Aquapark FALA

Nocne Saunowanie

Już w najbliższą sobotę (24 lipca) zapraszamy na nocne ceremonie w naszym saunarium.

Zbliżenie na piec saunowy, na którym widać resztki lodowej kuli. W tle widać Falowiczów owiniętych ręcznikami i odpoczywających na drewnianych ławach.

W ramach pierwszego tegorocznego Nocnego Pływania i Saunowania zapraszamy na szereg dodatkowych ceremonii, które nasi saunamistrzowie przeprowadzą zarówno w dużej, jak i małej saunie zewnętrznej. Kto był, ten wie, że klimat nocnych seansów jest nie do podrobienia! 

HARMONOGRAM SEANSÓW:

  • 22:30 Marcin R. (mała sauna zewnętrzna)
  • 23:00 Agnieszka + Łukasz (duża sauna zewnętrzna)
  • 23:30 Marcin R. (mała sauna zewnętrzna) 
  • 00:00 Agnieszka + Łukasz (duża sauna zewnętrzna)
  • 00:30 Marcin R. (mała sauna zewnętrzna)

Gorrrąco zapraszamy!

Zobacz również:

Saunamistrz Jakub Wowra - brunet z ciemnym zarostem, w niebieskiej koszulce. Pozuje na tle wieżowców w mieście. Po prawej stronie fragment dźwigu.

Gość na weekend

2 i 3 października zapraszamy na kolejny weekend wrażeń w Strefie Saun. więcej

Dzień seniora na FALI 11 października od 10 do 17. Bilety na basen i saunę 25 zł za godzinę. Gimnastyka w wodzie i na lądzie. Nauka pływania. Pomiary ciśnienia i cukru. Jesienne makijaże i pielęgnacja. Warsztat florystyczny. Nordic walking.

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy piątek - 1 października - świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych! więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Sylwia Skarbek w szarej bluzce bez rękawów i niebieskich spodniach. Z prawej strony saunamistrzyni Marlena Wolder w żółto zielonej sukience z długim rękawem. Kobiety siedzą i opierają się o siebie plecami.

Goście na weekend

25 i 26 września zapraszamy na gorący weekend. więcej

Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.  -  Z lewej strony saunamistrzyni Olga w bordowej koszulce z krótkim rękawem podczas machania ręcznikiem, z prawej strony saunamistrz Vasyl również w bordowej koszulce z krótkim rękawem w geście pokazującym, że jest ok.

Goście na weekend

18 i 19 września zapraszamy na ceremonie wyjątkowego duetu. więcej

Nowe wanny solankowe

Nowe wanny solankowe otwarte!

13 września otworzyliśmy dwie nowe wanny solankowe. więcej

Facebook
Instagram