziecie mogli spróbować swoich sił podczas zmagań na jednej z najnowszych zjeżdżalni Aquaparku w ramach konkursu „Anaconda Cię wzywa”. Emocji i zdrowej rywalizacji nie zabraknie!

Saunarium Aquaparku FALA zaprasza również na wyjątkowe ceremonie saunowe, które zarówno w sobotę, jak i w niedzielę poprowadzi gość specjalny - Marek Olszewski. To idealna propozycja dla miłośników relaksu, wysokich temperatur i przepięknych aromatów.

Zwieńczeniem Pożegnania Lata na FALI będzie… Nocne Pływanie i Saunowanie, czyli coś, na co czekało wielu wiernych fanów łódzkiego parku wodnego.

Z radością informujemy również, że w ten weekend (czyli 12 i 13 września) cały teren zewnętrzny Strefy Basenowej będzie dostępny, co pozwoli Wam korzystać nie tylko z basenu wypływowego i zjeżdżalni Kamikaze, ale również z zewnętrznego basenu sportowego i rekreacyjnego.

 

 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Grafika rysunkowa - Super Prezent na Święta Karta Podarunokowa do Aquaparku FALA: niebieska karta z logotypem Aquaparku FALA przewiązana czerwoną kokardą na tle zimowego krajobrazu.

FALA świątecznych prezentów

Pomyśl o przyszłości i już teraz kup najbliższym kartę upominkową do Aquaparku FALA. więcej

Logotyp Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie - niebieskie napisy na białym tle, biała drabinka basenowa na tle niebieskiej mapy konturowej Polski. Całość umieszczona na tle lustra wody.

Stowarzyszenie PAiP

W czwartek (19 listopada) oficjalnie zawiązano stowarzyszenie Polskie Aquaparki i Pływalnie. więcej

Logotyp PAiP, czyli Polskie Aquaparki i Pływalnie na tle wody.

Polskie Aquaparki i Pływalnie

Aquapark FALA podobnie, jak i inne parki wodne pozostaje zamknięty. Jednak nasz zespół działa! więcej

Zgodnie z decyzją rządu od dnia 17 października aż do odwołania Aquapark FALA jest zamknięty.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z rządową decyzją Aquapark FALA od dnia 17 października pozostaje zamknięty. więcej

Wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA zostają zawieszone na okres zamknięcia Aquaparku. Zostaną automatycznie wznowione w dniu ponownego otwarcia.

Karty i karnety zawieszone

W związku z rządową decyzją Aquapark FALA od 17.10 zostaje tymczasowo zamknięty. więcej

Facebook
Instagram