ISO 9001 na FALI

Przeprowadzony audit nadzoru potwierdził wysokie standardy zarządzania jakością.

Logotyp Aquaparku FALA oraz jednostki certyfikującej IMQ na białym tle. Logotyp Aquaparku w kolorach: niebieski, żółty, pomarańczowy. Logotyp IMQ w kolorach: granatowy i zielony.

W ostatnich tygodniach Aquapark FALA przechodził cykliczny audit nadzoru związany z otrzymanym dwa lata temu certyfikatem potwierdzającym zgodność zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Z radością informujemy, iż również tym razem auditor z wieloletnim doświadczeniem w branży basenowej potwierdził, iż system wdrożony w naszym Aquaparku spełnia wszelkie założenia wspominanej wyżej normy, a w wyniku przeprowadzonej weryfikacji nie pojawiły się żadne dodatkowe zastrzeżenia i zalecenia na przyszłość.

System Zarządzania Jakością jest wdrażany, by realizować zarówno cele dotyczące spełniania wymagań i oczekiwań klientów, ale także by usprawnić funkcjonowanie procesów zachodzących w organizacji. System zarządzania jakością (SZJ) zgodny z ISO 9001 udostępnia organizacji zestaw procesów zapewniających odpowiednie, rozsądne podejście do zarządzania organizacją.

Audit prowadzony był przez przedstawiciela międzynarodowej Grupy IMQ (certyfikowanej m.in. przez Urząd Miasta Łodzi), która jest członkiem ogólnoświatowej sieci jednostek certyfikujących IQNet. 

Zobacz również:

Aquapark FALA decyzją rządu tymczasowo zamknięty. Do zobaczenia! W tle czarno-biała panorama terenu zewnętrznego Strefy Basenowej.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami Aquapark pozostaje zamknięty do odwołania. więcej

Na okres tymczasowego zamknięcia Aquaparku FALA wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA są zawieszone. Automatycznie wznowimy je po ponownym otwarciu.

Karty i karnety zawieszone

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami jest zamknięty do odwołania. więcej

Wiosenny weekend w Strefie Saun. 20 i 21 marca. Ceremonie saunowe przez cały dzień co godzinę ...a nawet częściej!

Wiosenny weekend

Powitanie wiosny na FALI szykuje się hucznie. 20 i 21 marca seansów będzie jeszcze więcej! więcej

Kobieta w turbanie z ręcznika na głowie na różowym tle trzyma biały plakat z napisem Kobieca Strefa Saun.

Kobieca Strefa Saun

Kolejna marcowa wSPAniała środa dla Pań przed nami. Będziemy na Panie czekać 17 marca! więcej

Dwoje saunamistrzów wewnątrz sauny fińskiej - drewniane ławy oświetlone w żółtych i fioletowych barwach. Uśmiechnięta brunetka po lewo (Mariola Żurek) obejmuje ramieniem bruneta z wąsem i bródką (Balint Ambrus). Oboje mają czarne bluzki.

Duet na weekend

13 i 14 marca zapraszamy na ceremonie w wykonaniu wyjątkowej pary saunamistrzów. więcej

Facebook
Instagram