Witamy 10-milionowego klienta w Aquaparku!

Już dziesięć milionów osób odwiedziło łódzki Aquapark od chwili otwarcia obiektu w 2008 roku. Szczęśliwy klient otrzymał  bezterminowy wstęp na Falę dla siebie i swojej rodziny

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Wybierając się 28 lutego na basen, pan Michał nie przypuszczał, że spotka go taka niespodzianka. To on przekroczył kasy jako 10-milionowy klient w historii obiektu.

Do Aquaparku wybrał się tego dnia z żoną Katarzyną i dwójką dzieci, by popływać i miło spędzić dzień. Klienta powitała na Fali prezydent miasta, Hanna Zdanowska. Gratulując nagrody, podkreśliła, że z całego serca cieszy się, że Aquapark, sądząc po tym ile osób jest w tym miejscu każdego dnia, jest naprawdę potrzebny i sprawdza się nie tylko w aspekcie rekreacji, ale również umożliwia zadbanie o kondycję zdrowotną.

Pan Michał w nagrodę otrzymał bezterminowy wstęp do Aquaparku dla siebie oraz swojej rodziny. Prezes Aquaparku Krzysztof Babij wręczył rodzinie dodatkowo pakiet nauki pływania dla niemowląt.

Pan Michał nie krył zaskoczenia i wzruszenia: - Mamy niesamowite szczęście. Dziękujemy pięknie. Od 15 lat mieszkamy całą rodziną w Łodzi. Odwiedzamy Aquapark, gdyż chcemy zaszczepić w naszych dzieciach aktywność i pokazać jak miło można spędzić czas w naszym pięknym mieście.

Aquapark Fala cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród łodzian, ale i turystów z różnych części Polski. Co roku łódzki park wodny odwiedza ponad milion osób, a w rekordowych dniach liczba klientów przekracza 9 tysięcy. Największy ruch na Fali panuje oczywiście w miesiącach letnich, ale zimą również zdarzają się długie kolejki do kas.

Zobacz również:

Dwie uśmiechnięte rudowłose dziewczynki pozują w basenie. Dziecko na pierwszym planie jest w dmuchanym kole do pływania.

Wakacje na Fali - zapisz dziecko

Nie chcesz, żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje? Już dziś zaplanuj dla niego niezapomniane… więcej

Mapka DOZ Maraton 28 kwietnia (niedziela).

DOZ Maraton – 28 kwietnia

Znamy dokładną trasę DOZ Maraton Łódź 2024. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Jaja na Fali, czyli śmigus-dyngus na basenie

Jak najlepiej spędzić lany poniedziałek? Oczywiście na mokro… Zobacz fotorelację ze świątecznej… więcej

Zdjęcie basenu wypływowego.

Na Wielkanoc otwieramy plażę przy basenie wypływowym!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Aquapark Fala: Grafika informacyjna.

Ruszamy z rozbudową strefy relaksu w Saunarium

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Facebook
Instagram