Jaja na Fali, czyli śmigus-dyngus na basenie

Jak najlepiej spędzić lany poniedziałek? Oczywiście na mokro… Zobacz fotorelację ze świątecznej zabawy na Fali :)

9 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

W tym roku lany poniedziałek to także prima aprilis, ale bez obaw – wielkanocny event „Jaja na Fali” to nie żart. Jeśli masz ochotę spalić trochę świątecznych kalorii, a przy okazji dobrze się zabawić - kierunek może być tylko jeden.

Zabawa na Fali rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 12:00. W tym czasie wewnętrzny basen rekreacyjny będzie wypełniony dmuchanymi pisankami  w różnych kolorach i żółtymi kaczuszkami. W holu głównym będą dostępne 2 nadmuchane ramki do zdjęć z uszami zająca, aby każdy mógł zrobić sobie pamiątkową świąteczną fotkę.

Największa atrakcja tego dnia to dwie wielkanocne zabawy z upominkami, w których mogą brać udział zarówno dzieci, jak i dorośli. W hamowni zielonej megazjeżdżalni Anaconda będzie trwała zabawa „Złap króliczka”. Zasady? Przy końcu zjazdu na pontonie należy złapać zawieszonego na nitce króliczka. W środku będzie informacja o upominku. Króliczka będzie można także łapać podczas pływania leniwą rzeką w basenie rekreacyjnym. Prezenty do odebrania w kasie to m.in. wodoodporne gadżety.

Druga wielkanocna zabawa „Znajdź kurczaczka” polega na odnalezieniu na terenie Aquaparku naklejek z żółtym kurczaczkiem. Będzie ich łącznie aż 144. Gdzie ich szukać? Wszędzie! W holu głównym, restauracji, barze mokrym, w szatniach oraz całej Strefie Basenowej. Z odnalezioną naklejką należy udać się do kasy i odebrać słodkie jajko-niespodziankę.

- Nie zapominamy oczywiście, że to śmigus-dyngus, więc wody będzie dużo nie tylko w basenach. Z mostu linowego nad basenem z falą będziemy polewać klientów ze szlaucha strażackiego. Udostępnimy również kilka wodnych pistoletów do zabawy dla najmłodszych klientów – zapowiada Beata Olczak z działu marketingu Aquaparku Fala.

Aquapark Fala (al. Unii Lubelskiej 4) będzie czynny w poniedziałek, 1 kwietnia w godz. 9:00–22:00. Obowiązuje cennik weekendowo-świąteczny. W Niedzielę Wielkanocną basen jest zamknięty.

Zobacz również:

Klubowy początek lata… na Fali

Nie masz planów na Noc Świętojańską? Wpadnij na klubową imprezę do Aquaparku Fala! Piaszczysta… więcej

strefa kibica

EURO 2024: Kibicuj naszym na Fali!

Fala zaprasza do wspólnego kibicowania piłkarzom reprezentacji Polski… z basenu! Pierwszy mecz już w… więcej

Nowy sklep na Fali

W poniedziałek 10. czerwca otworzył się SKLEP NA FALI - punkt sprzedażowy w Aquaparku Fala. więcej

Letnie weekendy na Fali

Daj się porwać Fali w letnie weekendy!

Impreza klubowa w Noc Świętojańską, dwa dni zabawy w stylu hawajskim, nadmorskie atrakcje w klimacie… więcej

WAŻNA INFORMACJA

Prosimy o zapoznanie się z dołączoną informacją. więcej

Facebook
Instagram