Jak ferie, to tylko na Fali - zapisz dziecko :)

Nie chcesz, żeby twoje dziecko nudziło się w ferie? Już dziś zaplanuj dla niego niezapomniane atrakcje – trwają zapisy na zajęcia w Aquaparku Fala.

W tym roku szkolnym zimowa przerwa w nauce w województwie łódzkim potrwa od 29 stycznia do 11 lutego 2024 r. Warto zadbać, aby ten czas nie upłynął dziecku wyłącznie przed ekranem telefonu i komputera. Właśnie dlatego Akademia Pływania oraz Aquapark Fala po raz kolejny wspólnie organizują program ferii w wodzie dla dzieci i młodzieży w wieku od pięciu do 16 lat.

Obejmie on m.in. intensywną naukę i doskonalenie pływania, naukę nurkowania ze sprzętem ABC (maska, „fajka” i płetwy), pokaz nurkowania z aqualungiem, a dla chętnych także samodzielną próbę pod nadzorem instruktora. Ponadto dzieci będą ćwiczyć bezpieczne zachowania nad wodą, elementy ratownictwa wodnego czy podstawy pierwszej pomocy. Nie zabraknie gier i innych atrakcji w basenie – w tym rozgrywek zespołowych z piłką, pływania łódkami i kajakami, zabaw na zjeżdżalniach – a także na terenie Aquaparku, gdzie dzieci będą mogły pograć w gry planszowe lub wziąć udział w zorganizowanych zabawach. Kurs zakończą egzaminy i sprawdziany na certyfikaty i karty pływackie dla chętnych.

Ferie na Fali będą trwały od poniedziałku do piątku w godz. 7.00–17.00. Można wykupić udział w kursie na jeden lub kilka dni w dowolnej jego części (nie muszą to być kolejne dni). Dzieci otrzymają trzy posiłki – śniadania, obiady i podwieczorki – z menu wybranym przez rodziców: w opcjach z mięsem, wegetariańskiej i bez laktozy. Na zajęciach w ramach kursu dzieci powinny mieć ze sobą strój i obuwie sportowe, strój kąpielowy oraz ręcznik, klapki i przybory do mycia. Organizatorzy zapewniają wszystkie pozostałe akcesoria i sprzęt: deski, pianki, naramienniki, pasy wypornościowe, zestawy ABC do nurkowania, podręczny sprzęt ratowniczy, piłki, zabawki pływające, itp.

*Kurs pięciodniowy kosztuje 1050 zł, a jeden wybrany dzień 310 zł. Cena zawiera wstęp do Aquaparku Fala z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji basenowych, opiekę instruktorską, wszystkie zajęcia przewidziane w programie oraz posiłki. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 605 679 676 oraz na stronie internetowej Akademii Pływania.

CENNIK KURSÓW:

1050 zł – 5 dni (od poniedziałku do piątku) lub 5 wybranych dni

310 zł – 1 wybrany dzień

210 zł – szósty i każdy kolejny dzień kursu

970 zł – drugi kurs pięciodniowy

970 zł – 5 dni od poniedziałku do piątku dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Zapisów można dokonać elektronicznie, za pomocą elektronicznego formularza zgłoszenia dziecka (kliknij, by przejść do formularza).

Informacje na temat kursów można uzyskać:

Powiązane pliki

Zobacz również:

Dwie uśmiechnięte rudowłose dziewczynki pozują w basenie. Dziecko na pierwszym planie jest w dmuchanym kole do pływania.

Wakacje na Fali - zapisz dziecko

Nie chcesz, żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje? Już dziś zaplanuj dla niego niezapomniane… więcej

Mapka DOZ Maraton 28 kwietnia (niedziela).

DOZ Maraton – 28 kwietnia

Znamy dokładną trasę DOZ Maraton Łódź 2024. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Jaja na Fali, czyli śmigus-dyngus na basenie

Jak najlepiej spędzić lany poniedziałek? Oczywiście na mokro… Zobacz fotorelację ze świątecznej… więcej

Zdjęcie basenu wypływowego.

Na Wielkanoc otwieramy plażę przy basenie wypływowym!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Aquapark Fala: Grafika informacyjna.

Ruszamy z rozbudową strefy relaksu w Saunarium

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Facebook
Instagram