Aquapark FALA


Aktualności

Basen solankowy z solą z Morza Martwego. Obudowany beżową mozaiką, a dookoła niego fototapeta za szkłem z panoramą Morza Martwego. Schody i dolne krawędzie basenu podświetlone w kolorze turkusowym.

Basen solankowy w Aquaparku FALA!

Wanny solankowe to był dopiero przedsmak dobroczynnych atrakcji - już o 13:00 9. stycznia startuje basen z solą wprost z Morza Martwego. więcej

Basen sportowy. Na jednym z torów instruktor w różowej koszulce PSA nadzoruje ćwiczenia wykonywane przez kilkuletnią dziewczynkę w różowym czepku pływackim i z żółtą deską pływacką przed sobą.

Nowy Rok, nowa akademia pływacka na Fali!

Już od poniedziałku, 7. stycznia zapraszamy na zajęcia prowadzone przez naszego nowego Partnera. więcej

Drodzy Klienci. W związku z 40% podwyżką cen energii elektrycznej oraz ustawową podwyżką płacy minimalnej zmuszeni jesteśmy wprowadzić 5% podwyżkę cen biletów. Nowy cennik obowiązywał będzie od 1.01.2019. Zarząd Aquaparku FALA.

Nowy cennik od 1.01.2019!

Podobnie jak inne Aquaparki w Polsce, również FALI nie ominie niewielka podwyżka cen. więcej

Hamownia zjeżdżalni wewnętrznych: czerwonej i pomarańczowej pontonowej wypełniona Falowiczami. Część z nich unosi się na żółtych pontonach do zjazdów. W lewym górnym rogu grafika chmury deszczowej z opadami, w prawym górnym rogu słońce.

W Łodzi tak już jest...

... czasem słońce, czasem deszcz. Jednak niezależnie od pogody za oknem - Aquapark FALA gwarantuje świetną zabawę. więcej

Porównanie projektu wanien solankowych ze zdjęciem rzeczywistym zrealizowanej inwestycji. Dwie wanny obudowane beżową mozaiką, schody i krawędź dolna wanien podświetlone na różowo.

Pierwsze wanny solankowe w Łodzi!

W świątecznym biegu zapraszamy na chwilę relaksu w dobroczynnych solankach. Startujemy w piątek, 21. grudnia w godzinach popołudniowych. więcej

Zewnętrzny basen wypływowy w zimowy dzień - jeden z Falowiczów korzysta z uroków wodno-powietrznych leżaków, w tle gęsta para unosząca się nad wodą i hala z basenem sportowym.

Pierwsi Falowicze już testują temperaturę w basenie zewnętrznym

Od dziś - 14 grudnia - można korzystać z podgrzewanego baseny wypływowego. Jest to pierwszy całoroczny basen zewnętrzny w Łodzi. więcejFala w mediach społecznościowych


Facebook
Instagram