Falowe AntyLove zamiast walentynek

Jeśli na samą myśl o walentynkach i wszechobecnych serduszkach robi ci się słabo, odwiedź nas 14 lutego. Tego dnia organizujemy Falowe AntyLove. Na specjalne traktowanie mogą tu liczyć… osoby po rozwodzie.

Falowe AntyLove to przekorna odpowiedź na walentynkowe szaleństwo, które jak co roku ogarnie restauracje, kawiarnie, kina, teatry, hotele czy ośrodki spa. Na całym świecie zakochani prześlą około miliarda walentynkowych kartek, a w samych Stanach Zjednoczonych podarują sobie ponad 200 milionów róż. Zwyczaj świętowania dnia zakochanych przyjął się w Polsce dość późno, bo dopiero w latach 90. ubiegłego wieku, ale dziś ciężko sobie wyobrazić, że go nie obchodzimy.

Tymczasem na Fali niespodzianki czekają właśnie na te osoby, które źle ulokowały uczucia i 14 lutego nie mają zbyt wielu powodów do radości. Wystarczy, że stawią się w kasie Aquaparku z odpisem lub kserokopią własnego wyroku rozwodowego (oraz dowodem tożsamości), a my osłodzimy im ten trudny dzień obniżonymi cenami wstępu do Strefy Basenowej. Rozwodnicy będą mogli wykupić bilet w promocyjnej cenie 10 zł (na jedną godzinę pobytu) i 20 zł (na dwie godziny pobytu).

– Wiadomo, że walentynki to dzień, w którym zakochane pary mogą liczyć na wiele atrakcji, specjalnych promocji czy szczególnych przywilejów. Ale jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie szczęścia w miłości, u nas będzie miał okazję się zrelaksować, odetchnąć od walentynkowego szaleństwa i również miło spędzić ten czas – wyjaśnia Krzysztof Babij, prezes Zarządu Aquaparku Fala. – Najbardziej ucieszymy się wtedy, jeśli dla jakiejś osoby nasza akcja okaże się początkiem nowej znajomości, która w kolejnym roku zakończy się wspólnym świętowaniem dnia zakochanych.

Akcja Falowe AntyLove będzie trwać przez cały dzień – od godz. 9:00 do 22:00. Zainteresowane osoby przy zakupie biletu na basen będą musiały okazać zanonimizowany odpis lub kserokopię wyroku rozwodowego, a także dokument umożliwiający stwierdzenie tożsamości, np. dowód osobisty.

Powiązane pliki

Zobacz również:

Dwie uśmiechnięte rudowłose dziewczynki pozują w basenie. Dziecko na pierwszym planie jest w dmuchanym kole do pływania.

Wakacje na Fali - zapisz dziecko

Nie chcesz, żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje? Już dziś zaplanuj dla niego niezapomniane… więcej

Mapka DOZ Maraton 28 kwietnia (niedziela).

DOZ Maraton – 28 kwietnia

Znamy dokładną trasę DOZ Maraton Łódź 2024. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Jaja na Fali, czyli śmigus-dyngus na basenie

Jak najlepiej spędzić lany poniedziałek? Oczywiście na mokro… Zobacz fotorelację ze świątecznej… więcej

Zdjęcie basenu wypływowego.

Na Wielkanoc otwieramy plażę przy basenie wypływowym!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Aquapark Fala: Grafika informacyjna.

Ruszamy z rozbudową strefy relaksu w Saunarium

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Facebook
Instagram