Basen solankowy 2.0

Mimo, iż decyzją rządu Aquapark pozostaje zamknięty to my nie zwalniamy tempa rozwoju!

Basen solankowy przy basenie sportowym - wizualizacja. Nad powierzchnią wody unosi się mgiełka solankowa, przy lewym brzegu widać wodospad. Wewnątrz kilkoro ludzi, mały chłopiec na schodach przed basenem.

Widzieliśmy jak szybko nasz basen solankowy z solą z Morza Martwego skradł Wasze serca i nie mogliśmy pozostać na to obojętni! W trakcie kolejnej przymusowej przerwy w działalności w naszym Aquaparku ruszyły prace związane z rearanżacją tzw. łezki pomiędzy wewnętrznymi basenami rekreacyjnym i sportowym, gdzie już niedługo powstanie zupełnie nowy basen solankowy. Kolejny raz wykorzystujemy na nowo przestrzeń, którą dysponujemy, by zapewnić Wam nowe atrakcje, jak już będziemy mogli ponownie spotkać się na FALI.

Nasz nowy basen solankowy będzie wyposażony w aż 17 punktów masażu wodno-powietrznego rozmieszczonych w niecce o powierzchni ok. 45 m² i głębokości 90 cm. Podobnie, jak w innych solankach, również w tym basenie możecie się spodziewać wyjątkowego relaksu w temperaturze ok. 34-35 °C.

Uczucie odprężenia spotęguje uspokajający szum wody, gdyż tuż obok basenu powstanie unikatowy wodospad obudowany aranżacją imitującą naturalne, skalne otoczenie. Zapewne jesteście ciekawi, co takiego wyjątkowego kryje nasz wodospad - spieszymy z odpowiedzią. Poza standardową kaskadą wodną będzie on dodatkowo wyposażony w mechanizm uwalniający... mgiełkę solankową. Dzięki temu otaczająca całą inwestycję szklana zabudowa nie tylko stworzy zakątek idealny na długie chwile wytchnienia, ale również spotęguje wrażenia inhalacyjne podczas kąpieli.

Basen zostanie również wyposażony w punktowe oświetlenie podwodne oraz system RGB podświetlający szklane panele, co w połączeniu z unoszącą się nad powierzchnią wody mgiełką solankową zapewni wyjątkowe doznania wizualne.

Jesteśmy pewni, że nasza najnowsza atrakcja spodoba się Falowiczom, którzy tak chętnie i licznie korzystają z naszych solanek - w końcu zmieniamy się dla Was i z myślą o Waszych potrzebach!

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zaprosić Was nie tylko do skorzystania z nowego basenu solankowego, ale i pozostałych atrakcji Strefy Basenowej oraz Strefy Saun.

Do zobaczenia na FALI!

Zobacz również:

Otwarcie 28.05.2021 www.aquapark.lodz.pl W tle zdjęcie nowego kompleksu kolorowych MegaZjeżdżalni w słoneczny dzień.

Otwieramy 28 maja!

Dłuuugie miesiące czekaliśmy, by w końcu móc Was ponownie zaprosić na FALĘ. więcej

Na okres tymczasowego zamknięcia Aquaparku FALA wszystkie karty abonamentowe, karnety i pakiety SPA są zawieszone. Automatycznie wznowimy je po ponownym otwarciu.

Karty i karnety zawieszone

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami jest zamknięty do odwołania. więcej

Aquapark FALA decyzją rządu tymczasowo zamknięty. Do zobaczenia! W tle czarno-biała panorama terenu zewnętrznego Strefy Basenowej.

Aquapark FALA zamknięty

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami Aquapark pozostaje zamknięty do odwołania. więcej

Wiosenny weekend w Strefie Saun. 20 i 21 marca. Ceremonie saunowe przez cały dzień co godzinę ...a nawet częściej!

Wiosenny weekend

Powitanie wiosny na FALI szykuje się hucznie. 20 i 21 marca seansów będzie jeszcze więcej! więcej

Kobieta w turbanie z ręcznika na głowie na różowym tle trzyma biały plakat z napisem Kobieca Strefa Saun.

Kobieca Strefa Saun

Kolejna marcowa wSPAniała środa dla Pań przed nami. Będziemy na Panie czekać 17 marca! więcej

Facebook
Instagram