Aquapark FALA

Pakiety łączone SPA & Aquapark

W odpowiedzi na zapytania naszych Klientów z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę dotyczącą pakietów prezentowych łączących wodne atrakcje Aquaparku i Strefy Saun z zabiegami w Świecie Masaży – Spa & Wellness Terra Rossa. Niespodzianka w postaci błogiego relaksu oraz relaksujących zabiegów to zawsze trafiony prezent. Po chwilach odprężenia wśród wodnych atrakcji, w przytulnych pomieszczeniach Spa i w Strefie Saun, każdy na pewno poczuje się wypoczęty, zrelaksowany i doceniony.

PAKIETY

PAKIET I BASEN + SPA

Pakiet łączy w sobie 2-godzinny pobyt wśród wodnych atrakcji Aquaparku Fala (+ 10 minut gratis!) oraz 35-minutowy masaż wzmacniający pleców, który każdego napełni energią i przygotuje na nowe wyzwania.

Całkowity czas pobytu w Aquaparku: 2 godziny i 45 minut.

Wartość pakietu : 80 zł

PAKIET II BASEN + SPA

Pakiet łączy w sobie 2-godzinny pobyt (+ 10 minut gratis!) wśród wodnych atrakcji Aquaparku Fala i w ciepłym, pełnym atmosfery odprężenia Strefie Saun oraz 55-minutowy masaż relaksacyjny, który sprawi, że każdy będzie wypoczęty i zrelaksowany.

Całkowity czas pobytu w Aquaparku: 3 godziny i 5 minut.

Wartość pakietu: 130 zł

PAKIET III SAUNY + SPA

Pakiet łączy w sobie 2-godzinny pobyt (+ 10 minut gratis!) w ciepłym, pełnym atmosfery odprężenia Strefie Saun oraz wygładzający peeling z masażem całego ciała (80 minut), pozostawiający gładką i jędrną skórę.

Całkowity czas pobytu w Aquaparku: 3 godziny i 30 minut.

Wartość pakietu: 180 zł

JAK ZAKUPIĆ PAKIET?

Zapraszamy do nabycia pakietów prezentowych w Kasach Aquaparku Fala i w Recepcji Spa & Wellness
i obdarowywanie siebie lub swoich bliskich miłymi chwilami pełnymi relaksu!

Usługi zawarte w wybranym pakiecie realizowane są podczas jednego pobytu w Aquaparku. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty w Spa: 42 630 50 65, spa@aquapark.lodz.pl Na zabiegi umówione w Spa & Wellness prosimy zgłaszać się 10 minut wcześniej.

Pakiety łączone można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.