Na Fali przeżyjesz przygodę… na Dzikim Zachodzie

Jeszcze nie opadł kurz (i brokat) po spektakularnym weekendzie w stylu brazylijskiego karnawału, a Fala już szykuje kolejną niezapomnianą podróż – tym razem na Dziki Zachód. Wybierzcie się 5 i 6 lipca!

Już w najbliższą sobotę i niedzielę Aquapark Fala zaprasza wszystkich spragnionych przygód i dobrej zabawy na wyjątkowe wydarzenie w stylu Dzikiego Zachodu. To idealna okazja, by z całą rodziną przenieść się do czasów kowbojów, saloonów i rodeo – pozostaje tylko trzymać kciuki za pogodę z południowego Teksasu.

Sprawdź się w rodeo i dojeniu krowy

Aquapark Fala zamieni się w tętniące życiem miasteczko westernowe w godz. 11:00–17:00. Wśród dekoracji inspirowanych klasycznym klimatem amerykańskiej prerii – z dmuchanymi kaktusami i flagami – na klientów będzie czekać masa atrakcji prosto ze świata rewolwerowców i pojedynków „w samo południe”.

Dla najmłodszych na terenie zewnętrznym stanie ogromny dmuchaniec w kształcie charakterystycznego salonu z westernów – do skakania. Nie zabraknie również mechanicznego byka rodeo, czyli idealnego wyzwania na refleks i wytrzymałość. Zasada jest prosta – im dłużej utrzymasz się na grzbiecie byka, tym lepiej! Sprawdźcie ze znajomymi, kto z was jest urodzonym kowbojem i kowbojką.

Miłośnicy rywalizacji w stylu amerykańskich farmerów na pewno docenią konkurencję rzutów toporem do celu, w której liczy się zarówno dobre oko, jak i ponadprzeciętna zręczność. Tarcza i topory mają rzepy więc w zabawie mogą bezpiecznie brać udział nawet najmłodsi. Kolejne nietuzinkowe wyzwanie pozwoli przetestować swoje umiejętności w… dojeniu krowy! Specjalne urządzenie do symulacji dojenia (zamiast mleka – oczywiście woda) na pewno dostarczy mnóstwo śmiechu.

Każda z atrakcji będzie nadzorowana przez animatorów, którzy zadbają zarówno o bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę w odpowiednim klimacie.

Amerykańskie smaki na słodko i słono

Nie tylko wyzwania, ale i kulinaria nawiążą do tematyki Dzikiego Zachodu. W strefie gastronomicznej będzie można spróbować takich przysmaków jak pancakes z syropem klonowym oraz onion rings. Natomiast dla miłośników amerykańskich słodkości przygotowano coś specjalnego w barze mokrym – schłodzone milkshaki i pyszne brownie.

– Poprzedni weekend brazylijski dostarczył wszystkim niesamowitych emocji, więc liczymy na to, że Dziki Zachód porwie naszych gości w takim samym stopniu – mówi Anna Duda z działu marketingu Aquaparku Fala. – Będzie okazja do zabawy, aktywnego odpoczynku i spróbowania czegoś pysznego. Na pewno każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie atrakcje w ramach Weekendu na Dzikim Zachodzie są dostępne bez dodatkowych opłat – w ramach standardowego biletu wstępu do Aquaparku Fala. A w następne soboty i niedziele czekają kolejne niezapomniane podróże – m.in. do Francji, starożytnego Egiptu czy słonecznych Hawajów. Wypatrujcie szczegółów!

 

MoWa

Zobacz również:

Orlen Cup

–10% dla kibiców Orlen Cup Łódź 2026

Aquapark Fala aktywnie włącza się w promocyjne działania wokół Orlen Cup Łódź 2026, wspierając jedno… więcej

6 stycznia jesteśmy otwarci

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Ferie 2+2

Rodzinne ferie na Fali: bilety 2+2 za pół ceny!

Zaplanuj ferie na Fali i skorzystaj z promocji, zanim się skończy więcej

Basen z solanką z Morza Martwego.

Powrót Solanki Piątkowej Nocy

Są takie piątki, które najlepiej kończą się w ciszy, cieple i wodzie. Dlatego wracamy z Solanką… więcej

Koncert noworoczny na Fali

Nowy Rok na fali muzycznych wrażeń

Słyszysz o noworocznym koncercie fletowym w wodzie i już wiesz, że to możliwe tylko w jednym… więcej

Facebook
Instagram