Rewolucja na Fali – wejdź na basen bez kolejki

Od 1 stycznia klienci Aquaparku Fala będą mogli korzystać ze specjalnej usługi Fast Track - wystarczy kupić bilet na basen przez aplikację łódź.pl, by ominąć kolejki do kasy!

Zdjęcie reklamowe Fast Track.

Fast Track to rozwiązanie znane przede wszystkim z lotnisk – umożliwia ono pasażerom szybsze przejście przez punkt kontroli lub priorytetowe wejście na pokład samolotu. Za komfort i oszczędność czasu trzeba jednak zapłacić. Na Fali usługa Fast Track będzie całkowicie bezpłatna.

Korzystanie z „szybkiej ścieżki” jest bardzo proste. Pierwszy krok to zainstalowanie w telefonie darmowej aplikacji łódź.pl, w której można kupować bilety do różnych miejskich instytucji, m.in. Orientarium Zoo Łódź i Aquaparku Fala. Bilet opłacamy w aplikacji, a wygenerowany w niej kod QR skanujemy w specjalnie do tego przeznaczonej kasie z Fast Trackiem. Ostatni krok to odbiór elektronicznej bransoletki, niezbędnej do przebywania w strefie basenowej.

Wejściówki na Falę za pośrednictwem aplikacji łódź.pl mogą kupować zarówno mieszkańcy Łodzi, jak i turyści, natomiast osoby z aktywnym pakietem mieszkańca skorzystają dodatkowo z podpiętej pod aplikację Karty Łodzianina (i oferowanych przez nią rabatów). W tym roku Fast Track na Fali obejmuje bilety normalne i ulgowe do strefy basenowej, ale w planach jest stopniowe rozszerzanie usługi i jeszcze więcej udogodnień dla klientów.

– W sezonie zimowym nie mamy zazwyczaj długich kolejek na basen, ale już teraz chcemy przyzwyczajać klientów do opcji „szybkiej ścieżki”. Latem, kiedy do tradycyjnych kas ustawiają się tłumy, Fast Track będzie dla nich ogromnym ułatwieniem – wyjaśnia Robert Barszczak, kierownik działu kas Aquaparku Fala. – Rozważamy też uruchomienie w najbliższej przyszłości automatów, które będą skanować kody QR i od razu wydawać klientom opaski, żeby jeszcze bardziej usprawnić cały proces.

MoWa

Zobacz również:

Nowa sauna fińska

Uruchamiamy nową saunę!

Wiemy, że czekaliście na tę informację! Nowa sauna fińska już działa! więcej

Dzieci w basenie.

Fala na ferie - zapisz dziecko

Pływanie, nurkowanie ze sprzętem, budowanie tratwy, kajakarstwo, podchody, nauka węzłów żeglarskich,… więcej

Aquapark Fala i Orientarium Zoo Łódź zapraszają na dwa turnusy dobrej zabawy!

Ferie wypełnione po brzegi. Specjalna oferta Fali i ZOO. Kliknij, by dowiedzieć się więcej. więcej

Wodny plac zabaw - grafika

Spektakularne zmiany i nowe atrakcje na Fali

Pierwsza w Polsce zjeżdżalnia z technologią VR, wielopoziomowy wodny plac zabaw dla dzieci czy ogród… więcej

Fala dla WOŚP gra do 1 lutego

Weź udział w licytacji i wygraj Wieczór panieński/kawalerski lub imprezę Urodzinową. więcej

Facebook
Instagram