Aquapark FALA

Odpalamy biletomat!

Od 12 lipca Falowicze mają możliwość zakupu biletów do Aquaparku w specjalnym automacie.

Blondynka stojąca tyłem do obiektywu stoi przed biletomatem - wyciągniętym palcem wskazuje na opcję "KUPUJĘ".

Sezon letni w pełni, a na FALI niezmiennie trwa sezon zmian. W holu głównym naszego Aquaparku uruchomiliśmy biletomat, w którym można dokonać samodzielnego, bezgotówkowego i całkowicie bezobsługowego zakupu biletów. Podobnie jak podczas obsługi w kasach automat wyda Wam transponder (opaskę), a także przypisze do niej szafkę, której numer pojawi się na potwierdzeniu transakcji. Przez szybki proces zakupu biletów Falowiczów poprowadzą jasne instrukcje pojawiające się na ekranie oraz dodatkowe komunikaty głosowe. Należy jednak pamiętać, iż nasz biletomat przyjmuje wyłącznie płatność kartą.

To jednak nie koniec niespodzianek! Nowy automat umożliwia również... realizację biletów zakupionych przez internet! Tak, tak - to nie pomyłka. Wiemy, że wieeelu z Was na to czekało, a my wreszcie możemy zdradzić nad czym pracowaliśmy w tajemnicy przez ostatnie miesiące: 13 lipca startuje nasz sklep internetowy! Platforma zakupowa dostępna z poziomu naszej strony umożliwi zakup biletów, które Falowicze mogą zrealizować przez 7 dni kalendarzowych od daty sprzedaży. 

Zarówno biletomat, jak i sklep internetowy obsługują sprzedaż wyłącznie biletów normalnych na Strefę Basenową, Strefę Saun, jak i opcji łączonych.

Nasz sklep to jednak nie tylko szansa na szybki zakup wybranego biletu wstępu. Za jego pośrednictwem możecie również kupić, jak i doładować kartę abonamentową. Możliwe jest również sprawdzenie jej datę ważności oraz stanu pozostałych do wykorzystania środków. Sklep oferuje również możliwość opłacenia zakupu biletów środkami znajdującymi się na przypisanej do konta karcie. Jeśli posiadacie już naszą kartę zgłoście się do obsługi kas w celu założenia konta internetowego.  Kod QR dostępny po zalogowaniu na Wasze konto funkcjonuje także jako "wirtualna" karta, jeśli np. zdarzy Wam się o niej zapomnieć.

Życzymy udanych zakupów! 

Zobacz również:

Saunamistrz Jakub Wowra - brunet z ciemnym zarostem, w niebieskiej koszulce. Pozuje na tle wieżowców w mieście. Po prawej stronie fragment dźwigu.

Gość na weekend

2 i 3 października zapraszamy na kolejny weekend wrażeń w Strefie Saun. więcej

Dzień seniora na FALI 11 października od 10 do 17. Bilety na basen i saunę 25 zł za godzinę. Gimnastyka w wodzie i na lądzie. Nauka pływania. Pomiary ciśnienia i cukru. Jesienne makijaże i pielęgnacja. Warsztat florystyczny. Nordic walking.

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy piątek - 1 października - świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych! więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Sylwia Skarbek w szarej bluzce bez rękawów i niebieskich spodniach. Z prawej strony saunamistrzyni Marlena Wolder w żółto zielonej sukience z długim rękawem. Kobiety siedzą i opierają się o siebie plecami.

Goście na weekend

25 i 26 września zapraszamy na gorący weekend. więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.  -  Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.

Goście na weekend

18 i 19 września zapraszamy na ceremonie wyjątkowego duetu. więcej

Nowe wanny solankowe

Nowe wanny solankowe otwarte!

13 września otworzyliśmy dwie nowe wanny solankowe. więcej

Facebook
Instagram