Aquapark FALA

Gość na weekend 4 i 5 grudnia

Zapraszamy na Mikołajkowy weekend w Strefie Saun.

Sanamistrzyni Mirella Kazuś-Barańska. Ubrana jest w czerwony strój mikołaja i ma zarzucony na plecy worek z prezentami. Otacza ją ramka ze światełek choinkowych. Pozuje na tle siłowni udekorowanej na Święta.

Grudzień rozpoczynamy od Mikołajkowego gościa w Strefie Saun! Mirella Kazuś-Barańska sama o sobie mówi, że saunuje dłużej, niż niektórzy saunamistrzowie żyją, bo jest miłośniczką wysokich temperatur już od ponad 30 lat. Prawdziwą maniaczką stała się 13 lat temu w momencie odkrycia rytuałów saunowych i teraz już saunowanie bez nich to dla niej za mało. Bez względu na to, czy sama macha ręcznikiem, czy siedzi na saunowej ławie i obserwuje innych saunamistrzów w akcji - ważne aby w saunie coś się działo.

Sama przeprowadza seanse saunowe od 8 lat. Podobnie jak większość saunamistrzów zaczęła machać ręcznikiem przez przypadek, ale teraz ta pasja wprawia ją w super nastrój i ładuje pozytywną energią.

Harmonogram ceremonii saunowych:

SOBOTA 4.12

17:00 Brrr...rozpalamy w kominku
18:00 Kraina lodu
19:00 Barbórkowa biesiada
20:00 Rozgrzewająca herbatka
21:00 Pora na dobranoc

NIEDZIELA 5.12

17:00 Wieczór przy kominku
18:00 Zaprzęgiem przez Syberię
19:00 Moc prezentów
20:00 Z Mikołajem przez świat
21:00 Mikołajowa dobranocka

 

Serdecznie zapraszamy na klimatyczne Mikołajki na Fali :)

Zobacz również:

Aquapark FALA: 14 urodziny FALI. 2.02.2022 (środa). 11:00-14:00 fotobudka. 12:00 tort piracki. 14% rabat na zabiegi i masaże w SPA. Wyjątkowe desery w Restauracji za 14 zł. Promocja dla urodzonych 2 lutego (2zł-1h, 4 zł-2h).

14 urodziny Aquaparku FALA

Świętuj z nami 14 urodziny Aquaparku FALA! Zapraszamy 2 lutego! więcej

Saunamistrz Jacek Pyrzyński i Jerzy Lichorobiec 2 muskularni mężczyźni pozujący na tle obrazów z atrakcjami Krakowa. Pan po lewej ubrany w czerwony szlafrok z nadrukami i napisem ROMANA. Pan po prawej ubrany w granatowo-czarną bluzkę.

Goście na weekend 29 i 30 stycznia

W najbliższy weekend zapraszamy na ceremonie saunowe, które poprowadzą: Jacek Pyrzyński i Jerzy... więcej

Aquapark FALA Noc Saunowa z Solanką. Styczeń, luty, marzec 2022. Ostatnia sobota miesiąca 22:00-01:00. Bilet ulgowy 35 zł Bilet normalny 45 zł. W tle kobieta w ręczniku leżąca na drewnianej ławce sauny. Po lewej miska z solą i różowy ręcznik.

Noc Saunowa z Solanką

Ruszamy z kolejną nowością! Tym razem rozpoczynamy cykl Nocy Saunowych. więcej

Wywiad na tle zjeżdżalni i basenu sportowego. Na zdjęciu 4 osoby. Po prawej 2 mężczyzn. Jeden z nich trzyma mikrofon. Po lewej dziennikarz w brązowej kurtce z mikrofonem. W środku kobieta w jasnej czapce, szaliku i ciemnej kurtce, udziela wywiadu.

Morsy w Łodzi - konferencja prasowa

Stało się! Oferta Morsy na Fali została oficjalnie zarekomendowana przez Pana Prezesa Andrzeja Pirka... więcej

Aquapark FALA Morsy na Fali. Styczeń-marzec, sobota godz.9:00. Wymagana rezerwacja tel.426834489. Wyłącznie dla grup zorganizowanych. Regulamin dostępny na: www.aquapark.lodz.pl. W tle zewnętrzny basen sportowy zimą i 2 morsy w wersji rysunkowej.

NOWOŚĆ - Morsy na Fali!

Prezentujemy kolejną nowość w naszej ofercie! Morsowanie na Fali to gratka dla miłośników zimowych... więcej

Facebook
Instagram