Aktualności

Trzy dziewczynki w nurcie wewnętrznej rwącej rzeki płyną korzystając z kolorowych makaroników pływackich. Wszystkie mają ciemne, długie włosy. Jedna z nich spogląda z uśmiechem w obiektyw.

Ferie last minute!

Trzy dni do końca ferii? Żaden problem, wykup nawet jeden dzień z naszymi animatorami i zapewnij dzieciom moc wrażeń. więcej

Wnętrze dużej sauny zewnętrznej. Na pierwszym planie dwie grafitowe czapki saunowe z białym logotypem Aquaparku FALA ułożone na trzeciej drewnianej ławie. W tle dwie osoby na okryte białym ręcznikiem i rozłożone na niższych ławach sauny.

20.02 - Kobieca Strefa Saun

Trzecia środa miesiąca = kolejna środa tylko dla Pań w naszym saunarium. Prawdziwy rarytas dla wszystkich fanek ceremonii show. więcej

Zdjęcie zwycięzców. Ujęcie podwodne, dwoje młodych ludzi się całuje. Kobieta po lewo ma długie włosy i dwuczęściowy strój kąpielowy, mężczyzna po prawo z ciemnymi włosami i zarostem nosi czarne, dłuższe kąpielówki.

Znamy zwycięzców walentynkowego konkursu!

Wybór był trudny, jednak ostatecznie serca Komisji skradło jednogłośnie ujęcie podwodne. więcej

Basen solankowy z solą z Morza Martwego. Ujęcie z perspektywy schodów prowadzących do basenu. Błękitna woda, dookoła krawędź obudowana beżową mozaiką, a na ścianach wokół fototapeta za szkłem ukazująca panoramę Morza Martwego.

Saunowicze kierunek solanki!

Kolejny piątek, kolejna Solanka Piątkowej Nocy. więcej

Saunamistrzyni Monika Klag. Ujęcie portretowe. Młoda kobieta o ciemnych oczach z uśmiechem spogląda w obiektyw. Ma na sobie kolorowy hammam zawiązany na szyi.

Kolejny gorący weekend w Strefie Saun!

Po kilkumiesięcznej przerwie powraca do nas dolnośląska saunamistrzyni - Monika Klag. więcej

Pęk czerwonych balonów w kształcie serca czekający na Falowiczów przy kasach głównych Aquaparku. W tle pracownica zespołu Kas obsługuje jedną z klientek.

Świętuj miłość razem z nami!

Jesteśmy już gotowi. Czerwone serduszka rozprzestrzeniły się po holu głównym, znajdziecie je wszystkie? więcej


Fala w mediach społecznościowych


Facebook
Instagram