Zmiany w Aquaparku

FALA od 26 czerwca prężnie działa - w czasie przymusowej przerwy jednak nie próżnowaliśmy.

W czasie ponad 100 dniowej przerwy w działalności wymuszonej pandemią, nas zespół nie tylko zrealizował większość działań remontowych ujętych w planach na lata 2020-2021, ale również prężnie pracował nad licznymi nowościami i udogodnieniami czekającymi Falowiczów po ich bezpiecznym powrocie na FALĘ.

W tegorocznym sezonie letnim nasz Aquapark wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Falowiczów w zakresie usprawniania obsługi – uruchomiliśmy kasy letnie! Korzystanie z nowego wejścia na FALĘ jest jednoznaczne nie tylko z rezygnacją z szafki na rzeczy, ale i rabatem w wysokości 2 zł od obowiązującej ceny każdego biletu. W pobliżu nowych kas powstały przebieralnie na świeżym powietrzu oraz dodatkowe punkty sanitarne, a także nowa piaskownica dla najmłodszych. Oczywiście dla zainteresowanych dostępne są szafki depozytowe, gdzie będzie można przechować najbardziej wartościowe rzeczy.

Zmiany Falowicze mogą zauważyć już w szatniach, gdzie znalazło się miejsce nie tylko na dodatkowe kabiny przebieralni (w tym nową przebieralnię dla niepełnosprawnych), ale również dwie dodatkowe szatnie grupowe. Największą jednak metamorfozę w wewnętrznej Strefie Basenowej przeszedł Bar Mokry, który po przesunięciu przeszklonych witryn oddzielających go od hali z basenem z falą, został powiększony prawie dwukrotnie! Ponad 85 m2 dodatkowej przestrzeni wraz z wydzieloną salą idealną do organizacji np. dziecięcych urodzin, z pewnością zwiększy Wasz komfort. Przypominamy, iż dzięki usłudze Czas Stop podczas pobytu w Barze Mokrym wykupiony czas zostaje zatrzymany. To jednak nie koniec zmian obejmujących zaplecze gastronomiczne Aquaparku. Wraz z rosnącą frekwencją konieczne stało się powiększenie pomieszczeń kuchennych, a także modernizacja zewnętrznych punktów gastronomicznych. Metamorfozę przeszedł punkt z potrawami z grilla oraz powstały dwa zupełnie nowe mini-bary (w pobliżu Plaży dla Naturystów oraz przy zewnętrznym basenie sportowym).

Największym fanom FALI nie trzeba przypominać, że trwa budowa nowej wieży zjeżdżalni z aż czterema imponującymi trasami zjazdu! Z radością możemy zapewnić, że prace posuwają się zgodnie z planem i pod koniec lipca będziemy mogli Państwa zaprosić do skorzystania z trzech zjeżdżalni pontonowych oraz zjeżdżalni idealnej dla miłośników adrenaliny, której start odbywa się w kapsule z zapadnią w podłodze.

To jednak nadal nie koniec niespodzianek! Poza wyżej wymienionymi zmianami, udało nam się zrealizować również liczne projekty dodatkowe, czyli:

 • montaż dozowników z płynem do dezynfekcji,

 • wymiana oznakowania w halach basenowych,

 • oklejanie okien wokół wanien solankowych folią inspirowaną rajskim wypoczynkiem,

 • skrócenie zjeżdżalni trójtorowej, by zwiększyć komfort korzystania z wanien solankowych,

 • renowacja mostu nad falą wraz z odświeżeniem schodów,

 • wymiana dysz w kurtynach wodnych w Wodnym Placu Zabaw z Muszlą,

 • uruchomienie deszczu tropikalnego nad basenem rekreacyjnym,

 • wymiana oświetlenia i siedzisk w saunach w Strefie Basenowej,

 • wymiana luster basenowych,

 • wymiana paneli prysznicowych w szatni głównej,

 • zamiana połączeń silikonowych na połączenia sztywne w zjeżdżalniach wewnętrznych: pontonowej i czerwonej (zwiększenie komfortu zjazdu),

 • renowacja podestów i schodów wieży zjeżdżalni,

 • odmalowanie zjeżdżalni Kamikaze,

 • montaż dodatkowych telewizorów informacyjnych w holu głównym,

 • instalacja stanowisk dla Partnerów w holu głównym.

Zapraszamy serdecznie do osobistego przetestowania zmian!

Powiązane aktualności

Zobacz również:

Strefa SPA & Wellness

Aquapark FALA to nie tylko baseny i saunarium - nasze Terra Rossa SPA zaprasza na zabiegi! więcej

Gość Strefy Saun

W ostatni weekend lata zapraszamy do saunarium - 19 i 20 września kolejne gościnne ceremonie. więcej

Kobieca Strefa Saun

16 września zapraszamy do naszego saunarium na kolejną wSPAniałą środę tylko dla Falowiczek! więcej

Nocne Pływanie i Saunowanie

Noc, na którą czekali wszyscy Falowicze już 12 września - startujemy punktualnie o 22:00! więcej

Pożegnania Lata na FALI

W najbliższą sobotę - 12 września - dołącz do zabawy i pożegnaj lato razem z Aquaparkiem FALA. więcej

Facebook
Instagram