Aktualności

8 marca Dzień Kobiet na Fali. Specjalnie dla Pań: aquafitness, animatorzy dla dzieci, porady wizażystek, konsultacje z dietetykiem, pyszne desery, masaż dłoni, seanse saunowe.

Dzień Kobiet na FALI

Już w piątek 8 marca świętujemy kobiecość! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla wszystkich Pań. więcej

Zrzut ekranu platformy skomplikowane. W lewej części wśród najnowszych artykułów pokazane jest zdjęcie z wnętrza FALI z tytułem "AF w Łodzi - genialne miejsce dla całej rodziny, całkiem blisko Warszawy".

Nie tylko łodzianie są na FALI!

W Tłusty Czwartek odwiedzili nas prowadzący bloga skomplikowane.pl Lilka, Klaudyna i Filip. więcej

Saunamistrz Emil Tyrolczyk stoi w drzwiach dużej sauny zewnętrznej. Brunet owinięty w pasie białym ręcznikiem lewą dłonią rozkręca drugi ręcznik.

6.03 - Kobieca Strefa Saun

Dzień Kobiet zaczynamy już w środę. Specjalnie dla Pań zamacha ich ulubieniec - Emil. więcej

Dwoje młodych ludzi stoi na podestach Czerwonej i Pomarańczowej MegaZjeżdżalni. Na pierwszym planie blondyn w czarnych kąpielówkach, dalej blondynka w bordowym stroju.

MEGAmultimedialne MEGAzjeżdżalnie

Każdy prawdziwy Falowicz już nie raz i nie dwa przetestował nasze megazjeżdżalnie. Teraz to zupełnie nowe przeżycie! więcej

Dwóch ratowników w czerwonych strojach WOPR stoi przy basenie z falą. Ratownik po lewo trzyma żółtą rzutkę ratowniczą, mężczyzna po prawo pomarańczową bojkę.

Kurs Młodszego Ratownika

Już jutro - w sobotę, 2 marca - o godz. 7:00 startuje kolejna edycja kursu dla przyszłych ratowników! więcej

Basen z efektem fali - efekt jest wyłączony, w głębszej części basenu odbywają się zajęcia zorganizowane. Kilkunastoosobowa grupa w wodzie powtarza ćwiczenia instruktorki stojącej na brzegu.

Pączek? Dwa? AquaFitness odpowiedzią na wszystko!

Tłustym czwartkiem w Aquaparku FALA można się cieszyć bez wyrzutów sumienia. więcej


Fala w mediach społecznościowych


Facebook
Instagram