Bezpieczeństwo - nasz priorytet

W tym wyjątkowym czasie dokładamy starań, by zadbać o zdrowie Falowiczów i pracowników.

Sytuacje, takie jak obecna, stawiają przed nami wszystkimi nowe wyzwania, w tym potrzebę przeciwdziałania rozwojowi epidemii poprzez szybkie rozpoznawanie objawów infekcji dróg oddechowych u możliwie największej liczby osób poddawanych ocenie stanu zdrowia w sposób ekonomicznie uzasadniony. Również infrastruktura FALI została dostosowana do wymagań zapewniających higieniczne użytkowanie w tym szczególnym okresie.

Jednym z powszechnie używanych sposobów określania zagrożeń epidemicznych zagranicą jest stosowanie systemów bazujących na kamerach termowizyjnych i wykrywanie podwyższonej temperatury ciała. Prowadzenie takich pomiarów jest działaniem wspierającym profilaktykę chorób zakaźnych. W związku z tym w naszym Aquaparku pojawiła się bramka przy drzwiach wejściowych, dzięki której każdy odwiedzający przekona się, czy temperatura jego ciała nie jest podwyższona. Prowadzone pomiary oraz wprowadzone w Aquaparku zasady bezpieczeństwa sprawiają, iż jesteśmy jednym z najlepiej przygotowanych do bezpiecznej eksploatacji obiektów sportowych w Polsce. 

Najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny pojawił się na FALI dzięki udziałowi w długofalowym projekcie opartym na współpracy z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego - Państwowym Zakładem Higieny oraz łódzką firmą Virtual Power Plant

 

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również:

Solanka z morza martwego.

Basen z solą z Morza Martwego robi sobie chwilową przerwę

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Strefa basenowa

Studencki październik w Łodzi! Specjalne promocje w Orientarium ZOO Łódź i Aquaparku FALA

Wyjątkowa oferta dla studentów, którzy chcą aktywnie i atrakcyjnie spędzić wolny czas! W… więcej

Oktoberfest w saunach.

Po raz pierwszy na Fali – impreza w stylu Oktoberfest. 4 października sauny czynne krócej.

Planujesz saunowy relaks w sobotę (4 października)? Tego dnia sauny czynne są krócej. Uwzględnij to… więcej

Zdjęcie bistro na Fali.

24 września (środa) prace serwisowe w Bistro oraz w Barze Mokrym

24 września (środa) prowadzimy prace serwisowe w naszej kuchni, dlatego zamiast pełnego menu czeka… więcej

Saunowanie dla dzieci

Saunowanie dla dzieci na Fali

Nowa atrakcja dla całej rodziny na Fali! W strefie saun będą organizowane specjalne seanse dla… więcej

Facebook
Instagram