Aktualności

Zapraszamy młodzież, 3 atrakcje w Łodzi tylko 35 zł. Seans w kinie Helios, godzinna wizyta w Aquaparku FALA, zwiedzanie Centrum Nauki i Techniki w EC1. Grupa musi liczyć minimum 15 osób (dzieci i młodzież szkolna).

Bilet 3w1: Kino Helios, Aquapark Fala i EC1!

Specjalna oferta dla łódzkich szkół i przedszkoli. Kupując bilet w atrakcyjnej cenie, jednego dnia możemy zwiedzić trzy atrakcje. więcej

Saunamistrzowie Zbyszek Jończyk i Grzegorz Przymyk. Obaj mężczyźni z uśmiechem pozują do zdjęcia. Młodszy brunet po lewo na zdjęciu ma graficzne rogi renifera, starszy mężczyzna po prawej na głowie ma kreskówkową czapkę św. Mikołaja.

Kolejny weekend, kolejni Goście w Strefie Saun

Tym razem naparzania 15. i 16. grudnia przeprowadzi aż dwóch saunamistrzów! więcej

Prezes Zarządu Aquaparku FALA pozuje z pamiątkową kartą przekazaną pięciomilionowej Klientce Aquaparku. Po prawo jedna z pracownic trzyma upominkową skrzynię z ręcznikami i torbę z gadżetami Aquaparku.

5.000.000 Klientów na FALI!

Kolejny rok, kolejny milion. Stało się - właśnie dziś nasz Aquapark odwiedziła pięciomilionowa Klientka. więcej

Dwaj instruktorzy firmy SwimFit w czapeczkach św. Mikołaja czekają na podopiecznych przy basenie sportowym. Każdy z nich trzyma makaron do pływania. Stoją tyłem do obiektywu.

Mikołajowie przejęli Falę!

Fotorelacja z Mikołajek na FALI już dostępna. więcej

Saunamistrzyni Marlena Wolder. Młoda blondynka z długimi włosami opiera się o beżową ścianę, ma na sobie czarną koszulkę, ręce splotła na piersi.

Startuj w weekend z Marleną!

Gorące naparzania w piątek i sobotę (8 i 9 grudnia) poprowadzi Marlena Wolder. więcej

Drodzy Klienci, w dniu dzisiejszym z powodu przeglądu i prac konserwacyjnych nieczynne są: Wodny Plac Zabaw z Muszlą i czerwona MegaZjeżdżalnia. Za utrudnienia przepraszamy.

Fala w mediach społecznościowych


Facebook
Instagram