Aquapark nagradza za wytrwałość

Dawno już „opadł kurz” po sylwestrowych imprezach, a dla wielu osób również… po noworocznych postanowieniach. Tymczasem na Fali trwa Noworoczny challenge, w którym do wygrania jest osiem bezpłatnych wejść na basen.

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Choć większość z nas deklaruje chęć wprowadzenia w życiu istotnych zmian wraz z nadejściem nowego roku, niewiele osób jest w stanie wytrwać w postanowieniach na dłużej. Jak oszacowali naukowcy z Nowego Jorku zaledwie 9% z nas dotrze w ich realizacji do mety, 23% poddaje się już w pierwszym tygodniu, a 43% nie dotrwa do końca stycznia. Dlatego, aby wesprzeć swoich klientów w noworocznych postanowieniach, zorganizowaliśmy w pierwszych dniach 2024 roku Noworoczny challenge, który jest właśnie na półmetku. Wyzwanie polega na regularnych wizytach na pływalni, a na najbardziej wytrwałych będzie czekać nagroda.

– Łatwo wyznaczyć sobie jakiś cel, ale znacznie trudniej o regularność i konsekwencję w jego realizacji. Zapał mamy na początku, a później entuzjazm opada. Stąd nasz pomysł na nagrodzenie osób, które w ciągu ośmiu tygodni osiem razy przyjdą do nas popływać. Nagrodą dla nich będzie osiem kolejnych bezpłatnych wejść na basen – wyjaśnia Anna Duda z działu marketingu Aquaparku Fala.

W ramach challengu wydaliśmy limitowaną pulę specjalnych imiennych kart wstępu, „zliczających” wejścia na pływalnię, a następnie uprawniających do darmowych wizyt po realizacji celu. Wszystkie karty rozeszły się jak świeże bułeczki w ciągu pół godziny od rozpoczęcia sprzedaży. Pierwszy chętny ustawił się w kolejce już o godzinie 6:30. –  To raczej nic oryginalnego, ale chcę zrzucić kilka kilogramów i w tym roku to było moje postanowienie numer jeden – przyznaje pani Małgorzata, która jest w trakcie realizacji noworocznego celu. – Pewnie i tak bym przyszła na Falę, ale po kupieniu karty mam motywację, żeby robić to częściej. Za każdym razem trochę pływam, a potem robię sobie nagrodę i relaksuję się w solankach.

Jak idzie realizacja noworocznego celu na Fali? Jedna osoba już w styczniu wykorzystała osiem wejść i może cieszyć się nagrodą. Do finału zadania zbliża się już 10 proc. klientów, a 69 proc. jest na półmetku. Z wykupionych kart nie skorzystało na razie tylko 16 proc. osób, choć wciąż mają szansę podjąć wyzwanie.

Zobacz również:

Dwie uśmiechnięte rudowłose dziewczynki pozują w basenie. Dziecko na pierwszym planie jest w dmuchanym kole do pływania.

Wakacje na Fali - zapisz dziecko

Nie chcesz, żeby Twoje dziecko nudziło się w wakacje? Już dziś zaplanuj dla niego niezapomniane… więcej

Mapka DOZ Maraton 28 kwietnia (niedziela).

DOZ Maraton – 28 kwietnia

Znamy dokładną trasę DOZ Maraton Łódź 2024. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Jaja na Fali, czyli śmigus-dyngus na basenie

Jak najlepiej spędzić lany poniedziałek? Oczywiście na mokro… Zobacz fotorelację ze świątecznej… więcej

Zdjęcie basenu wypływowego.

Na Wielkanoc otwieramy plażę przy basenie wypływowym!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej :) więcej

Aquapark Fala: Grafika informacyjna.

Ruszamy z rozbudową strefy relaksu w Saunarium

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. więcej

Facebook
Instagram