FALA za 1 zł w weekend 5-6 września

W najbliższy weekend 5 i 6 września w godzinach od 9:00 do 21:00 za symboliczna złotówkę można spędzić 1 godzinę na FALI.

Skończyło się lato, ale FALA nie zwalnia tempa i wkracza w nowy rok szkolny z mega promocją – „FALA za 1 zł”. Jest to podziękowanie Pani Prezydent miasta Łodzi - Hanny Zdanowskiej, dla wszystkich Łodzian, którzy tak licznie (ponad 70% frekwencji) wzięli udział w drugiej turze wyborów prezydenckich latem bieżącego roku.

W najbliższy weekend 5 i 6 września w godzinach od 9:00 do 21:00 za symboliczna złotówkę można spędzić 1 godzinę na FALI.

Informujemy,  że każdy klient może zakupić tylko 1 bilet w promocyjnej cenie 1 zł, który upoważnia do wejścia do strefy basenowej na 1 godzinę. Do tego każdy gość ma dodatkowo pół godziny na przebranie się. Promocja dotyczy również dzieci od 3 roku życia. Jeżeli klienci będą chcieli przedłużyć pobyt w Aquaparku, będzie to możliwe po rozliczeniu promocyjnego wejścia i zakupieniu kolejnego biletu w cenie regularnej. W czasie korzystania z atrakcji wodnych można za dodatkową opłatą skorzystać z posiłku w barze mokrym, na grillu czy w punktach gastronomicznych na terenie basenów zewnętrznych. W trakcie spożywania posiłku w Barze Mokrym czas jest zatrzymywany. Do obsługi wejść w cenie promocyjnej przeznaczone są kasy oznaczone numerami 3 i 4.

 

Do skorzystania z promocji zapraszamy wszystkich łodzian, również tych którzy nie mieli jeszcze okazji nas odwiedzić. Liczymy, że zachwycą ich liczne atrakcje wodnego parku i powrócą na FALĘ  jeszcze nie raz. Przypominamy, że w połowie sierpnia otworzyliśmy wieżę z czterema nowymi zjeżdżalniami, które cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich odwiedzających.

 

Działając w warunkach obostrzeń sanitarnych, zapraszamy do naszego aquaparku informując jednocześnie, że FALA jest obiektem całkowicie bezpiecznym dla klientów. Przy wejściu, w holu głównym stoi brama z kamerą termowizyjną do pomiaru temperatury ciała, umieściliśmy liczne punkty dezynfekcji rąk przy wejściu i na terenie szatni oraz toalet, informujemy klientów o konieczności  zakładania maseczek w oczekiwaniu w kolejce do kas i zachowaniu dystansu 2 metrów. Dbamy o wysoką jakość wody w basenach, w których oprócz dezynfekcji chlorem gazowymi i ozonem,  stosowane są także lampy UV. 

Bądź na FALI razem z nami, przez cały rok!

Powiązane pliki

Zobacz również:

Kobieca Strefa Saun

Już jutro (30 września) ostatnia wrześniowa wSPAniała środa tylko dla Falowiczek. Zapraszamy! więcej

Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora! więcej

Zasady bezpieczeństwa na FALI

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa. więcej

Bułgarski weekend z Gościem

Seanse specjalne 26 i 27 września poprowadzi saunamistrz zwany Bułgarskim Pociskiem. więcej

D3 - Witamina Słońca

Wizyta na FALI zamiast wizyty w aptece? Przekonaj się sam i naładuj baterie na całą jesień! więcej

Facebook
Instagram