Plaża naturystów

Uwolnij siebie. Opalaj się nago!

Założeniem naturyzmu jest lepsze poznanie samego siebie poprzez odrzucenie wraz z ubiorem całego cywilizacyjnego bagażu, oddzielającego człowieka od natury. Na plażach naturystów nagość jest przejawem szacunku do samego siebie i do innych. Naturyści uważają, że każde ciało jest piękne, bez względu na wiek, wagę i jego kształt.

Takie hasła przyświecają nowo otwartej plaży naturystów w naszym Aquaparku. O jej powstaniu zadecydowało 72% łodzian biorących udział w  publicznej sondzie, którzy poparli pomysł utworzenia takiej plaży.

Jest to jedyna, legalna W Polsce centralnej plaża dla amatorów opalania się nago. Osłonięta od reszty kąpieliska, przytulna, pokryta  złocistym piaskiem,  wyposażona w wygodne leżaki, trzy prysznice oraz oazę zieleni zajmuje powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych. Plaża posiada swój regulamin, zgodnie z którym do przebywania na niej, uprawnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

Naturyści ponownie powrócili na Falę, nawiązując do tradycji dawnego kąpieliska na tym terenie,  gdzie  w latach 70. i 80. XX wieku mieli swoją oazę na specjalnie dla nich stworzonym tarasie do opalania się nago, obok basenu za sztuczną falą.

Facebook
Instagram