Pożegnania Lata na FALI

W najbliższą sobotę - 12 września - dołącz do zabawy i pożegnaj lato razem z Aquaparkiem FALA.

Pożegnanie Lata na FALI - 12 września sobota w godzinach 11:00-17:00. Zapraszamy na zajęcia w wodzie i konkursy z nagrodami.

Doskonale wiemy, że Falowicze nie lubią marnować pięknej pogody - my też nie! Dlatego w najbliższą sobotę (12 września) zapraszamy na huczne Pożegnania Lata w naszym Aquaparku! 

Przygotowaliśmy moc atrakcji z myślą nie tylko o najmłodszych! Na dorosłych czekają aż cztery tury zajęć w wodzie – do wyboru będą ogólnorozwojowe i uwielbiane zajęcia Aqua Bike, a także stosunkowo nowe w ofercie zajęcia Aqua Zumba. Świetna zabawa pod okiem uśmiechniętych instruktorów firmy Impuls gwarantowana!

Młodszym Falowiczom przypadną z pewnością do gustu różnorodne mini-konkursy i animacje zaplanowane w Strefie Basenowej. Animatorzy Akademii Pływania będą zachęcać do przetestowania swojej celności podczas zmagań „Na ratunek” oraz „Łuk Szczęścia”. Popołudniu natomiast część jednego z basenów sportowych zamieni się w tor kajakarski, na którym swoich sił będą mogli spróbować najmłodsi miłośnicy wodnych zabaw.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotnie popołudnie dostaniecie również szansę na zgarnięcie świetnych nagród rzeczowych i kart abonamentowych, które będziecie mogli wykorzystać podczas kolejnych wizyt na FALI. Poza znanym już Falowiczom konkursem „Poszukiwacze i Łowcy”, będziecie mogli spróbować swoich sił podczas zmagań na jednej z najnowszych zjeżdżalni Aquaparku w ramach konkursu „Anaconda Cię wzywa”. Emocji i zdrowej rywalizacji nie zabraknie!

Saunarium Aquaparku FALA zaprasza również na wyjątkowe ceremonie saunowe, które zarówno w sobotę, jak i w niedzielę poprowadzi gość specjalny - Marek Olszewski. To idealna propozycja dla miłośników relaksu, wysokich temperatur i przepięknych aromatów.

Zwieńczeniem Pożegnania Lata na FALI będzie… Nocne Pływanie i Saunowanie, czyli coś, na co czekało wielu wiernych fanów łódzkiego parku wodnego.

Z radością informujemy również, że w ten weekend (czyli 12 i 13 września) cały teren zewnętrzny Strefy Basenowej będzie dostępny, co pozwoli Wam korzystać nie tylko z basenu wypływowego i zjeżdżalni Kamikaze, ale również z zewnętrznego basenu sportowego i rekreacyjnego.

 

 

Powiązane pliki

Zobacz również:

Kamikaze: czas start!

Od soboty (12 czerwca) zjeżdżalnia Kamikaze czeka na wszystkich miłośników adrenaliny. więcej

Saunamistrz Radek Gomólak - uśmiechnięty brunet w lewej dłoni nad głową trzyma szeroko rozłożony biały ręcznik.

Weekend z Gościem

W najbliższy weekend (12-13 czerwca) nasze piece rozgrzeją kolejne gościnne występy. więcej

Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi. -  Panorama Plaży dla Naturystów, na pierwszym planie prysznice, dalej białe leżaki otoczone palmami królewskimi.

Plaża Naturystów czeka!

Uwolnij siebie i opalaj się nago na jedynej, legalnej plaży naturystycznej w Polsce centralnej. więcej

Aquapark FALA zawsze bezpiecznie. Automatyczne rozpoznawanie symptomów infekcji, lampy UV, chlor, ozon.

FALA zawsze bezpieczna

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Saunamistrz Rafał Golombek - mężczyzna pozuje na tle górskiego krajobrazu. Ma na sobie zieloną koszulkę i niebieską bandanę na głowie.

Gość Strefy Saun

Już 5 i 6 czerwca powitamy gorrrąco w naszym saunarium pierwszego po długiej przerwie Gościa. więcej

Facebook
Instagram