Dzień Seniora na FALI

W najbliższy czwartek - 1 października - świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Seniora!

Dzień Seniora na FALI 1 października od 11 do 17. Bilety na basen już od 12 zł, bilet łączony basen i sauna za 25 zł za 1,5 godziny. Inhalacje solne w Strefie Saun. Gimnastyka w wodzie.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych wszystkim Seniorkom i Seniorom życzymy dużo zdrowia, energii i uśmiechu na co dzień. O wszystkie z tych rzeczy Seniorzy mogą w końcu zadbać w Aquaparku FALA właśnie!

W najbliższy czwartek (1 października) na wszystkich Seniorów czekać będzie moc atrakcji! W ramach darmowych zajęć będą oni mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności pływackich, a także spróbować swoich sił w warsztatach rękodzieła, podczas których powstają oryginalne naszyjniki i broszki. Dodatkowo w holu głównym będzie okazja do zasięgnięcia bezpłatnej porady dietetycznej oraz przeprowadzenia pomiaru składu ciała, ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Świetnym uzupełnieniem stanowiska troski o zdrowie będą przeprowadzane na terenie Strefy Basenowej lekcje pierwszej pomocy przedmedycznej, która niejednokrotnie może uratować życie. 

W dniu tak wyjątkowego święta chcemy również nakłonić Seniorów tak licznie odwiedzających nasze baseny do zapoznania się z urokami Strefy Saun. W saunarium od 11:30 do 13:30 przeprowadzane będą delikatne ceremonie inhalacyjne z wykorzystaniem solanki oraz mentolu. Zapraszamy również na relaks w naszej tężni solnej, w której wykorzystujemy solankę wprost z Ciechocinka. Atrakcje Strefy Basenowej i Strefy Saun będzie można poznać dzięki wyjątkowemu biletowi w cenie jedynie 25 zł za aż 90 minut relaksu! Standardowo do biletu dodawane jest 30 minut czasu na przebranie się.

Rannym ptaszkom proponujemy natomiast udział w naszych cyklicznych zajęciach ruchowych, czyli Aqua Senior. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku o godz. 9:00 i 10:00. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości i potrzeb Seniorów, a także nie wymagają umiejętności pływania.

Po relaksie w basenach i saunach zapraszamy do Restauracji, gdzie na Seniorów po okazaniu dowodu ukończenia 60. roku życia czekał będzie rabat w wysokości 25%, a także zestaw deserowy złożony z kawy i pysznego ciasta domowej roboty za jedyne 10 zł!

Nie można zapomnieć również o niespodziance, która czeka na miłośników piłki nożnej - o 11:00 w naszym Barze Mokrym będzie niepowtarzalna okazja do spotkania z legendą polskiego sportu, czyli byłym bramkarzem Janem Tomaszewskim. Poza wspomnieniami niezapomnianych meczów lat 70., Pan Jan chętnie opowie również o ulubionych formach aktywności oraz atrakcjach naszego Aquaparku. 

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane aktualności

Powiązane pliki

Zobacz również:

Otwarcie 28.05.2021 www.aquapark.lodz.pl W tle zdjęcie nowego kompleksu kolorowych MegaZjeżdżalni w słoneczny dzień.

Otwieramy 28 maja!

Dłuuugie miesiące czekaliśmy, by w końcu móc Was ponownie zaprosić na FALĘ. więcej

Basen solankowy przy basenie sportowym - wizualizacja. Nad powierzchnią wody unosi się mgiełka solankowa, przy lewym brzegu widać wodospad. Wewnątrz kilkoro ludzi, mały chłopiec na schodach przed basenem.

Basen solankowy 2.0

Mimo, iż decyzją rządu Aquapark pozostaje zamknięty to my nie zwalniamy tempa rozwoju! więcej

Na okres tymczasowego zamknięcia Aquaparku FALA wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA są zawieszone. Automatycznie wznowimy je po ponownym otwarciu.

Karty i karnety zawieszone

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami jest zamknięty do odwołania. więcej

Aquapark FALA decyzją rządu tymczasowo zamknięty. Do zobaczenia! W tle czarno-biała panorama terenu zewnętrznego Strefy Basenowej.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami Aquapark pozostaje zamknięty do odwołania. więcej

Wiosenny weekend w Strefie Saun. 20 i 21 marca. Ceremonie saunowe przez cały dzień co godzinę ...a nawet częściej!

Wiosenny weekend

Powitanie wiosny na FALI szykuje się hucznie. 20 i 21 marca seansów będzie jeszcze więcej! więcej

Facebook
Instagram